časte výpadky internetu..

Otázka

• 0

Dobrý deň chcem sa opytať mate nejaky problem ? lebo často mi vypadala internet ked hram hru pytal som sa kamarata čo ma tiež od telecomu internet a robi mu to tiež .... dakujem

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

aku hru? world of tanks? lebo som pocul, ze pripojenie blbne prave pocas tejto hry. A ako ti vypadava internet? vypadne uplne alebo seka? je pomaly?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

celkovo pri všetkych hrach ale net mi nepadne iba v hre ... ale router svieti stale :) tak isto ..neviem čo mam robit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@denissekeresskusil by som reset routra do vyrobnych nastaveni a opetovne nakonfigurovat a ked nepomoze zavolat na 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokiaľ máš VDSL a niektorý z routrov ADB VV3212 alebo ZTE Speedentry 2i tak sa ani nečudujem. Pri týchto routroch evidujem kolísanie odozvy (pingu) do 3000ms príp. až request timeout... router ADB mi technici boli meniť 3x, robil stále to isté, tak som ich požiadal nech mi dajú ten ZTE, ten je nakoniec ešte horší. Všetky routre to robia iba pri Wi-Fi pripojení, pri pripojení cez kábel všetko ide v pohode.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len že ide o to že to nepada len mne .... na router ADB mam už take nervy ,,, ked leb trošku snim pohnem tak mi vypoji internet ... take nervy mam na ten router že až....neviem čo mam vobec robit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len že ide o to že to nepada len mne .... na router ADB mam už take nervy ,,, ked leb trošku snim pohnem tak mi vypoji internet ... take nervy mam na ten router že až....neviem čo mam vobec robit

Keď s ním pohneš? pripájaš sa cez wifi lebo tak som to pochopil ako to tu popisuješ.  Zrejme router nestráca spojenie smerom von ale tebe sa odpája PC od wifi. Natiahni si TUKABEL lebo  hrať online hry cez wifi je barbarstvo. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar