Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

Na vianoce mi skoncil pausal ktory som mal s 50% zlavou a novym mobilom..

Minuly rok a tento rok mi tato spolocnost ponukla 6% zlavu co je traaapne a navyse maju velmi predrazene mobily.

Som velmi sklamany z tejto spolocnosti a smutne je to ze u  telekomu je aj moja rodina , ktora nemoze uverit ake trapne ponuky maju.

Uz sa vobec necudujem ze vsetci idu k ich konkurencii..

Zaujima ma teda ci uz ste na tom tak zle a ze ci krachujete .

odpoveď sa páči : 18 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

197 odpovedí na túto otázku

• 0
Viem si predstaviť :-) Pôjdeš byť verný inam :-) Inak.. Prečo si vlastne na tomto fóre, keď nechceš veciť zmeniť, ale proste utiecť inam? Okrem toho sa mi páči, ako si ma zaškatuľkoval. Neviem, na základe čoho si to takto predstavuješ, pretože ak by som Ti mal oplatiť rovnakou mincou, napísal by som, že si človek, čo si nechá pre pár euro koleno vŕtať. No a je to tak? :-) Ale ako si písal: sto ľudí - sto chutí :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som v Telekome 12 rokov, prenos čísla je na Slovensku možný 4 roky? Keby som bol prelietavý, ziskuchtivý, už by som bol zmenil operátora dávno. A, ja CHCEM zostať v Telekome, lenže... Po roku viazanosti som mal telefon v servise 3 krát. Volal som na infolinku, že teda výmena zariadenia. Asi 4 dni na to mi prišla SMS z textom, aby som si problém z telefonom riešil z výrobcom telefonu. Podotýkam, telefon bol kúpený v predajnej sieti Telekom, je brandovaný, blokovaný, má Telekom záručák.   

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ak si niekto myslí, že tým, že v Telekome ostane, a firma zmení prístup, je na omyle. Mne by stačilo, keby mi pred rokom vymenili ten šmejd čo mi predali. Namiesto toho ma odkazujú na výrobcu. Nie, Telekom sa nezmení. Kašlú na tých pár nepokojencov čo aj naozaj odídu. Ostatný to prekúsnu, a opať sa upíšu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja by som bol veľmi spokojný v Telekome, som tam už 11 rokov a viem prečo. Nevadí mi ani koľko platím za môj paušál aj keď z neho neprevolám ani 10%, ale jedna vec mne osobne vadí. Jedna jediná vec a bol by som veľmi spokojný zákazník stále rád. Tou vecou je 2GB obmedzenie dát internetu. Dokonca som v decembri prešiel aj na vyžší paušál kvôli internetu, aj keď viem že nič iné z neho nevyužijem (síce cenu/poplatok som nedostal aj tak zlú).
V paušáloch chýba variabilita ako bola pri balíčkoch podľa seba. Vtedy (cca 6 rokov dozadu) som platil prakticky za to isté čo teraz aj o 8€ menej. Ale neprekážalo by mi ani koľko platím teraz, keby nestojím už toľko rokov na absolútne rovnakom objeme dát, aj keď platím o toľko viac. Za viac GB v mojom balíčku/paušále by som bol naozaj veľmi spokojný zákazik a nemal by som dôvod kritizovať, iba chváliť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Včera 21.5. 2015 som požiadal u konkurencie o prenos čisla. No dnes 22.5. 2015 som nechcel veriť, ked som dostal smsky ,že my dokažu ponuknuť paušal s 50 % zlavou. Aj volali my. Pravidlo POZOR ! Pytaju sa čo mate u konkurencie. Treba sa vynajsť, že ide o ponuku telekomu  a nie konkurencie. A druhá vec. Čierne na bielom potvrdene !  A dokazali mne konkretne ponuknuť viac ako 50 % zľavu. No ale bez mobilu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj, každý zákazník je posudzovaný individuálne podľa platobnej disciplíny .... pokiaľ máš nejaké konkrítne požiadavky, treba sa spýtať, povedať o nich ... nie hneď riešiť prenos čísla. V tom prípade je jediný priestor na vyjadrenie sa zo strany operátora až po požiadaní o prenos čísla. Mne zatiaľ operátor vždy vyhovel k spokojnosti a prebil konkurenčnú ponuku. :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Verny som bol uz dost dlho  a co z toho mam? NIC !!! Mne nejde o vernost ale o kvalitu sluzieb. Jednoducho ked mi to raz nevyhovuje tak stacilo. Prejdem k inemu operatorovi a vybavene. Ak mi nebude vyhovovat o dalsi rok ten, tak prejdem tam kde to bude zase vyhodnejsie pre mna. Preco by som mal ostat v Telekome ked mi nevedia nijako pomoct s mojim problemom? Pojem VERNY ZAKAZNIK skoncil uz davno. Boli casy ked ti operator ponukol aj zlavu na telefon a aj na pausal len aby si ostal VERNY. Jediny argument ked som sa informoval na zakaznickej linke bol ten ze mi mozu poskytnut iba teraz este 2€ zlavu. 2€ !!! Nebavi ma to uz vobec riesit, jednoducho ked mi nevedia dat co ja potrebujem tak idem inam kde mi to daju. Je to celkom logicke. A vase vernostne zlavy  si mozte strcit viete kam...Prejdem inam tak tu Vasu vernostnu zlavu dostanem tiez v podobe bonusu za prenos cisla :smileyhappy:

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Jo jo, aj v potravinách zrejme nakupuješ každý deň inde a nemáš nikde žiadnu bonus kartu, tesco kartu ani nazbieraš body ani nič podobné, však? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Minulý rok v decembri mi skončil paušál. Snažil som sa vtedy dohodnúť na nejakom novom, avšak nejako z toho zišlo. Dnes mi telefonovala nejaká pani, že mi skončil paušál a že mi ponúka happy m v cene 19e. Opýtal som sa jej,  na čo mi volá, keď si takýto paušál môžem kúpiť cez internet a ešte to budem mať lacnejšie? Žeby mi niekto z telekomu zavolal, že ako dlhodobý zákazník máš zľavu takú a takú, to nie. Volajú len nejaký šuflikanti, čo neponúkajú dokopy nič. Ohuruje volaniami do zahraničia a internetom v telefóne a MMS. Keď si však pozrie, čo používam - telefonovanie v rámci telekomu a sms na tipos. A za toto platiť 20€ mesačne? :) "Seriózny prístup" k vernému zákazníkovi (dojnej krave)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je preto že v súčasnosti nieje verný zákazník tak ocenený ako nový zákazník. Verný zákazník je len fráza ale neznamená žiaden extra benefit. Sám som to videl v decembri.
Teraz o chvíľu bude v Telekome končiť priatelke viazanosť, tak uvidíme čo príde, ale nieje v Telekome tak dlho ako ja, tak nečakám nič lepšie.

Prečo na každej strane konverzácií niekto spomína potraviny? V telekomunikáciách sa nepredávajú potraviny. Jasné že potraviny chodí skoro každý nakupovať tam kde sú najlacnejšie v požadovanej kvalite. Vo všetkom to tak je. Nebude niekto predsa nakupovať predražené veci len preto, že sú rovnaké, ale drahšie.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Michal xxxmisko

TIPOS?? Čo s tým má telekom, že si podávaš športku cez paušál? o_O A mimotoho: koľko to prevoláš do telekomu? Môj otec, napríklad, volá 99% do telekomu A minie tak 3EUR mesačne z kreditu :) Tak preto sa pýtam..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
juanex
Ja spomínam potraviny často. Pretože jesť sa musí. Telefonovať nie. A napriek tomu ide ich cena furtom hore. Poviem inak: za rovnaké prachy si dnes kúpim MENEJ jedla, ako povedzme pred 5 rokmi. Ale u telefónov dostanem za tie isté prachy VIAC služieb ako pred 5 rokmi. A toto nikto akosi neberie do úvahy. V tescu sú nejaké trapné body, v jednote vracajú "závratných" 1,5%, ale ľudia hýkajú od nadšenia. V telekome mám 6% zľavu. V žiadnych potravinách mi takú zľavu nedajú, aj keď tam nakupujem už 10 rokov. Tak preto ich spomínam..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Michal
Presne ako píšeš. Potraviny sú v súčasnosti dostupné a lacné oproti minulosti (môže za to import zo zahraničia), ale naopak taký internet v mobile ma stojí o dost viac ako pred šiestimi rokmi. Teraz sa taký program čo by mi vyhovoval nedá aktivovať a preto musím platiť za to isté za čo pred 6 rokmi 13€ bez akcie (vtedy dostupný vianočný program podla seba), teraz 22€ s akciou (Happy L s mojím bonusom). Písal som to o stranu skôr.

Žiaľ čím väčší operátor, tým horšie sa prispôsobuje meniacemu sa trhu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Predstav si ze do obchodu chodim kazdy den inam, respektive ktory mam po ruke. Tankujem tam kde potrebujem.Bonus karty nevyuzivam. Este nieco sa chces opytat? Rad ti odpoviem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nie, povedal si všetko :-) Nikde nepožaduješ vernostné zľavy, iba u operátora. Správne? :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
juanex
Tomu nerozumiem.. Ja za telefón neplatím viac, ako pred šiestimi rokmi, ale naopak: asi o polovicu menej. A služby mám lepšie. Ako to, že u teba je to naopak? o_O

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Operatora mam uz niekolko rokov toho isteho takze pozadujem iste zlavy. A co sa tyka obchodu, nebudem zo sebou nosti 8 vernostnych karticiek len aby som usetril 4 az 5 centov. Keby chodim do toho isteho obchodu 13 rokov kazdy den 3x denne tiez by som chcel iste vyhody. Neporovnavaj prosim ta predajne s potravinami a mobilnym operatorom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Michal
Pred 6 rokmi som mal balíček Podľa seba 1 bez telefónu. Takže som mal 2GB internetu, a ešte nejaké 2 balíčky ktoré pre mňa neboli dôležité, keďže používam internet na 98% činnosti na telefóne. Platil som zaň 13€ plus čo som prevolal, čiže reálne okolo 14-16€ mesačne. 

Teraz aby som mal rovnaké 2GB internetu (Už tu je vidieť že 6 rokov Telekom nenapreduje), musím mať paušál Happy L rovnako bez telefónu. Takže mi mesačne prepadá skoro všetkých 250 min. Volné SMS ani nerátam, osobne ich nepotrebujem. Po mojej zľave platím teraz 22€ a nejaké centy. 

Číže v mojom prípade platím za to isté o dosť viac. A vadí mi to hlavne preto, že platím síce o dosť viac, ale internetu mám rovnako ako v minulosti. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tipos s tým nemá nič, ten si platím extra. Ja som len spomínal na margo toho, že pani v telekome videla, že posielam sms. áno, posielam, ale za tie si aj platím :) Takže účet na konci mesiaca je daľeko vyšší než 20€. Ja takisto 99% hovorov vediem v telekome... A neplatím 3€ :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,mam veľmi zlý pocit z Vašej firmy čo sa týka služieb pre verných zákazníkov.Som 10rokov odberateľom vašeho internetu.Pred pár dňami my volala od Vás pracovníčka,že ako verný zákazník mám právo na dobrú vernostnú akciu na internet a to pre to,že som odberateľom internetu v starom systéme ktorý sa 15.6 2015 bude rušiť a teraz môžem získať nový systém v dobrej akcii.Nakoľko som práve šoféroval a vedel som,že to bude trvať dlhšie tak som povedal,že nemôžem teraz rozprávať,že sa ozvem na zákaznícku linku.Dnes 27.5.2015 som sa ohlásil a ostal som v šoku, keď my pracovníčka ponúkla ako vernému zákazníkovi dvojnásobne drahší internet a ešte k tomu z viazanosťou na dva roky pre mňa nepochopiteľné ! A tak my z toho všetkého vyplynulo,že od Telekomu odídem ku konkurencii. Nakoľko ja to musím riešiť veľmi rýchlo do konca týždňa preto,že cestujem služobne na tri týždne mimo domov a na služobnej ceste potrebujem internet tak my veľa času neostáva. S pozdravom Váš možno bývalý verný zákazník Brinarovský

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Dnes som mal telefonat od spolocnosti Simio ktora zastupuje Telekom. Pani mi oznamila ze so verny zakaznik a exkluzivne si mozem predlzit pausal. Ked na mna vybalila tie ceny mal som chut ju poslat neviem uz ani kam ako ma neskutocne vytocila. Bonus: internet mi vraj ide pomaly zato ze nemam 4G sim, tu 4G sim ktoru pouzivam uz pol roka ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
juanex
Chápem.. To by aj mňa nas*alo, to uznávam.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som na tom podobne moj pausal uz neponukaju.A v predajni mi ponukaju pausal happy co my vobec nevyhovuje a je to drahe. A pri tom chcem len to iste co som mal.Rozmyslam tiez nad zmenou trička.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
aj ja som rozmyslal nad zmenou tricka, bol som dnes na predajni v telekome v poluse - predajnu aj pristup odporucam, a odchadzal som odtial spokojny s pocitom ze mam opat dva roky pokoj... takze miesto vypisovania na forach a riesenim cez zastupitelske sluzby odporucam riesit priamo na predajni...
ak si precitas moje prispevky vyssie, bol som na 100 percent rozhodnuty prejst do pomarancoveho tricka - ale zmenil som nazor. za mna momentalne telekom TOP

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

A co ta presvedcilo ?  no podla mna v predajni su predajcovia co vedia len knižkovo precitat co mi mozu ponuknut ,a ziadna zlava nic . Ja som pred dvoma rokmy dostal super akciu a aj telefon zadarmo a moj paušal za polovicku. A teraz mam platit za to iste dvojnasobok ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar