Problém s kartou

Otázka

• 0

Zdravím,  prečo mi nefunguje karta keď som v zahraničí konkrétne na Cypre a všetky faktúry sú vyplatené. Prve dva mesiace fungoval normálne teraz nemôžem ani prijať hovor ani nikam sa dovolať proste žiadna sieť. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ak nemôžeš využívať telefón v zahraničí príčin môže byť viac. Napr. nemáš aktivovaný roaming (to si over u operátora). Ak ho máš aktivovaný skúšal si v telefóne manuálne vyhľadanie siete? Ak ti telefón ponúkne viac sietí a 1 nejde, skús sa prihlásiť na sieť iného operátora. Ešte môžeš vyskúšať preložiť SIM kartu do iného telefónu, zistíš či je chyba v telefóne alebo na SIM karte. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Píšeš že ti roaming fungoval, preto kontaktuj operátora, písomne  o doriešenie problému s prihlásením do siete - https://www.telekom.sk/kontakt/napiste-nam#

cez chat - v pravom rohu https://www.telekom.sk/web/guest

Takisto môžeš napísať email na marketing@telekom.sk alebo office@telekom.sk alebo poslať súkromnú správu Matey 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Sim som skúšala preložiť a stále nešla čiže telefón je v poriadku :) sieť je iba jedna čiže idem skúsiť im napísať nech to riešia :) Ďakujem veľmi pekne za pomoc :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

V zozname Telekomu sú pre Cyprus dva roamingoví partneri

MTN

Vodafone

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mam podobny problem 4 mesiace v Rakusku volam denodenne na Slovensko prijmal som hovory a odnes mi telefon vypisuje ze len Tiesnove volania  nestretol sa stym niekto?  na ifolinku mozem zavolat aj s rakuskeho cisla ak mi toto nefunguje ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar