magio go na tv s web OS

Otázka

• 0

Dobrý deň prajem rád by som sa spítal ci neplanujete vytvorit aplikaciu pre sledovanie tv na tv s web OS nakolko je dost neprijemne mat stale pripojeny notebook na tv , a ci planujete v buducnosti rozsirovat ponuku programov , dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @gubricza1990,

už čoskoro :)

TK_Telekom_oktobrove_novinky77_vyd2016_7 

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

potesil by som sa tomu zariadeniu a urcite by som ju kupil len ktovie kedy sa to dostane na trh a privital by som aj viac kanalov cez internet ako to maju uz dlho v okolitych statoch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, radsej by som prijal SW riesenie. Konkurencia robi uz na SW pre Android TV a ine TV platformy a nehovoriac, ze tu mame aj konzoly. Ak mam byt uprimny, archiv a live stream pre par stanic je prave SW riesenie ovela lepsie ako riesit dalsi HW a mat dalsi ovladac. Ludia by viacej privitali SW riesenie, spravit aplikaciu pre Androdid TV, Web OS, Tixen, PS4 a Xbox1. Je to len 5 platforiem a dovolim si tvrdit, ze pokryjete vacsinu trhu, a nehovoriac o moznosti expanzie ). Ono je to aj tak otazne kedy k tomu "nutene" dojde, davam tomu 2-3 roky a bude to nutnost, bo kunkurecia nepusti a nehovooriac aj o samotnom supporte a jednoduchosti instalacie, bo rozhodne je lepsie nainstalovat apku, zaplatit online, lognut sa a hned pozerat, ako daco objednavat, cakat, zapajat a zbytocne preplacat dalsi HW, Skoda ze ste sa nehecli viacej a nepredbehli tak dobu (a aj samotnu konkurenciu). ;o) Ale sak ok, su to len moje pocity, nemontujem sa vam do toho, vy urcite viete co je pre vas, pre nas najlepsie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne sa ten box paci, ja si ho urcite vezmem, na chatu idealne riesenie, alebo pre domacnosti, ktore uz nemou mat dalsi box

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som skúšal inštalovať na Android TV. Z mobilu som si vyexportoval APK súbor a nahral ho do TV. Aj to fungovalo ale ovládať sa to nedalo ovládačom, fungovala na to myš a to je dosť nepohdlné. Vidím to ale tak, že po prekopaní GUI, čo by nemusel byť až taký problém, a myslím že tá apka ajtak potrebuje nejaké vizuálne zmeny, by to v pohode fungovalo aj na Android telkách. 

@bu2ckland väčšina ľudí podľa mňa nemá na chate internet. Maximálne nejaký mobilý, dátovo obmedzený.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To hej ,ale ja mam aj data aj internet takze ja problem nemam :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar