Nové programy

Otázka

• 3

Dnes ráno ste ma nesmierne potešili :-) Veľká vďaka, tlieskam! Hlavne rozšírenie českého balíčka... paráda!

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

29 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte,

Odteraz až do konca novembra sprístupňujeme všetkým zákazníkom Magio Televízie na pevnej sieti a Magio Televízie cez satelitnú anténu Tv kanály Sport 1 a Sport 2 v SD aj v HD kvalite! Pre správne zobrazenie odporúčam zákazníkom reštart Magio Boxu. 

Môžete si užiť jeseň s ďalšími kanálmi, okrem ostatných TV kanálov, ktoré sme im dočasne zdarma sprístupnili od 20.11.2016 do 15.1.2017 (Filmbox, Filmbox Family, Filmbox Premium HD, Filmbox Extra HD, Filmbox Plus, Filmbox Arthouse, Fast&**piip** Box HD, Fightbox HD, Eroxxx HD). Okrem toho pre zákazníkov Magio TV (metalika, optika) sprístupňujeme do konca novembra aj filmový TV kanál AMC (neplatí pre SAT).

Počas Novembra teda každý zákazník bude mať možnosť sledovať záver sezóny F1. Pri tejto príležitosti sme usporiadali súťaž pri ktorej zákazníci môžu vyhrať zájazd pre 2 osoby do štúdia v Budapešti, odkiaľ budú sledovať posledný pretek v sezóne priamo s komentátormi F1 na kanáli Sport 1. Súťažiť sa dá do 13.11. a informácie o súťaži nájdete tu: http://formule1-sport1tv.cz/slovaktelekom/

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 3

Ahoj @Peter Palovič, @snnp

ďakujeme! Sme radi, že sme Vás potešili :) 

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 2

@hgt65 aj ja sa teším, ale ver tomu, že je len otázka času kedy sa tu niekto ozve negatívne. To sú proste Slováci daj niečo viac a oni chcú ešte viac :) 

@Matey si KING :) a ešte s tou súťažou ste milo prekvapili, dúfam, že vyhrám :D :D   

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Matey

A na magio sat-e, niečo podobné tiež plánujete?

Českým programom by sme sa tiež potesili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Konecne.Skvela praca aj ked po dlhych rokovaniach predpokladam.DAKUJEME za rozsirenie cz balika.Nova je tiez urcite spokojna ze jej za ten reprizovy nova international zaplatite a teraz mozete sirit aj dalsie jej stanice.U mna palec za cz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak zapnem telku a neverim vlastnym ociam = aj Telekom dokaze prijemne a necakane prekvapit..:):)

Lepsie nez imageova kampan za milion

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey ďakujem, teraz je myslím si že programovo obsiahnuté všetko. Neverím že sa niekto ozve že mu niečo chýba, teda okrem vyššej penzie a platu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď   to takto zostane , dávam veľký palec hore.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vyslovujem veľké poďakovanie a dávam TELEKOMU palec HORE.  Dávam vás za VZOR a odporúčím vás mojím priateľom.  S pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Taktiez sa pridavam - super :) krasne vidiet, ze ma zmysel pisat na toto forum

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matey ďakujem, teraz je myslím si že programovo obsiahnuté všetko. Neverím že sa niekto ozve že mu niečo chýba, teda okrem vyššej penzie a platu. 

Každému čo ho len trochu baví šport, chýba najzákladnejší český športový kanál - ČT sport. Urgujeme ho tu mnohí už doslova roky. Keď sa dajú pridávať "pololegálne" iné kanály, prečo nejde aj tento?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, 

ďakujeme za pozitívne spätné väzby :).

@snowman027 žiaľ nie, neplánujeme.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,ja sa tiež velmi teším pridaniu českých staníc,dúfam,že to bude natrvalo.Nechcem,aby ste ma obvinili,že rýpem,ale je už isté,že stanica Muzika Cs končí,preto by som chcel velmi pekne poprosit,nemohli by ste ju potom nahradit stanicou REBEL,prípadne SLUŠNEJ ROCK KANAL?Velmi mi vo vašej ponuke bude chýbat metalová hudba,ktorá bola aspoň v určitej miere na Muzika cs hraná.Prosím nepíšte,že máte v rastri MTV ROCKS,to je len parodia na rockovú stanicu.Máte v rastri naozaj širokú ponuku programov ,tak prosím za všetkych metalistov urobte aj nám radost.Dakujem Váš dlhoročný možno ešte viac spokojný zákazník.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,dnes pridané nové programy :fashionbox hd.docubox hd a 360 tunebox hd na optike.Prosím prečo nepridáte Rebel???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A zmenil sa jeden program na "Československo" neviem čo to bolo pred tým filmCS ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Aj tento rok sprístupňujeme naše TV kanály Ťuki TV spolu so všetkými piatimi Digi Sport kanálmi všetkým zákazníkom Magio Televízie, a to až do 15.1.2017. Kanály sú prístupné vo svojich SD ako aj HD verziách.

Promo platí pre Magio Televíziu na pevnej sieti ako aj Magio Televíziu cez satelitnú anténu. Na Magio TV na pevnej sieti je pre správne zobrazenie TV kanálov potrebný reštart Magio boxu. 

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Dnes v poobedných hodinách pribudne do ponuky Magio Televízie na pevnej sieti nový hudobný TV kanál Óčko Gold. TV kanál bude na pozícii číslo 156 a v programe XL. 

Na to, aby sa program riadne zobrazil odporúčame reštart Magio Boxu. 

Óčko Gold sa zameriava na najväčšie hity od 60. po do 90. roky. Cieli na mužov aj ženy vo veku od 35 do 54 rokov. Prináša domáce i svetové hity, časom preverené skladby. Nezabudnutelné platne, veľké mená ako Tina Turner, ABBA, Bon Jovi a ďalšie. Je to najlepšia alternatíva ak sa Vás zákazníci dopytujú na Retro Music.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

od stredy 1. februára 2017 získajú zákazníci Magio Sat aj DIGI až 5 staníc v HD kvalite. Vo vysokom rozlíšení si budete môcť vychutnávať kanály Doma, Dajto, Wau, Plus a JOJ Cinema automaticky a bez zmeny cien všetci starí aj noví zákazníci. V ponuke Magio Sat tak nájdete až 28 kanálov v HD kvalite, v DIGI celkovo až 26 HD kanálov. Naši zákazníci (a zákazníci DIGI) budú môcť zároveň od 1. februára sledovať nové stanice Nova International a Prima Plus, ktoré budú dostupné už v základných balíkoch. Zároveň sa rozšíri aj ponuka maďarských kanálov o žiadaný športový kanál M4 Sport, ktorý si zákazníci Magio Sat i DIGI nájdu vo svojich rozšírených maďarských balíkoch. Súčasnú ponuku hudobných kanálov zase doplnila česká hudobná stanica Óčko. Zákazníci Magio Sat ju nájdu v balíku M, zákazníci DIGI v balíku Štandard.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja len jednu otázočku. Týka sa toto aj nás? http://www.zive.sk/clanok/122587/skylink-vypol-slovakom-cesku-primu#

http://www.zive.sk/clanok/122490/pondelkove-vyradenie-primy-u-nas-mozno-len-napoly

lebo ako si neviem nájsť Primu.

Ja len nerozumiem ako je možné že nik neprotestuje proti šíreniu vysielania maďarských, nemeckých alebo iných televíznych staníc. Ale české?  Ak v tom majú prsty managéry z markízi (niekde sa písalo že sa sťažovali na nejakom súde, nechce sa mi to hľadať, ale bolo aj na www.zive.sk), potom česť ich pamiatke.:P  Nevedieť urobiť normálny program. Že sa Markíza stala reklamnou hlásnou trúbou, to žiaľ nie je problém nás divákov. A je jasné že sledovanosť klesá.

PS: viem že telekom za toto nemôže, tak prosím nešiť hnev týmto smerom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja len jednu otázočku. Týka sa toto aj nás? http://www.zive.sk/clanok/122587/skylink-vypol-slovakom-cesku-primu#

http://www.zive.sk/clanok/122490/pondelkove-vyradenie-primy-u-nas-mozno-len-napoly

lebo ako si neviem nájsť Primu.

Ja len nerozumiem ako je možné že nik neprotestuje proti šíreniu vysielania maďarských, nemeckých alebo iných televíznych staníc. Ale české?  Ak v tom majú prsty managéry z markízi (niekde sa písalo že sa sťažovali na nejakom súde, nechce sa mi to hľadať, ale bolo aj na www.zive.sk), potom česť ich pamiatke.:P  Nevedieť urobiť normálny program. Že sa Markíza stala reklamnou hlásnou trúbou, to žiaľ nie je problém nás divákov. A je jasné že sledovanosť klesá.

PS: viem že telekom za toto nemôže, tak prosím nešiť hnev týmto smerom.

Beriem späť, PRIMA FAMILY som našiel ale inde ako som bol navyknutý.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

Od stredy 1.2.2017 pridávame viac HD kanálov, už do základnej ponuky a to bez navyšovania poplatkov! Svoje SD verzie nahradia za HD TV kanály Dajto, Doma, Plus, Wau a JOJ Cinema.

Okrem toho do programovej ponuky pribudnú aj dva nové TV kanály:
-          Nova International do základnej ponuky na pozíciu číslo 17
-          Prima Plus do základnej ponuky na pozíciu číslo 19
-          Fightbox SD do ponuky Magio SAT XL na pozíciu číslo 75
-          M4 sport SD do ponuky prémiového balíčku Maďarský Extra na pozíciu číslo 151

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No to iste. Netrep, prosim ta. Ja na metalike ak mam spusteny jeden stream v HD, uz dalsi HD stream nemozem nahravat. Takze v tomto pripade (ak sa mi nezvysi pocet obsluhovanych streamov) mi uplne staci SD na to , aby mi vobec fungovalo nahravanie druheho programu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar