Môže môj brat zobrať další paušál a mobil kedď už má?

Otázka

• 0

Dobrý den Môj brat dostal nový mobil a paušál a chcel by na seba zobrať aj mne ale neviem či je to možné alebo až po nejakom čase a ak nie s paušálom tak stačí telefón ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Môžu byť 2 paušály napísané na jednu osobu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak má nový paušál a zobral si k nemu mobil na ktorý dostal nejakú akciu kvôli paušálu ktorý si zobral, tak nárok na ďalší mobil ktorý bude mať z akciou až po 2 rokoch kedy bude musieť predlžovať viazanosť. Čiže buď počkáš 2 roky dokým mu skončí viazanosť a bude si môcť zobral mobil na ktorý dostane zľavu, alebo si môžeš aj v plnej sume telefónu ho kúpiť od Telekomu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý den Môj brat dostal nový mobil a paušál a chcel by na seba zobrať aj mne ale neviem či je to možné alebo až po nejakom čase a ak nie s paušálom tak stačí telefón ďakujem za odpoveď

Ďalší paušál s telefonom je možný s novým, existujúcou Easy kartou na dobíjanie, alebo s preneseným číslom. S podmienkou že musí byť písané na brata.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

masulo121, záleží od toho ako dlho brat využíva paušál. Ak si aktivoval len teraz, musí počkať minimálne 6 mesiacov a potom si môže aktivovať ďalší. Ak paušál využíva už dlhšie, tak potom si môže na svoje meno aktivovať ešte jeden. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar