Nova Sport 2 HD

Otázka

• 0

Dobrý deň. Dnes 19.10.2016 ste pridávali nové kanály a medzi nimi aj športový kanál Nova Sport 2 v HD kvalite. Ja sa spýtam: prečo nie je v programovej ponuke aj jeho SD verzia? Pýtam sa to preto, lebo mám doma ADSL - metalickú technológiu a nemôžem pozerať na obidvoch Magio boxoch súčasne 2 HD kanály. Plánujete zaradenie Nova Sport 2 v štandardnej kvalite? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

9 odpovedí na túto otázku

• 0

Do akého balíčka ste zaradili Nova Sport 2 HD nikde to nemôžem nájsť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @marekk2309, Nova Sport 2 HD nájdeš v športovom balíčku na pozícií č.73. Ak sa ti kanál nezobrazí, reštartuj si Magio box.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veď práve menil som aj poradie programov cez magio go program som našiel ale stále mi píše že nie je zahrnutý vo vašom baliku aj keď športový balík mám. Preto tomu nerozumiem. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Peto7777,

TV kanál Nova Sport 2 je dostupný iba v HD kvalite už od poskytovateľa TV kanálu (SD verziu neprevádzkujú). 

Pekný deň

Matej  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Nova Sport 2 ale nie je v balíku HD Športový ak som dobre pochopil. Mám tento balík a Nova Sport 2 HD mi nejde. Dúfam,že ho tam zaradíte.Ďakujem 

Editoval/-a jurino77

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @jurino77

pridanie Nova Sport 2 HD do HD športového balíčka zvažujeme.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ďakujem za odpoveď Matey. Myslím, že stratégiu s Nova Sport 2 HD som pochopil a počkám si :)  momentálne ma najviac potešilo pridanie stanice Smíchov. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To znamená, že Nova Sport 2 HD pridáte do HD športového balíčka? Takže zákazníci ktorí nebudú mať predplatený HD športový balík tento kanál nebudú mať ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To sna ani nieje mozne...clovek si priplati, aby mal sport v HD, vy ho tam nedate a koli vasej neschopnosti,  som nuteny dat si obycajny sportovy balicek,  aby som mal NS2? Kedy ho zaradite do ponujy v HD? Ved 12 novembra ide najvacsia udalost v UFC a koli neschopnosti vasej ja zas skoncim za internetom...si robite **piip**?! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar