Magio go - nahrávky

Otázka

• 0

Dobrý deň, chcem sa opýtať na vytvorené Mágio náhrávky na Mágio Go (nie na Mágio Box) ...

Keď ich chcem prehrať cez prehliadač na rôznych PC (Firefox, IE,...), dokonca aj cez web rozhranie na tablete s Androidom, ostane čierna obrazovka ....  cez aplikáciu Magio Go to však na tablete  ide ...  Ide to teda prehrávať len cez aplikáciu? Ak áno, existuje nejaká aplikácia aj pod WIN 7,8,10?

Peter

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Zdravím. Mám ten istý problém. Cez aplikáciu na androide mi ide normálne nahrávky prehrať. Na PC však nie. Kedy bude daný bug odstránený? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Problém s čiernou obrazovkou miesto nahrávok tu je už vyše pol roka (a nezdá sa, že by to mali potrebu rýchlo vyriešiť), no s nahrávkami ako takými bol pri MagioGO problém tak či tak vždy, čo mi pamäť slúži. Mám MagioGO už pomerne dlho, plus si platím aj Archív a nahrávky som najmä na začiatku veľmi využíval. Často sa stávalo, že na PC nahrávka nefungovala, na apke však išla (alebo naopak), alebo sa nedala prehrať v inej ako auto kvalite, stávalo sa tiež, že nebola kompletná a proste skončila skôr ako mala, samozrejme k tomu patrí problém s čiernou obrazovkou, alebo znefunkčnenie nahrávky po nejakom čase. Len toľko na okraj k tejto téme...

Podľa mojej skúsenosti, to posledný polrok nemá žiadnu cenu skúšať s nahrávkami, ak si teda nechcete poškodiť nervy.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar