nefungujuce magio go

Otázka

• 0

Od kedy ste presli na noveho esprievodcu, magio go sa stalo na PC nefunkcne a mozem ho sledovat iba cez tablet.

Dost ma to hneva lebo nezalezi od prehliadaca ci Mozilla, Chrome, Explorer proste ma nespoji server a vyzera ze stranka neexistuje.

Kedze uz davno odchadzam na dlhsie z domu tak som vyuzival magio go ako alternativu na sledovanie TV. Kedze je to nefunkcne a platim nemalo penazi a vasa konkurencia ma neustale presviedca aby som zmenil providera tak mam chut uz s tym prasknut.

Poradte mi. Je sanca si spustit magio go alebo musim len silne platit za magio ktore vyuzivam max 8 dni v tyzdni a sanca ze si pozriem telku online na notebooku uz nie je?

Vas nespokojny zakaznik

PS: Dnes som chcel pozerat film to nejako prezijem ale ked zase budem na malom tabletiku poviny pozerat futbal tak sa uz na to vykaslem a cez nasledujuci vikend zrusim vsetko. Aj tak som pred stahovanim a aspon viem ze do novej domacnosti si nic od Telekomu nezavediem!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

30 odpovedí na túto otázku

• 0

Je 20 november mesiac co je tu ta tema zapnem magio a cuduj sa svetu vcas no key a to som sa tak tesil na tenis ze....  vymazal som tu blbo mozilu precistil registre vsetko na novo nainstaloval aj ten blby verimatrix a stale nic. Tak admin co teraz nemam si kupit nove pc nahodou ?!  ale vzdy ma najviac zo vsetkeho nasere to uvitacie logo najlepšia siet všetko možne a podobne....    aspon to si odtial zmažte ked už neviete spravit jeden stream behom pol roka .  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja fakt nechapem, ze vam to nejde, mne to ide uplne vsade kde to mam. A dal si ten verimatrix aj povolit? lebo ked nie, potom ti ani nepojde 

pise ti nejaku hlasku ked nejde?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jasne že to mam povolene ono napríklad stv 1 mi ide aj s obrazom v pohode ale dám nova sport alebo sport 1 digi atd...  tak to už nejde a áno mam ten rozsireny balik.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nechajte si už tie dementné priblblé odpovede..je za tým určite niečo ine..a vy nie ste schopny sa pravdivo vyjadriť..j.bne ma už z vás..už od kedy tu človek omieľa aby ste spravili aplikáciu aj pre pc....pušťať si to cez prehliadač nejde a aj keby aj šlo tá appka by bola najlepšie riešenie....čokolvek riešiť z t.comom je totálne na nervy..vy ste ako jedna banda neschopných psychopatov..

proste nie ste  sa objektívne vyjadriť

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar