Hľadám ľudí do Magenty1

Otázka

• 0

Ahojte, 

neviem, či to bude mať úspech. Mám založenú skupinu, v ktorej sú 3 mobilné čísla (z toho jedno na IČO) bez pevných služieb. Čo takto, že by sme i navzájom pomohli a skúsiť si nájsť ľudí do skupín, aby sme využívali najlepšie ceny? Je pravda, že mne z nej ešte zľavy nechodia (stále mám zľavu za vernosť), ale ak si predĺžim paušál, bolo by super, mať ho za čo najnižšiu cenu. 

Takže ja osobne ešte hľadám 2 ľudí, čo majú na seba mobil a aj nejakú pevnú službu. Nájdem takých? 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

19 odpovedí na túto otázku

• 0

Tak, zalezi ci si si ten pausal bral s mobilom alebo bez. Ak bez, tak podla najnovsieho by si sa mal dostat s Happy pausalom na 19,99. Neviem ci to ma vplyv na pevne sluzby.

Momentalne sme v skupine 3 mobilne cisla, z toho jedno IČO a jedny pevné služby, 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rád by som sa spýtal či je to ešte aktuálne, ak áno tiež by som sa rád pridal ale tiež mám iba mobil .. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rád by som sa spýtal či je to ešte aktuálne, ak áno tiež by som sa rád pridal ale tiež mám iba mobil .. 

Ahoj, aktualne to je, ale je to zbytocne, nakolko potrebujeme do skupiny cloveka bez IČA a s pevnymi sluzbami. Dalsi s mobilom nam je zbytocny :/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja mam aj mobil aj Magio aj internet od Telekomu.

zisti modelovu situaciu, ze aka by bola cena za Happy L a Magio XL?

lebo mam zadany prenos cisla do O2 tak mam este asi tyzden na to aby som to stopol ak by to bolo vyhodne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hladam 2 ludí do skupiny + pevny internet a tv.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rad sa pripojim k niekomu do skupiny. Mam pusal L. Diky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ťiež hladám ludí do Magenty 1 :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ťiež hladám ludí do Magenty 1 :)

A máš niekoho na IČO? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A máš niekoho na IČO? 

ja som na ičo :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to nic, lebo aj ja som.  V skupine moze byt iba jedno IČO :/ 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hľadám ludí do magenty 1 ozvite sa mi na email t.ondreicka@gmail.com . dík 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hladám ludi do Magenty 1, ozvite sa mi na e-mail: belisjuraj@gmail.com (Mam uz 2x pusal XL/jeden s mobilom, jeden bez, Internet L a Magio TV XL) Zhanam este 2x pausal a 2x pevne skuzby. Pomozeme si navzajom. ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte este by mal niekto zaujem pridat sa do skupiny? Mam 1x mobil L a 1 pevnu sluzbu televiziu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrá duša ma vyradila z jeho magenty... Máte niekto voľné miesto pre Happy M? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

neviem, či to bude mať úspech. Mám založenú skupinu, v ktorej sú 3 mobilné čísla (z toho jedno na IČO) bez pevných služieb. Čo takto, že by sme i navzájom pomohli a skúsiť si nájsť ľudí do skupín, aby sme využívali najlepšie ceny? Je pravda, že mne z nej ešte zľavy nechodia (stále mám zľavu za vernosť), ale ak si predĺžim paušál, bolo by super, mať ho za čo najnižšiu cenu. 

Takže ja osobne ešte hľadám 2 ľudí, čo majú na seba mobil a aj nejakú pevnú službu. Nájdem takých? 

Tak, zalezi ci si si ten pausal bral s mobilom alebo bez. Ak bez, tak podla najnovsieho by si sa mal dostat s Happy pausalom na 19,99. Neviem ci to ma vplyv na pevne sluzby.

Momentalne sme v skupine 3 mobilne cisla, z toho jedno IČO a jedny pevné služby, 

Ahojte, 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar