Všetky TV stanice HBO + Cinemax v HD kvalite od 19. 10. 2016?

Otázka

• 0

Dobrý deň, v diskusii pod článkom na živé.sk sa objavila informácia, že od dátumu 19. 10. 2016 okrem iných avizovaných zmien budete poskytovať aj TV stanice HBO 2 HD, HBO 3 HD, teda zaradíte všetky HBO stanice vo vysokom rozlíšení do Vášho programového rastra. Zároveň sa tam objavila aj informácia, že od uvedeného dátumu zaradíte aj novú slovenskú športovú TV stanicu 213 do IPTV. Tu je link diskusie: http://www.zive.sk/diskusia/118424/telekom-archiv-bude-aj-na-satelite-iptv-s-novymi-kanalmi/

Chcem sa opýtať, je to naozaj pravda, budete poskytovať všetky TV stanice HBO a tiež aj Cinemax vo vysokom rozlíšení od dátumu 19. 10. 2016? Taktiež zaradíte od uvedeného dátumu aj TV stanicu 213 do rastra IPTV?

Vopred ďakujem za objasnenie zo strany Telekomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 2

Ahoj @JanVajs,

Ku kanálu HBO v HD pridávame od 19.10.2016 pre IPTV zákazníkov aj kanály HBO 2 a 3 v HD. Kanál 213 už máme na Magio Sat, pre IPTV pribudne 19.10.2016

Pekný deň

Matej

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

je to len diskusia, nebral by som to vazne , matey uz zverejnil co vsetko chystaju a toto tam nebolo a nakoniec ani v clanku

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak až teraz máte odo mňa veľký LIKE! Díky moc. Aj keď jedným dychom dodávam... KONEČNE!

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridávam sa :) , a áno konečne, ale aspoň pridali. Keby som mohol napísať KONEČNE, že zrušili spoplatnené parkovanie v KE (ale toto sa nikdy nestane ) :(

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To nevie ani Herkules :D kým sa NOVA nerozhodne či tu chce vysielať alebo nie .... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar