ovladač na Motorolu

Otázka

• 0

Prosím poradiť, nefunguje mi ovládač na zapínanie televízora.Stále mi zapína resp.vypína magiobox. Kde by som zohnal nový ovládač? Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Podelím sa o svoju skúsenosť s ovládačom. 
Možno po polroku mi prestali fungovať niektoré tlačidlá. šípky hore/dole + ďalšie už si neapmetám. Ten ovládač som mal nastavený na môj TV aby som mohol vypínať telku a meniť zvuk na TV.  Sr@lo ma to lebo to bol ovládač od primárnej telky v obývačke ktorá sa sleduje najviac. Našťastie máme doma aj ďalší box v spálmni tak som si povedal že vymením tieto ovládače. Keďže som chcel znovu požívať vymenené ovládače aj na ovládanie TV  tak som nastavenia ovládača resetoval a nakonfiguroval pre príslušnú telku a vtedy sa stal zázrak tlačidlá ktoré nefungovali zrazu začali fungovať.
Možno moja skúsenosť niekomu pomôže pri poruche ovládača.   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

na pobocke alebo si ho vies objednat cez chat / infolinku 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tiez mi prestal funkovat ovladac. Bol som na pobocke a dali mi iny, neoriginalny s logom T-com. Problem je ze mu chybaju niektore tlacitka... Napr. Delete, takze teraz neviem zmazat nahravky v setup boxe, jedine ich po jednom zldhavo rozklikavat, nie je tam preskocenie dozadu ani dopredu..

Da sa prosim zohnat niekde originalny Motorola ovladac:

https://www.telekom.sk/documents/10179/82350/DO.gif/a6ca7e8c-796f-4718-b755-8af44f56cd14

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @kartot,

odpoveď od @Tataracik som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Keď sa mi  ovládač pokazil  išiel som do Telekomu a hneď mi ho zadarmo vymenili.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar