Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

Na vianoce mi skoncil pausal ktory som mal s 50% zlavou a novym mobilom..

Minuly rok a tento rok mi tato spolocnost ponukla 6% zlavu co je traaapne a navyse maju velmi predrazene mobily.

Som velmi sklamany z tejto spolocnosti a smutne je to ze u  telekomu je aj moja rodina , ktora nemoze uverit ake trapne ponuky maju.

Uz sa vobec necudujem ze vsetci idu k ich konkurencii..

Zaujima ma teda ci uz ste na tom tak zle a ze ci krachujete .

odpoveď sa páči : 18 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

197 odpovedí na túto otázku

• 0

Peťo, riešiš len internet a smejes sa na porovnavani rozkov s pausalom. ked si zoberies ze pri programe Podla seba 7 za cenu 40€ bolo neobm. sms (najskor 400, potom 1000) net (2GB v 3G sieti) a 250min. do vsetkych sieti a teraz je Happy XL kde je vsetko neobmedzene s rozdielom net 4GB v 4G sieti, k sms sa pridruzili mms, neobmedzene volania do vsetkych sieti a navyse volania do EU a prichadzajuce hovory v EU, nie je to narast oproti tomu, co bolo? riesis len internet a nic viac... porovnavaj rovnake ceny. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Toto je typické telekomácke. Tak teraz chytím ten najdrahší paušál a idem porovnávať, že ľudia majú viac za tú istú cenu!

Koľko klientov Telekomu má priemernú faktúráciu za 1 paušál nad 30 €? 10%? Porovnávajme väčšiu a nie menšinu! Druhá stránka veci je tá, že koľký z tých čo platia ten Váš super výhodný 40 € paušál ho aj na plno využijú... Keby mám ísť podľa reálnej spotreby tak Tí ľudia by v konkurencií zaplatili podstatne menej, ale to už je do inej témy...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ešte do 3-tice aby sme sa nebavili len na prázdno

Český Vodafon- neobmedzené volania a sms, 4G internet 4GB v plnej rýchlosti za 36,60 € na naše... To isté ale len s 2GB dát za 28 €.

Anglický Vodafone neobmedzené volania a sms, 6GB 4G internet za 27,32 €.

To sú všetko krajiny s vyššou životnou úrovňou, vyššími nákladmi na prevádzkovanie sietí a napriek tomu majú lacnejšie služby. Na SR je priestor pre nižšie ceny za služby avšak kartel Orange-Telekom sa proste dohodli na cene a nechcú si pustiť žilou

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim,zajtra mi konci viazanosti na Podla Seba 3 z 50% zlavou bez fonu.
Pred 2 tyzdnani mi bolo ponuknute,Happy XS bez fonu s 2 GB dat v cene pausala.
Bolo by mozne ponuknut namiesto 2GB dat,500MB + 100 min ? Dostal niekto takuto ponuku ? S takou ponukou ostanem nadalej v Telekome

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ema - to, ze ty si spokojna urcite tesi vsetkych v tvojom okoli, ale to automaticky neznamena, ze s pausalom, ktory nam ponuknu, budeme spokojni vsetci. V kazdom pripade v dobe, kedy realne 50-60% vyuzivania mobilnych zariadeni tvoria DATA, je viac ako smiesne vydat sa cestou znizovania predplatenych dat bez moznosti zvysenia mesacneho datoveho limitu v predplatenom pausale. Jedine co ti zostava, je "prikupovat" si po kazdy krat, ked minies predplatene data, datove balizky po 5 EUR.

Naviac som sklamany z toho, ze vcera mi volali s ponukami po vyprsani viazanosti. Povedal som, ze vecer si ich prezriem na webe a rozhodnem sa... nech mi zavolaju dnes po 10:00... Necakane nevolali... mozno si myslia, ze maju volat po 10:00 p.m. :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Suhlasim s tym internetom je to uplne chabe, kedze pri dnesnych smartfonoch nie je problem denne minut 60 MB dat denne a ked chcem data tak len dokupovat balicky, ak chcem viac dat tak zas len vyssi program... konci mi viazanost a Telekom nema co ponuknut takze asi nic neostava len prestupit ku konkurencii... velke sklamanie a to vyuzivam ich sluzby pomaly 10 rokov, jedine co ponuknu tak 3 cisla zadarmo a zlava za vernost to robi ''az'' vysku jednej faktury za dva roky...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim @Pavol Valkučák, o takejto ponuke sice neviem, ale predpokladam, ze ste sa dohodli na nejakom spatnom volani. Staci povedat co chces a uvidis, ci ti budu vediet vyhoviet. Vsetko je o dohode a kompromisoch :smileyhappy:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Zdravím ako som sa tu hneval a písal. Úžasný Telekom mi ponúkol keď ostanem happy M len zo zľavou 4% a zľavu na akontáciu 50 eur alebo Happy L tu istú bludnu vernostnú zľavu a zľavu na akontáciu 100 eur na telefón a že mi pridajú +50min ku happy L.To je to maximum Čo mi ponúkli. Ale stále by som platil mesačne nad 30 eur. Je toto normálne? Mal som podľa seba 5 za 15 eur, 2 g internet,neobmedzene sms, 150 min do všetkých sietí,a telefón zdarma. A teraz mi toto ponúkli ďakujem ste smiešny. A pritom som platil mesačne cez 50 eur kvôli práci v zahraničí. ANI NEROZMYSLAM A ODCHÁDZAM KU KONKURENCII KDE MI PONÚKAJÚ OVEĽA LEPŠIU PONUKU.Zachvilu budete zas plakať že nemáte ľudí keď vám všetci poutekaju ku konkurencii kvôli vašim nevyhovujúcim paušálom Happy.zrušil by som ich. Majte sa
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To tu  z telekomu nikto ani len nečíta. Pred dvomi týždňami som im písal o čo by som mal záujem. Majú záujem iba o nových klietov. V žiadnom prípade ich nezaujíma klient ktorý dlhodobo využíva ich služby. Voliť odchod je zrejme najracionálnejší počin.

odpoveď sa páči : 6 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ja som prišla do Telekomu, povedala som, aký paušál za akú cenu chcem (napriek tomu, že ho už viac než pol roka nemali v ponuke), pán najprv povedal nie to nejde, ja som mu na to povedala, že u konkurencie ide.. no a mám paušál ktorý som chcela a ostala som v Telekome :) Vždy sa to dá riešiť, najlepšie v predajni, kde si nemôžu pred ostatnými zákazníkmi dovoliť, aby im niekto odišiel :) Takže stačí prísť a povedať :) a s úsmevom to ide ešte lepšie :)
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím.Ja som 12 rokov u konkurencii a mám rovnaké skúsenosti,nič pre verných,výhody iba pre nových zákazníkov.Pripadá mi to tak,že budem musieť každé dva roky meniť operátora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den,

tak sa aj ja podelim o svoju skusenost. Zakaznikom Telecomu som odkedy vlastnim mobilny telefon, nejaky ten piatok to uz bude. Za poslednych 5 rokov si veru nepamatam, ze by ma co i len raz kontaktoval niekto ako verneho zakaznika s akoukolvek zvyhodnenou ponukou. Pritom uz roky nemam nijak lacny pausal, pretoze take samozrejme v ponuke, tak aby neboli skor obmedzenim ako vyhodou, nie su. Mesacne si platim faktury, a ked si aj chcem nahodou predlzit pausal na dalsie obdobie, to co je v ponuke je porovnani s tym co mi ponuka konkurencia daleko od vyhodnosti. Zlava za vernost na 50 eurovy pausal nieco malo cez 1 euro, nehovoriac o tom, ze ak by som bola novy zakaznik, asi sa mi tych vyhod ujde viac.

Seriozne uvazujem, ze dam na ponuky ineho operatora, lebo platit mesacne dokopy 50 eur za pausal, hoci spolu s telefonom, a nemat z toho ani po rokoch ziadnu vyhodu nie je lakadlom.

Hawk.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mám ten istý problém.Už som jeden paušál z piatich prehodil k modrým. Úplne iná ochota aj všetko.  Zbalím všetky štyri a prestúpim určite.keď sa po dvoch dňoch nemôžem v telekome dopátrať kedy mi končí paušál,je to hrozné a to som tam zákazníkom cca 15 rokov. Ani jeden krát som o jeden deň nezaplatil faktúru neskôr. Ale to sa neráta nikde.

Ďakujem odchádzam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Otestoval som s kamaratom moznost predlzit pausal za vyhodnejsiu cenu, pochodil tak, ako vetsina v tychto prispevkoch, neda sa, zvysena cena za menej sluzieb a podobne. Bol s nami na pobocke dalsi kamarat, ako novy zaujemca o sluzby telekomu, sedel vedla nas na stolicke, vybavovala ho kolegyna toho, co nas a cuduj sa svete, dostal lepsiu ponuku co sa tyka ceny, viac dat v internete a dokonca minut telefonovania.

Preco verny zakaznici maju horsie podmienky ako novy zakaznik?

Riesenie by bolo po kazdej viazanosti zrusit zmluvu a prihlasit sa, ako novy zakaznik, ci v telekome, alebo u ineho operatora je vlastne jedno, ale iny da urcite viac muziky, za menej penazi !

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak mňa čaká asi niečo podobné, teda prechod. Totiž okolo novembra mi končí paušál. Mám program podľa seba Naj 3. Pri zriaďovaní tohto programu som si vykomunikoval benefit 50% zľavy na celkovú cenu, keďže som v telekome už cet viac ako 17 rokov. Teda teraz platím cca 10€ a mám 100 min, 1000 SMS a neobmedzený internet. Všetko je to pre mňa ušité ako na mieru, keďže pracujem s Nepočujúcimi a SMS + internet je ako Alfa a Omega + volania na vybavovanie vecí. Dnes sa mi ozvali s Telekomu s reakcioui na moju otázku ohľadne novej akcie Roaming v zahraničí. Popri tom som sa opýtal, ako to je s predĺžením môjho paušálu. Zrazu mi pani v tel. povedala, že tento program je už OFF a tak mi ostáva len prechod na Happy. Ak tak však neurobím, tak mi dňom ukončenia viazanosti padnú všetky benefity s terajšieho programu a budem platiť jeho plnú sumu. Na moju otázku, že ako je to možné, keď mi teraz povedala, že ten program je OFF a teda logicky by nemal pokračovať, ona už nevedela reagovať naplno. Svojim spôsobom mi to vlastne ukázalo, že ten program je v šuflíku ale len s podmienkou jeho plného hradenia bez benefitov; alebo inak, telekom sa na tebe nabalí na tom, čo je vraj OFF a nie je. Vie mi prosím niekto zodpovedný povedať, ako to v skutočnosti je?????? Podľa mojej logiky by to malo byť tak, že ak je program Podľa seba NAJ 3 už skutočne mimo hru, tak po ukončení mojej viazanosti by malo byť moje tel. č. nefunkčné. Samozrejme pod podmienkou, že ak sa nepresuniem na nejaký iný paušál, alebo čo vidím najreálnejšie, neoblečiem sa do modrej farby. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Michal Poliak

Ahoj.

K 10.12.2014 bolo ukončené poskytovanie programov Viac, Relax, Podnikateľ a Podľa Seba - pre všetky typy transakcii.

Momentálne sú v ponuke výhodné programy Happy - v ktorých je zahrnuté všetko čo zakazník potrebuje - volania v rámci SR, EÚ, poprípade ďalšich svetových krajín / SMS, MMS a samozrejme internet v mobile. 

Po skončení viazanosti Tvoje číslo nemôže byť nefunkčné. Ale máš možnosť prejsť na nový program - podľa vlastných predstav v cenovej hladine, ktorá Ti bude vyhovovať. 

Určite Ti viac informácii priamo k Tvojmu tel. číslu poskytnú na bezplatnej zakaznickej linke 0800123456. 

Pekný deň. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nemyslím si, že je to všetko ušité na mieru. Určite mi Telekom neposkytne za 10€ s Happy to, čo mám teraz.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pred mesiacom sme predlžovali 3x paušál, priamo na pobočke v centrále spoločnosti. Štandard, retenčná ponuka. Dohodnuté podmienky, Happy paušál a jeden balík podľa vlastného výberu. Prvá faktúra prišla, na každom čísle naúčtovaný poplatok za predĺženie paušálu. Pýtal som sa pri podpise, či ho budem platiť, zamestnanec povedal nie. Zrazu uhraďte ho a vrátime ho. Keďže pri každom predlžovaní to takto dopadlo ok. Najbližia faktúra poplatok vrátený. Jedno číslo faktúra sedí. Ďaľšie dve nesedí. A prečo? Lebo Telekom si naúčtuje balík, ktorý je vraj zadarmo za cenu cca 10€. Na ďaľšom čísle si zaúčtuje balík neobmedzené volania najbližším, dôvod? Vraj je iný balík zadarmo. Tieto balíky v prvej faktúre neboli, záhadne pribudli do druhej. Na predajni sa pýtate, balík neobmedzené volania je naďaľej zadarmo? Odpoveď áno, to Vám zostáva, to nie je akčná ponuka. Odpoveď z reklamačného oddelenia? To už zadarmo nie je, ale poplatok je cca 10€. V minulosti som sa naťahoval 4 mesiace kým mi nedodali správnu faktúru. Suma sumárum + 20€.

Takže moje odporúčanie je, nepredlžujte paušál  skôr, prejdite do konkurencie, lebo faktúru Vám vystavia akú oni chcú. Nikoho nezaujíma, že nemajú vyškolených zamestnancov, ktorí Vám povedia čo chcú len aby ste podpísali preĺženie. Zo zmluvy sa nikdy nedozviete čo máte spoplatnené a čo nie. Jeden mesiac Vám službu nespoplatnia a na druhý áno. Aj toto je asi stav ako skúsiť sprostosť národa a či sa nedá zarobiť na Vás viacej. Po 10 rokoch asi zaplatím zmluvnú pokutu a mám celý "zelený" či ružový Telekom hlboko v .....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne bude tiez koncit pausal a rozmyslam, ze co dalej. Ale co ma najviac zaraza je, ze som si musel tento pausal vybavovat cez sprostredkovatelsku spolocnost, kedze som mal poziadavku, ze chcem neobmedzene volania na jedno O2 cislo a priamo v telekome mi nedokali toto ponuknut, napriek tomu, ze som dlhorocny zakaznik.

Je podla mna uplne scestne, ze mi materska firma nedokaze dat lepsiu/rovnaku ponuku ako sprostredkovatelska firma...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cele sa to tu zvrtlo akurat na to,ze iny su lepsi . O2 -nemusim, Orange- odisiel som po 13 rokoch a tu som len koli dsl. Mam predplatenu kartu na hlasove sluzby a fertig.  

Aj s tou predplatenou idu teraz spekulovat, lebo easy free konci a na novej budu data uctovane rovnako ako na predplatenke O2 - po prvych stiahnutych 50KB , nauctuju 0,50 € a vraj mam na den 250 MB - ktore nepotrebujem. Takze vypnem datove cez Sim, necham len wifi a neriesim . Dnes je uplne jdno u koho clovek je, vernost sa vseobecne nevyplaca (snad len v sukromi ak je clovek romantik) . Treba ist vzdy tam, kde je to momentalne vyhodne. Globalizacia postihla aj mobilne sluzby - modra, fialova ,oranzova- vsetko jedno . Vyberajte podla parametrov kvality signalu tam kde sa najviac zdrzujete. 

A moja osobna skusenost. Ponuka cez telefon - siel som na predajne miesto a tam mi povedali,ze nemam narok. Zavolal som na info a to co pred  5 minutami neslo na predajnom mieste, cez telefon slo vybavit. 

Tuto dvojtvarnost by snad mohli aj odstranit. Rovnako ako aj vliat kusok empatie pradajcom na predajnych miestach, ktori pravdepodobne niesu dobre plateny ci co .... 

A kedze telefon sa podla Telekomu nesplaca (ako tu bolo viac krat mylne deklarovane) , kupovat phone len v overenych e-shopoch . Zarucne podmienky su rovnake, a telefon nieje zbytocne brandovany sw balastom operatora a aj v pripade problemov po dlhsom case sa dockate aspon vratenia kupnej ceny . 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
A aby som nezabudol - plati to pre vsetkych operatorov na Slovensku !

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Já mam podobné paušaly a bolo mi od  veľmi seriozneho pracovníka Telekomu povedané. že predĺžiť nepôjde ani jeden paušal  a možem si robiť čo chcem a kludne aj po cca11 rokoch odísť. Tak pravdepodobne aj odídem.

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Neboj Kamo aj konkurencia je na tom tak isto. V Orange som bol18 rokov a nic neponukli. Presiel som do telekomu a mam pausal ten najvyssi oproti Orange za polovicu. Ratam s tym ze telekom po dvoch rokoch zabudne na ten mili pristup ktory bol pri prechode a vrati sa to do starych kolaji. Ak sa to ovsem stane a neponuknu nic, tak je tu jedna moznost na ktoru bude prechadzat kazdy zakaznik. Budeme kazde dva roky migrovat k inemu operatorovi, pokial na to nejaky nepride a tukne mu v hlavicke ze co do paroma robime, preco si zakaznika neudrzime preco na neho sereme. Takze kludne prejdi ku konkurencii vzdy na tom budes dobre bud ti ponukne lepsiu akciu alebo ten tvoj sa spamata a akciu ti ponecha k tvojej spokojnosti. No i tak ma najviac stve ze telekom je na tom chabo co sa tyka pokrytia internetu a signalu. Orange bol na tom lepsie. Do teraz nechapem pokrytie internetu GPRS signalom ktory je total na hov.. Pri dnesnych potrebach internetu. Zruste uz to GPRS !!! 3G je minimal pri potrebach dnesnych smartfonoch a uzivatelia maju vacsie poziadavky ako nasi otcovia . Ta doba je uz prec. Vstavat a zobudit sa vcas je v tejto dobe to co zajaznik potrebuje!!! Nezaspavajte dobu !!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak som si to tu čítal a nechcelo sa mi veriť, že Telekom takto kašle na verných zákazníkov, lebo si ma udržali už 8 rokov, ale dnes som si to aj ja zažil. Nebudem platiť dvojnásobok, keď ich konkurencia mi to dá za terajšiu cenu + ďalšie výhody.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

nedalo mi nereagovať na tento príspevok a nepodeliť sa s vlastnou skúsenosťou. Bola som dlhé roky zákazníkom telekomu. Keďže sa mi cena paušálu zdala privisoká po skončení predošlého paušálu a nemožnosti v ňom pokračovať, zmenila som operátora. Momentálne mám 2 telefóny. Jeden v O2 druhý v Orange.  Nie som spokojná ani s Orangom, ktorý má rovnaké praktiky ako Telekom. Na 2 roky poskytne úžasnú akciu a potom na zákazníka kašle. Jedine s kým nemám problém je O2. Všetko má, ale svoje výhody i nevýhody. V Orange a Telekom vám dá mobil, ale na druhej strane za ich nekresťansky drahé paušály ich majú hneď splatené.  O2 má slabší signál v niektorých lokalitách a nutnosť kúpy telefónu k paušálu. Čo k tomu dodať, pohadzujú si nás ako .... Uvidíme, čo si pripravia pre nás najbližšie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar