ovladač na Motorolu

Otázka

• 0

Prosím poradiť, nefunguje mi ovládač na zapínanie televízora.Stále mi zapína resp.vypína magiobox. Kde by som zohnal nový ovládač? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Podelím sa o svoju skúsenosť s ovládačom. 
Možno po polroku mi prestali fungovať niektoré tlačidlá. šípky hore/dole + ďalšie už si neapmetám. Ten ovládač som mal nastavený na môj TV aby som mohol vypínať telku a meniť zvuk na TV.  Sr@lo ma to lebo to bol ovládač od primárnej telky v obývačke ktorá sa sleduje najviac. Našťastie máme doma aj ďalší box v spálmni tak som si povedal že vymením tieto ovládače. Keďže som chcel znovu požívať vymenené ovládače aj na ovládanie TV  tak som nastavenia ovládača resetoval a nakonfiguroval pre príslušnú telku a vtedy sa stal zázrak tlačidlá ktoré nefungovali zrazu začali fungovať.
Možno moja skúsenosť niekomu pomôže pri poruche ovládača.   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na pobocke alebo si ho vies objednat cez chat / infolinku 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiez mi prestal funkovat ovladac. Bol som na pobocke a dali mi iny, neoriginalny s logom T-com. Problem je ze mu chybaju niektore tlacitka... Napr. Delete, takze teraz neviem zmazat nahravky v setup boxe, jedine ich po jednom zldhavo rozklikavat, nie je tam preskocenie dozadu ani dopredu..

Da sa prosim zohnat niekde originalny Motorola ovladac:

https://www.telekom.sk/documents/10179/82350/DO.gif/a6ca7e8c-796f-4718-b755-8af44f56cd14

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @kartot,

odpoveď od @Tataracik som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď sa mi  ovládač pokazil  išiel som do Telekomu a hneď mi ho zadarmo vymenili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar