Pomalý internet

Otázka

• 0

Dobrý deň chcem iba oznámiť že za VÁŠ internet platíme okolo tých 12€ / mesiac a podla zmluvy by to malo byť myslím 100mb/s no pravda je trochu inde, trochu úplne inde ... donedávna mi na ukazovalo okolo 18mb/s download skoro 3mb/s upload a ping cca 40-60 ... no posledný týždeň to skáče na absurdné čísla, vid. obrázok, bol by som rád za rýchle riešenie alebo radu 

Screenshot_1.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

@kountedskcudujem sa Vam, ze taku dlhu dobu  ako pisete ste to trpeli. Hned volajte 0800 123 777 a tam im to nahlaste nech to skontroluju.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no pravda je taká že niesom zodpovedný za internet takže musím nechať rozhodovať mamu inak by som ani telekom netrpel :) a asi máte pravdu, budem tam volať vždy keď to skočí nad limit, len som si chcel byť istý či nieje chyba u mňa tak som si najprv prešiel PC všetkým možným

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

presne tak, stale treba volat na technicku podporu a oni to preveria

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bu2ckland čo všetko by som mal vedieť keď tam budem volať ? nech som prichystaný ☺

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@kountedsk v prvom rade by som vylúčil chybu u seba 
1, neťaháš torrenty?
2, neprečrpal si dáta? (FUP)
3, Nie je na teba niekto napojený?
4, skúsil si reštart zariadení?
...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nie nie, mám neobmedzený net, torrenty vždy kontrolujem ako prvé pri pingu a napojená je max. rodina... reštart vždy... jednoducho je chyba niekde inde... uvidím ako to pôjde dnes a keď tak tak volám no... lebo to nieje trvalé, jednoducho to spadne a niaku dobu to tak ide... potom sa zasa nahodí do normálu ...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skutocne datovo neobmedzený internet je podla mojich vedomosti len na optickom pripojeni. vsade inde sa uplatnuje FUP na urovni 300 GB.  ale samozrejme ked ste vylucili problem u vas treba to  nahlasit :)  vela stastia s riesenim problemu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar