nefungujuce magio go

Otázka

• 0

Od kedy ste presli na noveho esprievodcu, magio go sa stalo na PC nefunkcne a mozem ho sledovat iba cez tablet.

Dost ma to hneva lebo nezalezi od prehliadaca ci Mozilla, Chrome, Explorer proste ma nespoji server a vyzera ze stranka neexistuje.

Kedze uz davno odchadzam na dlhsie z domu tak som vyuzival magio go ako alternativu na sledovanie TV. Kedze je to nefunkcne a platim nemalo penazi a vasa konkurencia ma neustale presviedca aby som zmenil providera tak mam chut uz s tym prasknut.

Poradte mi. Je sanca si spustit magio go alebo musim len silne platit za magio ktore vyuzivam max 8 dni v tyzdni a sanca ze si pozriem telku online na notebooku uz nie je?

Vas nespokojny zakaznik

PS: Dnes som chcel pozerat film to nejako prezijem ale ked zase budem na malom tabletiku poviny pozerat futbal tak sa uz na to vykaslem a cez nasledujuci vikend zrusim vsetko. Aj tak som pred stahovanim a aspon viem ze do novej domacnosti si nic od Telekomu nezavediem!

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

30 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte, 

pristúpili sme k dočasnému riešeniu, kedy úvodná stránka www.magiogo.sk dočasne neobsahuje žiadne dynamické polia (napr. nie sú na úvodnej obrazovke dostupné EPG vybraných kanálov, či sme skryli polia, ktoré po kliknutí na ne vyvolávali pop-up okno.). Medzi takéto dynamické pole patrí aj „prihlásenie“ do Magio GO účtu alebo pole zmena jazyka, ktoré sú štandardne dostupné na home page v pravom hornom rohu, čo však aktuálne úvodnej obrazovke nenájdete. 

Postupujte preto prosím podľa tohto návodu:

1)     Kliknúť na záložku „Program“ – na tejto obrazovke je štandardne vpravo hore možnosť „prihlásiť“ alebo aj zmeniť jazyk z „SK“ na „EN“
2)     Kliknúť na záložku „Nahrávky“ – vyskočí pop-up okno na prihlásenie užívateľa. Po prihlásení sú vpravo hore dostupné možnosti na zmenu jazyka, odhlásenie, či nastavenie účtu.
3)     Kliknúť na záložku „Pozerať televíziu – vyskočí pop-up okno na prihlásenie užívateľa. Po prihlásení sú vpravo hore dostupné možnosti na zmenu jazyka, odhlásenie, či nastavenie účtu.

Ďakujeme za pochopenie

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako ten Magio Go stojiza jedno velke .... Mal som Orange tv v PC tiez neboli dokonaly ale aspon to fungovali boli tam iba chyby krasy. Magio Go nefunguje asi tak 4-5 krat v tyzdni bud vobec stranka nejde otvorit ako dnes, alebo ak ide tak sa nacitava priblizne pol hod. Vazne uz velmi lutujem ze som k vam presiel skoda ze na mojej adrese nie je vasa oranzova konkurencia, ale asi aj ty no name providery budu lepsi ako toto.

Vas dalsi nespokojny zakaznik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

človek sa teší celý deň, že si pozrie v kľude futbal a opäť musí skončiť pri streamoch, kedže MAgio Go opäť nefunguje...PROSIM VAS, ZRUSTE MAGIO GO, orpavte, prerobte alebo čokoľvek a sprístupnite službu až potom ako vám to bude konečne fungovať..nie je vám trápne od ľudí brať za to peniaze? je to hanba..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

človek si chce pozrieť futbal, samozrejme to zas nejde, tento problém je dlhodobý a nič s tým nerobíte, experti...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pripajam sa k problemu.

Magio Go na PC vobec nejde.

Co s tym hodlate robit Telekom?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

**piip**,uz nech tu niekto z Telekomu napise co planuju s tym **piip** MAGIO GO, neschopaci tupi. 

Editoval/-a tvaroh4b

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,
v súvislosti s úpravami webovej aplikácie sa vyskytli neočakávané chyby, ktoré spôsobujú nekorektné správanie aplikácie. V spolupráci s dodávateľom robíme maximum pre to, aby sa problém čo najskôr eliminoval. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prepacte pan Matej ale tato fraza ma este viac vytocila ako potesila... Tento problem netrva den, dva. Dokonca ani tyzden, dva tyzdne ale MESIACE !!!!

Novu verziu ste spustili niekedy v maji ked si pamatam a v OKTOBRI to nemate stale vyriesene a citujete take frazy ako co najskor a ospravedlnujeme sa?

Trapne, neviem ci sa smiat alebo plakat len si povedat zasa je to take slovenske.... kaslime na to ved je to jedno my sme TELEKOM a ked sa Vam to nepaci tak sa po ..

A ako vidim niesom jediny co ma tento problem :-/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dnes dalsia z uzasnych veci na magio go. Po pol hodine prihlasovania, nacitavania a cakania sa mi konecne magio spustilo. Pozeram relaciu, pretocim si reklamu a sup som ma inom programe. Hovorim si co to? Skusim este tri krat, stale to iste, tak dam iny den, iny program,po prvu reklamu ide potom hups opat iny program... Toto je uz vrchol . Asi zacnem tieto sluzby reklamovat. Nebavite ma. A tie vase vysvetlenia? Pocujem len bla bla bla bla,..pekny den aj vam v  telekome.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio GO je jeden veľký G.R.C

Editoval/-a Tataracik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tato kktna sluzba ktoru volate magio go je absolutne NEPOUZITELNA. ako mozete za toto vobec pustit do sveta a este za to aj pytat peniaze?? hanba vasim jebnutym programatorom za takuto aplikaciu.. nech idu radsej programovat tetris 

Editoval/-a digisys

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hbo go, mŕtve česť jeho pamiatke. Ako neviem načo kto ponuka niečo čo nefunguje. a pritom pc mam vytunované vymakané, a iba na tejto aplikácii konči. Proste to neviem rozchodiť, seká, alebo mrzne.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

hbo go, mŕtve česť jeho pamiatke. Ako neviem načo kto ponuka niečo čo nefunguje. a pritom pc mam vytunované vymakané, a iba na tejto aplikácii konči. Proste to neviem rozchodiť, seká, alebo mrzne.

ospravedlňujem sa, zlá kategória, magio mi ide, ale hbo nie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zas to nefunguje.. ani na stranku sa neda pripojit

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

taktiez mi vobec nefunguje magiogo od kedy som to nechal aktivovat. Chce to akysi plugin. Skusal som uz viacere navody aj ine prehliadace no nic nepomohlo. Kedy to pojde? Nejde to ani na mobile. Dakujem.

Editoval/-a boksansky_domin

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zas to nejde.. uz s tym volaco urobte vy debili.. budem vam to tu pisat kazdy den kym to nepojde normalne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skusal si volat na technicku podporu? alebo co konkretne ti nejde? lebo to je velmi vseobecny pojem, alebo nejde ti to na pc, mobile?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skusal si volat na technicku podporu? alebo co konkretne ti nejde? lebo to je velmi vseobecny pojem, alebo nejde ti to na pc, mobile?

Nejde na PC, na tablete vypisuje, ze nie je originalny softver - root co nie je pravda.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,
v súvislosti s úpravami webovej aplikácie sa vyskytli neočakávané chyby, ktoré spôsobujú nekorektné správanie aplikácie. V spolupráci s dodávateľom robíme maximum pre to, aby sa problém čo najskôr eliminoval. Za vzniknuté nepríjemnosti sa ospravedlňujeme.

Pekný deň

Matej

nechajte si už tie dementné priblblé odpovede..je za tým určite niečo ine..a vy nie ste schopny sa pravdivo vyjadriť..j.bne ma už z vás..už od kedy tu človek omieľa aby ste spravili aplikáciu aj pre pc....pušťať si to cez prehliadač nejde a aj keby aj šlo tá appka by bola najlepšie riešenie....čokolvek riešiť z t.comom je totálne na nervy..vy ste ako jedna banda neschopných psychopatov..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mozno mas telefon uz od vyroby rootnuty

@amos77 cez firefox to ide

Mozno je routnuty no neviem preco to vadi. Cez Firefox to nejde.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cez firefox to ide, musis nainstalovat verimatrix a potom ho musis dat povolit.

preco to vadi ked je rootnuty mobil? je to z hladiska bezpecnosti, uz to tu vysvetlovali ,tiez pisali, ze to nevymsleli oni ale ten co ma tu appku na starosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cez firefox to ide, musis nainstalovat verimatrix a potom ho musis dat povolit.

preco to vadi ked je rootnuty mobil? je to z hladiska bezpecnosti, uz to tu vysvetlovali ,tiez pisali, ze to nevymsleli oni ale ten co ma tu appku na starosti

Ano, cez firefox to funguje - mas pracdu nemal som povolenu app. - som si nevsimol. V mobile nefunguje.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar