Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

Na vianoce mi skoncil pausal ktory som mal s 50% zlavou a novym mobilom..

Minuly rok a tento rok mi tato spolocnost ponukla 6% zlavu co je traaapne a navyse maju velmi predrazene mobily.

Som velmi sklamany z tejto spolocnosti a smutne je to ze u  telekomu je aj moja rodina , ktora nemoze uverit ake trapne ponuky maju.

Uz sa vobec necudujem ze vsetci idu k ich konkurencii..

Zaujima ma teda ci uz ste na tom tak zle a ze ci krachujete .

odpoveď sa páči : 18 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

197 odpovedí na túto otázku

• 0

Som zakaznikom Telekomu uz skoro 12 rokov. Prisla mi moznost predlzit si znova pausala a tak som zavolal na zakaznicku linku a informoval som sa na novu ponuku a zaroven na Samsung Galaxy S6. Po dlhsom telefonate s milou pani(fakt bola mila a ocenujem jej super pristup ku mne :smileytongue:) mi bolo zdelene ze vsetko co pre mna moze spravit je poskytnut mi prave teraz specialnu zlavu 2€ z ceny mojho pausalu a 10% zlavu nakolko som uz dlhsi cas zakaznikom telekomu po dobu 24 mesiacov. Takze namiesto 56€ mesacne som mal platit 49,50€. Program Happy XL by som dokazal zniest i ked je tam len 4000GB volnych dat ale vysledna cena je pre mna neprijatelna. Takze mi ostava len jedine...ostat pri pausale Happy XL bez telefonu bohuzial, alebo prejst k oranzovej konkurencii a dostat pausal za tu istu cenu ale s viacej volnymi datami. Neviem si predstavit kolko by som mal byt v Telekome verny zakaznik aby som po tolkych rokoch dostal ozaj dobru ponuku na zotrvanie u vas. :smileywink: Myslim ze by ste sa mali viacej starat o zakaznikov ktory su u vas X rokov a ktomu vyuzivaju vsetky vase sluzby v jednej domacnosti !!!

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne konci paušal Naj 200, 5.OKTOBRA chcem prejst na XS , DUFAM,ZE TO POJDE. TELEKOM STALE CHCE ABY SME STALE VIAC PLATILI. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ANO,ODMENA ZA VERNOST OD TELEKOMU JE VYSSIA CENA A SLUZBY BEZ ZMENY,PO VSTUPE DT DO ST JE TO HROZNE,LEN PLATIT STALE VIAC ,TO JE DT.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Tak moj problem som uz vyriesil. Po skonceni viazanosti prechadzam ku konkurencii. Nielen ze mi daju pausal kde mam mnozstvo dat ktore potrebujem, dokonca smiem u nich telefon splacat klasicky na splatky a hocikedy ho mozem doplatit na jeden krat. Zaroven mi budu kazdy mesiac odratavat 5€ z faktury. Pre mna dost dobra a ferova ponuka nato ze budem novy zakaznik. Takze nevidim dovod ostavat v Telekome kedze vsetko co mozu spravit pre zakaznika ktory je u nich 12 rokov je dat mu zlavu 6€ na mesiac ?...az mi to pride vtipne

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aj môj syn mal paušál so 75% zľavou, ale žiadne poslanie SMS správy o skončení viazanosti, ani žiadne volanie, aby si zmenil paušál. Telefonicky sme volali na zákaznícku linku a reklamovali sme to. Žiadna odpoveď. Potom sme išli na pobočku v mieste bydliska, že chceme prejsť na Easy . Vraj nepustí systém, aby sme prišli na druhý deň. Druhý deň nám výpoveď dali o dva mesiace, lebo vyučtovaie obdobie je od 22-teho do 21-teho, čiže 21-veho nepustil systém, ale 22-ho je na výpoveď pozde. Aký je to prístup k ľuďom, ktorí majú v Telekome 4 paušály a 2 internety, a využívajú služby 14 rokov? Naozaj ostáva iba porozmýšľať o prechode k druhému operátorovi.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Matus Bystriansky

Iba si v tom chcem urobiť jasno: 5€ u konkurencie Ti príde ako dobrá zľava, ale 6€ u telekomu ako zlá. Chápem to správne?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

5€ pre uplne noveho zakaznika na 30 mesiacov, alebo 6€ pre verneho, viacrocneho zakaznika na 24 mesiacov... 

stale mi pride tych 5€ viac ferovych. 

nehovorim o tom ze ak ho niekto pozve, tiez dostane tych 5€ na 30 mesiacov.... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Je to jednodche, mne je jedno komu budem platit za pausal ci uz telekomu alebo konkurencii. Vsetko co potrebujem su volne volania, sms a poriadny balicek dat. Toto splna pre mna pausal happy xl (4gb dat) pokial ostanem v telekome. Ale nevidim na to jediny dovod. Po 12 rokoch mi ponukaju to iste ako konkurencia kde teda dostanem namiesto4gb 6gb dat!!! A ano zabudol som ze este znamemu ktori ma odporuci bude tiez strhavane 5€. Teraz mi povedz Michal co je pre mna vyhodnejsie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ani len zlavu na telefon som po 12 rokoch nedostal tak si vazia zakaznikov !!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Michal ti odpovie ze myslis dopredu viac ako dva roky... a ze o dva roky budes vyplakavat v orange ze telekom ti ako novemu dal lepsiu ponuku...

ale v dnesnej dobe mozes kludne s cislom skakat kazde dva roky k inemu operatorovy, nastastie mame slobodu vyberu....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Peppo.. Uvažuješ ako dieťa. To nie je urážka, ale odkaz na test, kedy dieťaťu povedali: "môžaš si zobrať z misky cukrík. Alebo si ho teraz nezober a o hodinu si môžeš nechať celú misku cukríkov." Prakticky každé dieťa si ten cukrík vezme hneď, pretože nedokáže uvažovať "do budúcnosti".
Ako Ty: čo urobíš, keď Ti bude končiť "odmena" za prenos u nového operátora? Prejdeš byť "verný" niekam inam? Lebo ak ja dobre počítam, tak u Telekomu dostaneš zľavu nie len TERAZ, ale aj O DVA ROKY. Takže tá Tvoja "férovejšia" ponuka o dva roky skončí a Ty si až potom uvedomíš, že keby si ostal v Telekome, dostaneš zľavu aj ďalej. Nie len na prvé dva roky.. Teraz si to spočítaj za 4 a viac rokov..
P.S.: 5€ zľava na 30 mesiacov znamená 30 mesačnú viazanosť? Tebe taká dlhá viazanosť neprekáža?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Matus a Peppo.
Presne tak. Je sloboda výberu. Môžete skákať hore-dole a byť "verní" každé dva roky niekde inde. Keď vás to bude baviť, smelo do toho! :-) Spýtam sa ale na iné: chodíte si sadnúť stále do rovnakého baru, alebo bar každý deň (víkend, týždeň, mesiac atď..) meníte? (Skúste prosím, odpovedať bez emócií).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
nie. viazanost je 15 mesiacov, a zlava 5€ na 30 mesiacov, v podstate znamena neustala zlava pocas tych 30 mesiacov, ked budes pausal vyuzivat...

Michal - ked ja uvazujem ako dieta, tak potom Ty ako ovca, samozrejme neber to ako urazku, pre kazdeho je lepsie nieco ine, pre Teba je ponuka telekomu lepsia. Bez emocii ti odpoviem ze nemam oblubeny podnik, idem tam na co mam prave chut....

Kedze mame pravo vyber, dam aj ja Tebe otazku.
Tvoj oblubeny produkt (potraviny, drogeria, hocico) je v retazci xxx v zlave na 0,89€ ale v retazc yyy kam chodis ty je za 1,49€ - v tom xxx je ta cena iba docasna, tak ako zlava u noveho operatora.... kde si ten vyrobok kupis ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň. Som v Telekome 12 rokov. Posledné 2 roky mám problém z telefonom, asi 7 krát bol v servise, po roku viazanosti, troch reklamáciach, som sa snažil dohodnúť ohladom výmeny zariadenia. Nedá sa, nejde to....Reakcia Telekomu... V marci 2015 mi volali, že skončila vám viazanosť...opísal som im moju štrapáciu z telefonom... Povedali mi, že zavoláme....do mája sa neozvali... prišla faktúra, vyšia faktúra o 10 eur... volám, že prečo? Že mi začali spoplatnovať službu Volania Najbližším...vravím, a to že mi volať mali ohladom ponuky na paušál?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nevedela o tom... Nakoniec zavolali...Mal som pocit že si robia srandu... Telekom je srandovná firma... Človeku ani nič iné ako sa smiať ani nezostáva...lebo Slovensko...  Mimochodom, pozrite si ponuku nemeckého T Mobile, paušály, ceny... a berte do úvahy, že Nemec zarobí 3 krát viac ako Slovák... Ahoj Telekom...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Písal som na office@telekom.sk vo veci že chcem refundovať finančné prostriedky ktoré mám viazané na konte na t-zones.sk, takzvané TZK za ktoré možete kúpiť hry, zvonenia a pod. na t-zones.sk. Pán z Telekomu mi odpísal že sa refundovať nedá... nedá... nedá.... V Telekome sa tuším nedá nič. Len platte, a nič od nás  nič nechcite, lebo sa to nedá, nejde to....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja som do telekomu prisiel pred dvomi rokmi uplne dobrovolne, bez akychkolvek vyhod, proste som siel vyskusat nieco nove.
Ked mi vsak pred mesiacom zavolali s tym , ze mi konci pausal (ktory uz vlastne ani nemaju v ponuke) a ponukli mi nieco ine ....nevedel som ci sa mam smiat, alebo plakat :( Takze uz stacilo.
Este mesiac a odchadzam ku konkurencii - za menej penazi dostanem o hodne viac ako mam teraz.
A tie ich vernostne zlavy? Sorry, ale to je fakt tragedia....manzelka tu bola vela rokov (nejakych 13 - 15). Ale uz nie je .... to myslim hovori za vsetko :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už dlhšie mám jednu otázočku. Keď si beriem paušál s telefónom, mám ho za určitú sumu mesačne a splácam si aj telefón mesačne. Dobre.

Ale keď si vezmem paušál bez telefónu, tak dostanem samotný paušál automaticky o 4€ mesačne lacnejšie. Ako je toto možné? Mne to pripadá ako zavádzanie zákazníkov, pretože pri splácaní telefónu u Vás je potom potrebné si pripočítať k splátkam aj tieto 4€ mesačne a potom vyrátať celkovú cenu telefónu ktorú u vás zákazník zaplatí, keďže bez telefónu sa automaticky tie 4 € neplatia.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takže som sa rozhodol že z Telekomu odchádzam. Keď k tomu, čo som uviedol, pridám fakt, že komfort zákazníkov Telekomu klesá(obmedzenie prevádzky infolinky, znižovanie počtu pracovníkov na predajných miestach Telekomu atď) moja volba je jasná, odchádzam, spolu so mnou další v priebehu tohto roka. Možno to bude u iného operátora to isté,neviem,  uvidím. Faktom je, že si Telekom može zaknihovať stratu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ozaj, a číta to tu vobec niekto kompetentný, alebo je to tu zbytočné vypisovať?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
cita cita, cakaj ze ti budu volat... 0914188333

ale veru co ti povedia Ta neoslni...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Puding.. Deti naň myslia neustále :-) Odpoviem protiotázkou: menil si dodávateľa elektriny? A čo plyn? Menil si? Myslel som, že sa tu bavíme o pravidelných poplatkoch, nie o pudingu. Ale odpoviem: kupujem pravidelne v potravinách nejaký produkt. Ak ten produkt bude o pár centov lacnejší inde (akcia), kašlem na to. Nebudem pre pár centov behať po meste a naháňať úsporu. Pretože VIEM, že v potravinách, kde pravidelne nakupujem ma poznajú a ja poznám ich. A keď niečo treba zariadiť "podpultovo" (odložiť tovar, ktorý je obmedzený a pod..), že to pre mňa urobia. Ja nevymením dobrý vzťah s predavačkou iba preto, že inde ušetrím 50 centíkov. A rovnako aj u operátora: chodil som za tým istým chalanom cez celé mesto (a to som po ceste mal dve iné predajne, nie len konkurenčné), pretože som vedel, že s ana neho môžem po tých rokoch spoľahnúť. TOTO má pre mňa väčšiu hodnotu, ako ušetrené 2 eurá mesačne.. Stačí ako odpoveď?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Staci. v podstate si vlastne zasadovy clovek. Plyn beres od SPP, elektrinu od ZSE, pausal od Tcka a nakupujes v potravinach XYZ. do prace chodis stale rovnakou cestou a prezivas viac menej stereotyp. 

Ja v konecnom dosledku miniem za pravidelne poplatky, nakupy a operatora tolko isto penazi ako ty. akurat ak sa da vyberem si lacnejsiu cestu, kludne zmenim dodavatela - kedze konecny produkt - ci plyn, eletrina a podobne je vsade ten isty a za usetrene peniaze si kupim nieco co ma potesi, alebo mojich blizkych.  a do prace chodim roznymi cestami... 

sto ludi, sto chuti. 

do konca viazanosti mi ostava 19 dni.... takze vies ake budu moje dalsie kroky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

• advertisement_alt
  • advertisement_alt
  • advertisement_alt

sidebar