ako dlho trva oprava ?

Otázka

• 0

som vrcholne nespokojna s Vasimi sluzbami,opakovane internet vypadava a momentalne je nefunkcne pripojenie uz 10 dni

ale vraj na oprave sa intenzivne pracuje....je mi   jedno aka je porucha,ale odstranovat ju 10 dni je uz aj na moju trpezivost vela

a je zaujimave,ze len moje pripojenie opravuju,to som taky VIP zakaznik,ze mam na svoje pripojenie samostatny kabel???   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

@tavodovalen to nevzdavaj a bi ich po tych sprostych kotrbach a hlavne nedaj sa odradit a znechutit pretoze na to oni cakaju. Na zaver jedna poznamka, keby si im ti nezaplatila co len jeden cent tak to by ta hned odpojili ako neplatica, to uz by boli ku.urva ryychli.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mozno je to nieco vaznejsie, co nejde opravit v systeme ...informovala si sa na technickej podpore o tom v akom stave to je? mne keby nesiel net, ja by som tam volal asi kazdu chilu :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tolko staznosti  a reklamacii som este nenapisala ako teraz...a volanie je zbytocne....ta ich asertivita a naucene frazi  ...jeden by z toho "blival"

a je zaujimave ze len mne nefunguje,asi mam nejake priviilegia,ked mam samostatne pripojenie...:D

Editoval/-a tavodova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar