Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

Na vianoce mi skoncil pausal ktory som mal s 50% zlavou a novym mobilom..

Minuly rok a tento rok mi tato spolocnost ponukla 6% zlavu co je traaapne a navyse maju velmi predrazene mobily.

Som velmi sklamany z tejto spolocnosti a smutne je to ze u  telekomu je aj moja rodina , ktora nemoze uverit ake trapne ponuky maju.

Uz sa vobec necudujem ze vsetci idu k ich konkurencii..

Zaujima ma teda ci uz ste na tom tak zle a ze ci krachujete .

odpoveď sa páči : 18 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

197 odpovedí na túto otázku

• 0

Som rozčarovaný z toho akú vnútornú politiku vedie Telekom voči svojím zákazníkom.

Priateľka, ktorá je na rodičovskej (tiež dlhodobý zákazník) si nemôže dovoliť žiaden veľký paušál a tomu prispôsobuje aj používanie telefónu. Z call centra mi bolo posunuté, že staré programy z minulého portfólia budú deaktivované a je žiadúce aby priateľka prešla na niektorý z Happy programov.

Tak hybaj, kukám na Happy Mini v ktorom mi na jednej stránke sľubujú neobmedzené volania na 3 tel. čísla (volania najbližším) a 30 voľných minút za 5.99 €  /mesačne.

Na stránke druhej mi to operátorka poprie, že neobmedzené volania na 3 čísla sú len pre nové tel. čísla (pre nových zákazníkov). Vzápäti na to mi začne vysvetlovať, že v spoločnosti im ide o prinášanie kvality aj svojím terajším zákazníkom, čo mi teda v súvislosti s tvrdením vyššie nedáva žiaden zmysel.

Oné, vianočné, neobmedzené SMS (na 12 mesiacov) sa už akosika stihli vypredať a to ešte vianočné obdobie ani poriadne nezačalo. Však ok, len mi v tých reklamách so Saganom a reklamných pútačoch akosika chýbala informácia že ponuka je limitovaná pre prvých "xx" zákaníkov.... .

Celkovo som z tohto-ročnej ponuky veľmi sklamaný a toto sľubovanie kadejakých bonusov a napokon má všetko toľko ALE, že mi neostáva nič len si myslieť že tu sa už rýžuje naozaj na každej skulinke v danom programe a na letargií niektorých zákazníkov povedať Telecomu - dosť.

Som na jednom tel. čísle ešte od čias EUROTELu ale nebudem podporovať takéto jednanie. Ak pre nich nie su zaujímaví overení zákazníci, ktorí im dlhodobo prinášajú peniaze tak nech to riskujú s novými. Rozhodli sa ísť cestou kvantity miesto kvality - OK. Mňa len mrzí, že teraz budem musieť spolu s priateľkou po všetkých tých rokoch podniknúť dlhšiu byroktatickú cestu ku konkurenčnému operátorovi. Ale aspoň nebudem mať pocit, že som pre nich na poslednom mieste.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nuz beriem spat. Dnes mi volali z ST a dostal som celkom faj ponuku, ktora splna moje poziadavky 150 m / 2GB dat 4G a zdielanie dat aj na tablet a cena dobra . Druhy pausal utlmim. Som celkom spokojny a zostavam v ST.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, a mozem sa spytat co sa podarilo? Lebo mne tiez ponukaju stale len tych smiesnych 12%.. Konci mi 5 cisiel podla seba s 50% zlavami... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No, mne končí paušál za 7 dní a rozmýšlam, že tiež opustím Telekom. Ponúkli mi len to čo už mám a dokonca ten balík sms na 1 rok je už vypredaný :D. Ale ešte dúfam, že sa mi ozvú, nakoľko som v Telekome vyše 15 Rokov...

O2 znie zaujímavo aj s príspevkom na dig. zariadenie a neobmedzenými sms do všetkých sietí a bez viazanosti!!!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne končí paušál za 8 dní a nič. Som zákazník od začiatku. Mám 2 čísla. Uvidím či sa ozvú.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

TAK TOTO BY SOM BBBBRAL AJ JA.                                                                                                                                                 Prečítal som všetky príspevky až som sa zľakol, že budem musieť odísť z Telekom za výhodnejšie ceny, avšak celé to bolo zbytočné. Včera som šiel do Telekomu v SC, s tým, že sa spýtam čo mi vedia ponuknúť. Ja nepotrebujem XL volania, len aspoň 2GB dát (mám aj firemný mobil). Do teraz som mal 100 min do všetkých sietí, 1000 sms a 2 GB za 10€- fajn ponuka si myslím, aj keď som prevolal len cca 20 min a poslal cca 10 sms za mesiac. Ale vrátme sa k včerajšku. Hovorím pani Cibuľkovej, že mi končí viazanosť a že by som chcel niečo podobné. Tak navrhla 50 min do vš. sietí, 2GB, neobmedzené volania, sms+ mms na 3 vybane čísla v Telekom, víkendove a večerné volania do sietí Telekom "zadarmo". A chceli za to 7€ mesačne. Hovorím fajn, mne to vyhovuje. Takže som to dostal bez problémov. Takže treba si len najsť slečnu, ktorá je ochotná pomôcť .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Romeo2006

"Prečítal som všetky príspevky až som sa zľakol, že budem musieť odísť z Telekom za výhodnejšie ceny, avšak celé to bolo zbytočné. Včera som šiel do Telekomu v SC, s tým, že sa spýtam čo mi vedia ponuknúť. Ja nepotrebujem XL volania, len aspoň 2GB dát (mám aj firemný mobil). Do teraz som mal 100 min do všetkých sietí, 1000 sms a 2 GB za 10€- fajn ponuka si myslím, aj keď som prevolal len cca 20 min a poslal cca 10 sms za mesiac. Ale vrátme sa k včerajšku. Hovorím pani Cibuľkovej, že mi končí viazanosť a že by som chcel niečo podobné. Tak navrhla 50 min do vš. sietí, 2GB, neobmedzené volania, sms+ mms na 3 vybane čísla v Telekom, víkendove a večerné volania do sietí Telekom "zadarmo". A chceli za to 7€ mesačne. Hovorím fajn, mne to vyhovuje. Takže som to dostal bez problémov. Takže treba si len najsť slečnu, ktorá je ochotná pomôcť ."

Takto som si predstavoval aj paušál pre mňa....

Zatiaľ smola, nechcú mi ho dať....samé výhovorky...keď som povedal že odídem, tak sa hrali na kamenné tváre.

Čakám do decembra a uvidím či sa rozhýbu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak musim sa pridat aj ja. Po 11 VERNYCH rokoch mi ponukli krasnych 10 perent z programu, to je pre mna neprijatelne a vysmesne. Ziadal som o akukolvek zlavu no vsade mi len niekto rozprava ze sa to neda. tak som poziadal o telefonicky kontak,t no na ten cakam uz treti den. ignoracia je slabe slovo. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Sa necuduj mne po 18 rokoch az 12% neostava nic ine len prejst ku konkurencii
odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Z toho sa dá len posúdiť že Telekom starých zákazníkov nerieši. SOm čakal že aspoň na vianoce dajú nejake zlavy z paušálov no nič a ponuka 100e zľava na telefon je na nič keď to nevyužiješ na svoj paušál....počkám ešte tiež do decembra keď nič odchádzam je to smutné ale každý ide za lepšími cenami...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zajtra odchádzam ku konkurencii.Neochota pre mňa dať zľavu...........

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

fuu, dnes ma telekom celkom prekvapil. vždy keď mi končil paušál nebolo problém na predajni v PU s veľmi ochotnými slečnami niečo dohodnúť ale dnes? doteraz som mal paušál podla seba 3 naj s 50% zľavou. ale časy sa evidentne menia. najskôr sme sa bavili o čo by som mal záujem tak som povedal svoje predstavy ktoré mi boli ponúknuté pred dvoma rokmi (paušál happy S+neobmedzene SMS a tuším aj viac dát tam bolo za nezmenenú cenu). mladý pán nemal absolútne záujem mi niečo ponúknuť okrem neuveriteľnej 10% zľavy za vernosť a čo naviac? keď sa ma pýtal že či by som mal záujem o niektoré zariadenie povedal som mu že by som mal záujem o novinku v ponuke kameru gopro tak po chvíli hľadania na nete mi povedal že to nie je gopro ale goclever a že to nie je kamera ale hodinky že som si to pomýlil. tak som sa ho spýtal či to pozeral na stránke telekomu pretože tam bola pridaná ako novinka a tak ma odbil že asi nie na orange. nevedel som sa či sa mam smiať alebo plakať tak som zosadol zo stoličky obišiel stôl a musel som mladého pána navigovať na čo ma kliknúť pretože sa absolútne nevedel pohybovať na stránke telekomu. keď som mu ju ukázal jedine čo povedal bolo aha. ešte by som rešpektoval keby o nej nevedel ale povedal som mu s akým je doplatkom a aj tak ju absolútne nevedel nájsť a pritom ten človek tam už robí minimálne rok pretože keď priateľka pred rokom prechádzala do telekomu tak som ho tam videl. neskutočne. a ešte viac ma tento mladý pán vytočil po tom ako som telefonoval s mojim kamarátom ktorý taktiež navštívil dnes tuto predajňu ale dostal sa ku inej pracovníčke ktorá bola omnoho ochotnejšia volala niekam do centra a snažila sa mu ponúknuť niečo zaujímavejšie tak dostal aspoň k paušálu happy M nie 500MB internetu ale 2000MB. takže som sa dnes len zbytočne rozčúlil a absolútne neviem čo budem robiť ďalej a po dnešku nad tým ani nemám chuť rozmýšľať. :smileyfrustrated: celé zle

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež mi bude končiť viazanosť a podobne asi skončím u konkurencie :manwink:

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez mi v decembri konci pausal  Podla seba7 s 50% zlavou. Aktualna ponuka Telekomu slabota a program uz nepredlzia. U O2 bez probemov ponukli neobmedz. volania v EU + 1GB dat za 20E/mes. a este mi vraj coskoro zavolaju s lepsou ponukou. Ak sa Telekom nezobudi tak po 20 rokoch idem k O2. Netreba sa bat prejst inde. Telekom pocita s tym, ze ak ste u nich tak dlho nebudete chciet menit operatora. Len aby sa nesekli. Musia si uvedomit, ze ak prejde jeden postupne prejde aj cela rodina.

Tak nakoniec prenos cisla bol zruseny, Telekom dal ponuku ktora bola podstatne vyhodnejsia. Ked chcu tak vedia.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No tak mám presne podobnú skúsenosť a ochotu pracovníka v predajni v NR, jednoducho neochota, arogancia, absolútne si nevážia, že je u nich človek 15 rokov. A to som len k aktuálnemu paušálu chcel pridať dáta. Po akože telefonáte na retenčné ( s dotyčnou si tam tykal) odpoveď nedá sa. No po týchto skúsenostiach veľmi prehodnotím, či ostať u Telekomu.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moja aktualna skusenost:

Doteraz som vyuzival pausal Podla Seba 3 NAJ s bonusovym balickom (2x50 min, telekom vecer/vikendy zdarma, bonusovy internet (2GB)) - s 50% zlavou (teda bez telefonu) - mesacne 10 EUR. Toto mi plne vyhovovalo.

Pri navsteve telekom centra v KE (aupark) mi zial nevedeli predlzit aktualny pausal (uz ho neponukaju). Ponukli mi kombinacie HAPPY pausalov (komunikoval som s Bratislavou cez telefon) , no velmy happy som nebol.

Namiesto 100 minut iba 50, telkom vecer/vikendy a 2GB internet. Ako kompenzacia 3 cisla telekom zdarma. Radsej by som zostal pri 100 minutach. Povodne som myslel ze mi nukaju 150 min, ale to som prepocul a bolo to iba 50 min (toto mi potvrdili pri druhej navsteve). Povodne som chcel zobrat aj mobil (nakolko som ho nebral minule obdobie). Teraz sa uz vpodstate splaca vpodstate formou akontacie a mesacnych splatok. U mna by sa jednalo o lacnejsi model, ale bol som sklamany ze ak by som vzal mobil, tak zlava by uz nebola taka, ale iba par eur z cenikovej ceny. Toto mi povedali v druhej pobocke (optima KE), z coho som bol rozcarovany, nakolko na telefone mi povedali ze ceny su bez telefonu a ak by som chcel telefon, tak si priplatim za telefon podla konkretneho modelu (nadobudol som pocit ze cena za pausal sa nebude menit).

Kazdopadne  - bol som trochu (vlastne dost) sklamany z nejasnych ponuk. Hlavne z toho, ze nevedia/nechcu/nemozu ponuknut to, co zakaznikovi vyhovuje a co funguje roky. Pominule roky boli dobre ponuky, teraz zial musim skonstatovat, ze ma zlakala ponuka konkurencie.

Zaverom - poziadane o prenos cisla, kurier mi dnes dorucuje novu SIM od konkurencie.

odpoveď sa páči : 4 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Je len smutné, že po 6 rokoch v Telekome mám zľavu 6% čo je asi 1,20€..okrem tohto čísla som mala v minulosti u Vás aj iné,niekedy dokonca 3 čísla naraz..a tak celkovo som bola Vašim zákazníkom už vyše 10 rokov..Aj keď komunikujete s operátorom o predĺžení viazanosti, tak sa dopracujete k tomu, že veď už "zľavu máte"..Bohužiaľ, toto ja za zľavu nepovažujem..Viazanosť mi skončila, takže idem preniesť číslo ku konkurencii..

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dnešná skúsenosť v AUPARK BRATISLAVA:

Dobrý deň, chcem podať výpoveď, predavač vtipkuje, že či z roboty, vravím nie, z paušálu. Že dôvod? Vravím 4 roky som mal 50% zľavu z paušálu a teraz mi neviete ponuku ani dorovnať, naposledy ma včera vaša kolegyňa ohurovala 10% zľavou na paušál. No máte pravdu, váš program už nieje možné predĺžiť. Vravím tak výpoveď k 11.1.2016 čo je koniec viazanosti, no NIE, NEDÁ SA! Že buď k 8.1. Keďze zúčtovacie mám od 8meho do 7, a za tie 3 dni zmluvná pokuta 250€ za predčasné ukončenie viazanosti, alebo potom k 8.2. Ale s tým, že za február zaplatím plnú sumu paušálu už bez viazanosti... Tak že si prenesiem číslo ku konkurencii a predajca no alebo tak to spravte... SILA KOKOS

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Moja dnešna skusenost  , my mame v Telekome 4 čisla to čislo ktore som si chcel dnes predlžit mám viac ako 15 rokov a ponukli mi zlavu 4% . Za paušal Happy S 18,40 s klasickym telefonom ,ked mi do konca tyždna nedaju lepšiu ponuku odchadzame na 100%.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Včera mi skončila viazanosť, dneska som si preniesol číslo k druhému operátorovi. Chcel som sa chovať seriózne, (ale ako som zistil toto slovíčko je v telekome neznámy pojem), povedal som čo mi ponukol druhý operátor, mohli to dorovnať, mali na to čas. Ak si nevážite svojich zákaznikov ktorí Vám pravidelne platia 15 rokov, nie je jednoducho o čom.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

také isté skúsenosti mám aj ja. mal som vyhovujúcí pauśal už cc9 rokov , som ale zákazníkom uź vyše 14 rokov. paušál zrušili a hotovo. chel som tieź zrušiť aj zmlúvu, lenže som potreboval službu Rodinný asiatent tak so u nich zoztal. teraz ale som ziztil že služba rodinný asistent za moc nestojí. nap. v reklame všade ponúkali hodiny, v skutočnosti v ponuke nemali, teraz už v ponuke majú ale výmena prístroja nie je možná . jedine platiť ďalšiu službu rodinného asistenta. čo sa týká presnosti GPS , no je to tak ... Je pravda že trafia aspoň obec kde sledovaná osoba sa nachádzá. Pracujem aj ja s GPS systémom kde je možná lokalizácia na 3 m. Dvakrát som to už pripomienkoval cez službu, je tam možnosť posielania súpráv pre operátora ale číta to niekdo?

Hlavne /ze dva roky mispím platiť paušál , a oni sú spokojný....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar