Magio Go - služba je dostupná iba z územia SR (cez wifi)

Otázka

• 0

Ahoj, žive vysielanie cez android aplikáciu nejde spustiť cez WiFi pripojenie,  končí vyššie uvedeným oznamom o dostupnosti služby iba z územia SR (a som určite v SR  :-D ), pritom cez mobilný net to ide OK.

Testované na Samsung Galaxy A5 (no root) a Samsung Galaxy Tab 2.

Čo s tým?

Miro

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0

magio go je dostupne len na uzemi SVK, je to kvoli vysilacim pravam, doteraz sa s tym dalo **piip** a oni s tym sekli - divis sa im?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Doplnenie: pripojenie nejde ide na niektorej wifi sieti.... Firewall alebo iny bezpenostny element siete ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@miro_kral pravdepodobne je daná wifi pripojená na zahraničného providera, alebo má lokaliázicu v zahraničí, alebo využíva zahraničné proxy a pod.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakedy fungovalo magio go v zahraničí cez app hola VPN ale už sa asi aj o to telekom postaral aby to nešlo..robia všetko pre to aby sme boli max nespokojný.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Hola by som aj tak neodporúčal nikomu používať pokiaľ nechce byť súčasťoou botnetu :D rovnako toxická je aj samotná aplikácia magio go. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne nejde sluzba na sieti ktora je pripojena cez Orange (firemna siet) avsak verejne IP ktorymi odchadzam maju korektne zadany region

https://apps.db.ripe.net/search/query.html?searchtext=185.50.213.248#resultsAnchor

Chyba nebude v Orange kedze to by bolo uz diskutovane a navyse na LTE od Orange to funguje korektne.

Cim Telekom kontroluje krajinu ? Mal by som za to ze z ripe.net alebo podobnej databazi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar