nova sport 2 HD a tv 213

Otázka

• 0

Platim si HD športový balik ale programy nova sport 2 HD a tv 213  mi piše že nemám predplateny balik . Nejaka chyba alebo su niekde inde v nejakom inom baliku , čo by bolo dosť divne . ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

15 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @palo22,

Nova Sport 2 HD sa nachádza v športovom tematickom balíčku na pozícii číslo 72. Program 213 sa nachádza v balíčku Voľný čas na pozícii číslo 75.

Zoznam všetkých TV kanálov na Magio Televízii s príslušnou EPG pozícou aj sumár všetkých noviniek nájdeš tu: https://www.telekom.sk/tvnovinky  

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj ano našiel som to nebol problem  , takže ak si platim HD športovy balik tak na  nova sport 2 HD nemam narok iba ak si zaplatim SD športovy balik o ktory nemam zaujem kedže som si priplatil za HD ???? Chapem to dobre ? troška , teda nie troška ale vobec to nechapem . inak spokojnosť , pochvala za pridane veci , ale toto je fakt dosť mimo.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Palo, to sa fakt pochopiť nedá, to sú tajomné nelogické myšlienkové pochody zodpovedných manažérov Telekomu. Pridávajú český HD športový kanál, ale neuvdia ho tí, ktorí si platia HD športový balík??!! Keby sa to netýkalo aj mňa, tak by som asi slzil od smiechu.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bu2ckland : ja nežiadam  žiadnu sd verziu , neviem kde si k tomu prišiel . Platim si športovy HD balik. Bola pridana Novasport 2 HD kde by si ju zaradil do akeho balika ? 

Jaco, presne o to mi ide , viacmenej som v telekom koli športovým kanalom , na ostatne reklamne  TV z vysoka **piip** . takže si nemienim platiť zbytočne niečo naviac ked nemusim a nevyužil to vobec . a teraz ma chce telekom asi presedčiť aby som si dokupil športovy balik programami v sd , ktore si priplacam v HD ????? Toto ma byť ako nejaky žart , alebo čo to vlastne je , nechapem , prosim prežijem to , len nech mi nieko toto vysvetli .tiež neviem či mi je do smiechu alebo do zufania s tohoto rozhodnutia v telekome , lebo to totalne postrada nejaku logiku .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

pridanie Nova Sport 2 HD do HD športového balíčka zvažujeme. Momentálne je ale predčasné hovoriť o termíne.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey vážim si tvoju robotu , aj ked nie vždy sa dari (určite maš mierne zviazane ruky a nie vždy možeš napisať čo si mysliš ) ale toto je totalny vysmech a zbytočne rozčulovanie zakaznikov . Viem že nie ty robiš programovu štrukturu , takže to ani nieje tak na teba ako na toho kto toto sposobil . Na jednej strane Vás človek konečne pochvali za pridane veci ktore ludia žiadali niekolko rokov a teraz urobite toto ????? Zvažovať mali či to pridaju medzi SD a nie či športovy HD program pridaju do športového HD balika extra plateneho za rok za dva (štandartna doba zvažovania telekomu) . Ja fakt už neviem čo si mam o tomto myslieť , ved toto normalne uvažujuci človek nemože spachať . Na tv 213 sa nejdem už ani vyjadrovať (volne dostupna športova TV zaradena do plateneho balička volny čas ? ).  Na hlavu postavene ! ! ! ! 

A ešte jeden dotaz mimo misu . Prečo mate cenzuru na vysledny produkt zaživacieho traktu takzvaných vetrov ??? :)  čo sme v MŠ , pardon myslim že aj tam je to prijatelne slovo :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @palo22,

v prvom rade - ďakujem. Ver mi, že Vašim podnetom sa venujeme - vynakladám na to maximálne úsilie. Konkrétne aj tento podnet riešime. Kanál 213 je mixom rôznych žánrov (okrem športu bude prinášať aj iné televízne formáty, od záznamov z inscenácií a koncertov, klasických portrétov osobností, prezentáciu umeleckej tvorby po diskusné relácie venované divadelnej, hudobnej a výtvarnej oblasti.), preto sme ho zaradili do balíka Voľný čas.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matey  ja viem že sa snažiš preto si aj tvoju pracu važím , ta 213 na ani tak nejak neštve je sd , ok koncerty a ine veci , ok volnočasova telka , ale prečo HD čisto športova televizia je zaradena do sd baliku(ked v sd baliku tak prečo nie aj v HD ) ???? toto mi hlava nebere . prečo ? To mam fakt si ako teraz doobiednať stanice v sd kvalite ktore mám v HD, extra platene aby som mal Nova Sport 2 HD ???? Proste je umysel telekomu aby ludia platili čo najviac aj za to čo nechcu ???  Matey Ty osobne , ak možeš odpovedať za seba , nie za telekom , zda sa ti toto normalne  ??? Kde ty osobne by si Nova sport 2 HD zaradil ????  Nie som s ludi čo by sa furt na niečo sťažovali , ale toto ma priam vytača . Od začiatku som veril že jedneho dňa nova sport 2 HD bude aj ked to trvalo ako vždy pomerne dlho , ale toto je na zaplakanie .

Editoval/-a palo22
edit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podľa mňa to v Telekome jednoducho nedomysleli a napravia to keď budú vedieť. Telekom je veľká firma a verím tomu že dosť neflexibilná a všetko sa odsuhlasuje cez X ľudí. A keď im prejde pomedzi prsty  takýto nezmysel tak jeho náprava chvíľu trvá nakoľko riešia akutnejsie problemy. A potom je tu ešte ego nadriadeného ktorý to vymyslel a neprizná si svoju blbosť :D A matey je len chlapík čo dvíha telefóny, odpoveda ľuďom na nete- len toľko čo mu dovolia a keď treba tak aj vymieňa žiarovky v kancelárii kde ich sedí dalsich 50 oddelených prepážkami. Tak nečakaj že ti tu matey napíše že si mysli že to je blbost :D Viem si to živo predstaviť lebo pre podobnú firmu v zahraničí som robil ITckara ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tatrcik ja toto neberem ako chybu ale skor fakt ako provokaciu , proste v telekome nevedia urobiť nič ale fakt nič jednoducho . Ten kto o tomto rozhodol zdravy rozum proste nemože mať . je fajn že nad niečim uvažuju a zvažuju že to napravia , ale ich štandartna doba takychto brutalnych rozhodniti-zvažovani  je od pol roka vyššie :(  a tohoto sa obavam . Viem že Matey nemože vyjadriť svoj nazor ale proste som to skusil :) Viem že aj on sam dobre vie kde ten program patrí :)  Fakt dlho ma ludska hluposť tak nevytočila , ako toto teraz .

Bu2ckland : neviem či je ešte nejaky status po expertovy , ale prosim ťa mohol by si zbierať prispevky niekde inde ked nevieš o čo tu ide a zbytočne neprovokovať . už som raz napisal že neviem kde si prišiel na to že žiadam sd verziu novasport 2 ktora neexistuje . Skus si prečitať o čo tu ide prosim ťa  a potom skus napisať niečo k veci .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

bu2ckland : ospravedlnujem sa nevšimol som si že tvoj pripevok bol len presunuty , som si myslel že si pridal dalši o nova sport 2 SD . ešte raz prepač za moj prispevok :)  ale toto ma už celkovo vytača a to sa celkom považujem za kludneho človeka :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@palo22 v pohode, ono tie prispevky ukazuje podla toho ako to mas nastavene. Tym svojim jedinym som chcel len povedat, ze sd verzia neni, ze je len hd teda by to malo byt v hd :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mesiac ubehol ako voda a stále nemám vo svojom "nadštandardnom" športovom HD balíku program NOVA SPORT 2 HD (,kvôli čomu som nemohol vidieť všetky zápasy tenisového turnaja majstrov).

Je to naozaj také ťažké sporcesovať alebo chcete donútiť ľudí, ktorí si priplácajú za HD balík, aby si dokúpili aj športový SD balík,

ktorý by, podľa môjho názoru, mal byť už dávno súčasťou HD balíka. 

S pozdravom nie úplne spokojný zákazník.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar