Môže môj brat zobrať další paušál a mobil kedď už má?

Otázka

• 0

Dobrý den Môj brat dostal nový mobil a paušál a chcel by na seba zobrať aj mne ale neviem či je to možné alebo až po nejakom čase a ak nie s paušálom tak stačí telefón ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

masulo121, záleží od toho ako dlho brat využíva paušál. Ak si aktivoval len teraz, musí počkať minimálne 6 mesiacov a potom si môže aktivovať ďalší. Ak paušál využíva už dlhšie, tak potom si môže na svoje meno aktivovať ešte jeden. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den Môj brat dostal nový mobil a paušál a chcel by na seba zobrať aj mne ale neviem či je to možné alebo až po nejakom čase a ak nie s paušálom tak stačí telefón ďakujem za odpoveď

Ďalší paušál s telefonom je možný s novým, existujúcou Easy kartou na dobíjanie, alebo s preneseným číslom. S podmienkou že musí byť písané na brata.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak má nový paušál a zobral si k nemu mobil na ktorý dostal nejakú akciu kvôli paušálu ktorý si zobral, tak nárok na ďalší mobil ktorý bude mať z akciou až po 2 rokoch kedy bude musieť predlžovať viazanosť. Čiže buď počkáš 2 roky dokým mu skončí viazanosť a bude si môcť zobral mobil na ktorý dostane zľavu, alebo si môžeš aj v plnej sume telefónu ho kúpiť od Telekomu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Môžu byť 2 paušály napísané na jednu osobu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar