Magio GO TV BOX

Otázka

72 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte,

pevne veríme, že čoskoro. Presný dátum Vám ale žiaľ neviem povedať, kým finálne nedotiahneme všetky aktivity, ktoré je potrebné dotiahnuť pred spustením boxu. 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
  • 0

Ahoj @999Apple999,

zatiaľ stále platí moja posledná odpoveď. Akonáhle bude box dostupný, budem o tom informovať aj tu - na fóre :)

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

niekde som zachytil ze uz by mal byt /aj ke je pravda, ze uz to zachytavam dlho :D /

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

asi pred dvoma tyzdnami mi na zakaznickej linke povedali ze na znackach ho uz maju ale skutocnost je uplne ina :D ... este ani jeden kus fyzicky nenaskladnili a to hovorim o predajni v hlavnom meste ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja som sa pytal a mne povedali, ze bude k chytremu baliku za 3e mesacne, povodna info bola ze bude za 69e jednorazovo, no nikto nic nevie 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak toto som este nepocul vsade bolo pisane ze neakciova cena bude 69e a to mi povedali aj na zakaznickej linke... evidentne sa termin coskoro uz blizi :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak pri 24mesacnej viazanosti x 3e sa to ani neoplati :D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne ... jedine bez viazanosti a ked uz tolko cakame tak by mohli dat aj zlavu :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

zatiaľ ešte v ponuke nie je, no pevne verím, že Vás v nasledujúcich dňoch poteším :)

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a bude to v prvej polovici mesiaca ? staci mi odpoved ano alebo nie :D:D:D 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

za 69 eur, alebo za 3e mesacne sa to absolutne neoplati

kvalita obrazu na magio go je zla, nahravanie dost obmedzene

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no kvalita obrazu neni najlepsia, ale napr pre mna na chatu uplne idealne, nemusim sim zriadovat novu sluzbu, len si vezmem magio go box a zasa tak casto tu telku nepozeram a samozrejme nemam nejaku obrovsku, ono to ani nie je urcene na to aby to ohurilo kvalitou

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@999Apple999, to záleží od viacerých faktorov, ale pevne verím, že áno :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kies by to uz bolo zajtra a plne funkcne .... !  otazka je kolko kusov bude skladom na test daju 100 ks a budu cakat kedy im padne server ,tym ich tempom slimacim>:(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to záleží od viacerých faktorov, ale pevne verím, že áno

Matey: kľudne si mohol napísať v piatok že to bude budúci týždň. tieto vaše "tajné" informácie... a zrazu tu je odkaz kde sa dozvieme viac ako od "fundovaných".... celé zle...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

áno, Magio Go Box je už v predaji.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ked som si objednala Magio box 2.2.2017, kedy konečne mame sancu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Dasa1960 to ti nevie nikto povedať, ani sám telekom, telekom má magio boxy, ale ten kto už má jeden box a chce druhý tak si ho môže objednať, ale bude pridaný do zoznamu, pretože magio boxy telekom má ale dáva ich len novým zákazníkom. Ale je to celé smutné, a navine je hlavne Markíza lebo odišla vysielania cez anténu, čiže všetci zrazu si zriadujú magio. Ale aj z veľkej časti je to chyba Telekomu pretože, sami vedeli, že Markíza už nebude vysielať zadarmo, mali veľa času na pripravenie sa na to, že bude treba mať veľa boxov na sklade. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem, smutné je že som novým zákazníkom od 22.12.2016, ale netušila so, že si mám do zásoby objednať ešte jeden :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey vies nam pls poslat aj nejake technicke info k danemu boxu ? Nikde sa nic poriadne neviem dozvediet a chcel by som si ho dnes objednat, diky 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar