Ako prebehne pripojenie

Otázka

• 0

Zdravím, snáď som zvolil vhodnú kategóriu.

Chcel by som sa spýtať ohľadne pripojenia televízie a internetu na staršom rodinnom dome na dedine. Keď som cez stránku telekomu skúšal dostupnosť, ukázalo mi to že je na adrese dostupná pevná linka, internet aj televízia, ALE v dome nikdy pevná linka zapojená nebola, takže sa tam ani nenachádza telefónna prípojka - a preto sa chcem spýtať ako prebehne pripojenie - či túto prípojku zapojí technik alebo je možnosť zapojenia aj nejakým iným spôsobom a teda prípojka nebude potrebná - chcem to vedieť preto, či potrebujem objednanie technika alebo by som si to vedel spraviť sám.

Ďakujem vopred za odpoveď, v prípade potreby adresu zašlem cez PM

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

technik ti spravi pripojku na ich naklady, ak by si chcel aby ti to kompletne zriadil vsetko on, teda napr zapojil boxy, nastavil router, zapojil telefon a podobne , plati sa 20e teda ked ten zvysok okrme pripojky zvladnes sam, netreba ti technika 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Super, vďaka za odpoveď, to som chcel vedieť, či je zriadenie prípojky zdarma alebo sa za to platí. Tak asi hneď zajtra pôjdem do telekomu a dohodnem to, technika na pripojenie ostatných vecí potrebovať nebudem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nemusis nikam chodit napis spravu @Matey a on ti to zariadi vsetko :) 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Výborne, vďaka, dohodnem sa s mamou keďže na danej adrese bude bývať ona, a napíšem mu :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, budem nadväzovat na tuto temu. Mam zaujem o magio internet, na mojej adrese je podla overenia sluzby produkt VDSL dostupny. V dome sme v minulosti pouzivali pevnu linku, takze dvojlinka zo stlpa sa tu fyzicky nachadza. Na linke som ale nenameral ziadne napatie. Myslite, ze je to teraz niekde v ustredni odpojene? Ked si sluzbu objednam a zvolim samoinstalaciu a budu mi dorucene prihlasovacie udaje, wifi router, Telekom automaticky linku opäť zapoji, alebo je problem inde? dik

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ano malo by to byt tak, ale najviac ifno ti poskytnu oni, skus napisat adminovi @Mateyovi , v podsate je mozne ze ti len poslu router a prihlasovacky a fungujes

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @tari33,

ak máš záujem o internet, kľudne mi pošli Tvoje číslo do súkromnej správy :)

Ďakujem

Pekný deń

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar