Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

Na vianoce mi skoncil pausal ktory som mal s 50% zlavou a novym mobilom..

Minuly rok a tento rok mi tato spolocnost ponukla 6% zlavu co je traaapne a navyse maju velmi predrazene mobily.

Som velmi sklamany z tejto spolocnosti a smutne je to ze u  telekomu je aj moja rodina , ktora nemoze uverit ake trapne ponuky maju.

Uz sa vobec necudujem ze vsetci idu k ich konkurencii..

Zaujima ma teda ci uz ste na tom tak zle a ze ci krachujete .

odpoveď sa páči : 18 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

197 odpovedí na túto otázku

• 0

Nesúhlasím. V O2 nie je nutnosť si ku paušálu vziať aj mobil. Ak si ho nevezmeš, tak máš bonus v hodnote €. 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Treba si uvedomoť, že väčšina predajni Telekomu sú len prostredkovatelia pre Telekom a sedia tam pracovníci, ktorí nemajú veľký vplyv na vaše bonusy. Sú platený od objemu financií koľko Vám naúčtujú. Takže nižšie ceny len ťažko dajú.

Skúste im pohroziť, že vypoviete zmluvu a prejdete k inému a uvidíte čo sa bude diať. Majú nariadenie, že nesmú dať nižšiu cenu za paušál. Len keď chcete skončiť s Telekom môžu dať zľavu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Myslela som tým, že k paušálu v O2 nemáš možnosť dostať telefón za 1,- či zadarmo ako u iných operátorov. Telefón si musíš teda kúpiť, alebo si ponecháš starý, ktorý máš buď kúpený alebo od iného operátora :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Takisto som dlhoročný zákazník ( ešte som mala na začiatku tie prvé EASY-čka) a dávajú mi zľavu len 10%  na paušál:( Je to veľmi smutné, nechcela som odísť ,mám tu celú rodinu,  ale..... Nevedia mi dať nič viac, len HAPPY paušál, kde ušetrím nejaké 2€.  Ani keď som povedala, že chcem vziať aj EASY PECKU pre synčeka. Na jeho prvé telefonovanie stačí. U oranžových mi ponukli za prenos oveľa viac  a pre syna super balíček. Dnes idem k modrým a rozhodnem sa.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

podobné som na tom už o 2mesiace mi končí viazanosť a taktiež uvažijem po cca 13rokoch prejsť ku konkurencii. prezil som s vami vsetlico aj 50% zlavu na pausal a vyhody na telefóny. avsak ako ste zacali riesit tie ceny neskutocne predrazené tak uz beriem pausal bez telefónu. a to nvravim ze z 50% zlavy na pausal mam 20-30%. a to za vernosť ? a nevravim o tom ake dáta ponúkate v rýchlosti 4G. ved to je v celku smiešne ponúknut 2GB internetu v sieti 4G. internet prioritne pouzivam na pracu. telefón si zvacsa kupim za hotove lebo u vas je to vzdy o preplatení. teraz som mal zaujem vyskúsat co sa zmenilo ale somfakt sklamaný ci uz za cenu telefónu na pausal alebo za cenu pausalu. a nevravim o tom ze mam u vás dve císla. :(

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Milý Telekom, končí mi viazanosť a volali ste mi, aby som predĺžil u vás zmluvu. Pôvodne som chcel, ale po tých číslach čo ste mi ponúkli, prechádzam ku konkurencii. Lebo Jediné čo mi ponúkate za vernosť, oproti novému zákazníkovi je 6%. A aj tak mi neviete ponúknuť paušál, ktorý by mi úplne vyhovoval. Stále len neobmedzené volania a SMS, ale internetové dáta vždy málo. Vraj si môžem dokúpiť "len" za 6€ mesačne 1000MB. K 55€ ešte mám dokúpiť 2x po 6€ internet. Za skoro 70€ mesačne ? Myslím, že je to celkom dosť za tie služby. U konkurencie mi to ponúkajú ani nie za polovicu. Takže je mi to ľúto, moja spkojnosť skončila a prechádam za lepšou ponukou.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@tomas.dobrockyprosim ta uz toho mam aj japlne zuby. kto ti to ponuka? viditelne mame ten isty problem s datami mne tiez nevedia nic nastavit tak ako potrebujem a ak ano tak za 50e + telefon a sme na 70 e + dalsi pausal 22 a to odmietam platit u nich takmer 100e za telefony. a to som tam cez 13rokov. a poslednych 5 z dvoma cislami

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Rozhodol som sa aj ja svojim názorom prispieť. tak ako mnohí, aj ja som dlhoročný zákazník. Od roku 1999 si pravidelne platím paušál. Je pravda že aj ja som sa pravidelne snažil dopracovať sa k dajakej ponuke ktorá by naozaj adekvátne zohľadňovala tie roky platenia si služieb Telekomu. No Telekom si je asi príliš istý svojimi zákazníkmi a podľa toho ten "vernosný program" aj vyzerá. Jednalo sa ale aj o viacero iných problémov ktoré som musel s telekomom riešiť aj čo sa ostatných členov rodiny týka. Už som sa XY krát dušoval že s Telekomom skončím nadobro a že so sebou stiahnem ku konkurencii celú rodinu. Stretol som sa aj s neústretovosťou riešiť problémy.  Momentálne asi už nastal ten čas. ja mám síce ešte jeden rok viazanosť, ale sestre viazanosť končí asi o mesiac a už som sa s ňou dohodol, že ideme navštíviť konkurenciu a bude prvá z celej rodiny (potom postupne aj my ostatní) ktorá prejde tam kde si zákazníka naozaj vážia.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
skoro "dedusko" :-) ... taktiez mam ten isty problem, len mne viazanost konci zajtra , som zvedavy, aky pausal budem platit, ked sa mi z retencneho oddelenia neozvu, kedze cele obdobie viazanosti som mal dobru zlavu z pausalu, no "slecna" operatorka ma odbila, ze ta zlava po uplinuti a predlzeni viazanosti zanika. Samozrejme ze povodny pausal uz nieje v ponuke a pausal Happy odmietam. Som pomaly 10 rokov zakaznikom, od rana sa snazim najst nieco na webe telekomu a stale nic, ludia na predajni plateni od vysky financneho obratu mi samozrejme nevedia poskytnut nic co by mi vyhovovalo, operatorka na onlinechate mi ponukla samozrejme Happy pausaly a "vernostnu zlavu" z vysky mnou vybraneho pausalu AŽ cca 0,40€.
Nechcem platit za produkty ktore nevyuzivam a narocnost mojich poziadaviek ozaj vysoka nieje. Nechcem sa drzat potapajucej sa lodi, tu maju ludia asi vacsi prehlad o akciach, ponuka teda konkurencia bonus/pozornost za presun cisla k nim?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To nie je pravda! Som zákazíkom Telekomu od úplného začiatku GSM - 19 rokov mám jedno a to isté číslo! a predsa mi zrušili výhodný paušál. Mojou odpoveďou samozrejme bol stav len na udržanie čísla s tým, že si počkám na vianočné akcie (samozrejme priebežne rušíme všetky produkty Telekomu v rámci rodiny a firmy).

Podľa správania operátorov si myslím, že v tichosti kooperujú  a zladzujú svoj postup "proti" zákazníkom (spojil  ich hlavne spoločný útok na Swan).

Na záver len toľko: NEVÁŽITE SI NAJVERNEJŠÍCH ZÁKAZNÍKOV - TAK ICH TEDA NEBUDETE MAŤ!

lebu sú aj iné varianty, ako naši neseriózni operátori....

odpoveď sa páči : 8 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prečítal som všetky príspevky až som sa zľakol, že budem musieť odísť z Telekom za výhodnejšie ceny, avšak celé to bolo zbytočné. Včera som šiel do Telekomu v SC, s tým, že sa spýtam čo mi vedia ponuknúť. Ja nepotrebujem XL volania, len aspoň 2GB dát (mám aj firemný mobil). Do teraz som mal 100 min do všetkých sietí, 1000 sms a 2 GB za 10€- fajn ponuka si myslím, aj keď som prevolal len cca 20 min a poslal cca 10 sms za mesiac. Ale vrátme sa k včerajšku. Hovorím pani Cibuľkovej, že mi končí viazanosť a že by som chcel niečo podobné. Tak navrhla 50 min do vš. sietí, 2GB, neobmedzené volania, sms+ mms na 3 vybane čísla v Telekom, víkendove a večerné volania do sietí Telekom "zadarmo". A chceli za to 7€ mesačne. Hovorím fajn, mne to vyhovuje. Takže som to dostal bez problémov. Takže treba si len najsť slečnu, ktorá je ochotná pomôcť .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ked to tu tak citam a pocuvam aj znamych co maju cislo u Telekomu a aku ponuku dostali tak mi neostava nic ine ako po skoro 10 rokoch dat vypoved a odist od Telekomu (ponuk je dost - oranzovy ma lame k nim a aj 4ka ako zaloha vyzera celkom dobre).

Naposledy ked som volal na zakaznicku linku lebo som sa pytal co mi vedia ponuknut kedze mi teraz v oktobri konci pausal som  dostal podla pracovnicky vyhodnu ponuku (happy M o 4 Eura lacnejsie). To akoze vazne? Mobil nepotrebujem, ten si kupujem sam. Moje poziadavky boli Internet tak ako teraz a nejakych 200 minut do ostatnych sieti. SMS to uz nikto nepouziva. A toto som potreboval na 2 cisla. Ale za tu sumu ... A najlepsie je ked potom pocuvam ako niekomu inemu zo znamych zavolali a ponukli vyhodnejsi pausal.  A to este aj proaktivne. Tu sa fakt da povedat len tolko ze uplna frustracia co sa tyka telekomu a ustretovosti k Vernym zakaznikom.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne bolo poskytnuté presne toto isté. Mal som NAJ 3 (100min, 1000SMS a 2GB) a teraz za 50 min, 3 čísla T neobmedzene, večer do T neobmedzene, nekonečné SMS a 2GB mám platiť 11,50€. To mi bolo ponúknuté od pána Urbana z retenčného. Je teda zaujímavé, že na kamennej predajni ti dali to isté za 8€. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to máš ešte dobre,ja som mal ten istý Naj3 (100/1000/2) za 10 € a ponukli mi akurát Happy XS s vernostnou zľavou čiže 9€ čo je dosť bieda takže počkám mesiac a ak nič tak zmena operátora to istí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdravím, o dva mesiace mi končí  paušál podla seba 7 s 50% zľavou a telefónom. včera na predajni v BB keď sme boli ohlásiť zmenu údajov v občianskom preukaze, mi bolo od predajcu ponúknuté HAPPY XL za 26€ + telefón podľa platného cenníka, čiže 26€ + X€ mesačne za telefón.

Dostal niekto túto alebo ešte zaujímavejšiu ponuku?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
tak toto mi nik neponukol a uz mi volali asi 3x tesp daval som si magio a pri tom ma oslovovali ale totomi nedali.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako som písal v téme vyššie, mal som pomerne "chutné" paušály v Telekome.

Po vyjednávaní s retenčným p. Ochr......ová, môj syn vyjednal status quo. Nič sa v platbách za paušály nezmenilo, ostávajú mi moje pôvodné tarify, ale dostali sme viac min, mega dát a sms.

...no čo - nie je to horšie, ale za vernosť ? nic-moc. Nechal som sa ukecať mojimi výpalníkmi !!! 

POVZDYCH...

Je to nahovno, keď po iks rokoch a vernosti firme takto dopadnem :manfrustrated::manfrustrated:

Igoca

Ružomberok

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne ako vernému zákazníkovi ktorý som mal podľa seba naj 50min volania/2gb za 9,99 nevedia dať to isté ba ponúkajú ešte horšie. Nechcem ani telefón. A plus za vernosť aspoň neobmedzené sms. A oni, včera som snimi volal, že sa nedá. Nedá sa. Ešte mi majú volať a ak nič neponúknu tak ich pošlem kade lahšie. A najkrajšie je na tom,ž e mi ponúkajú jednorázovú zlavu no výsmech do ksichtu. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Som na tom rovnako. Mam v Telekome styri pausaly...kazdy rok predlzujem dva. A to som u nich peknych par rokov. Okrem toho mam u nich pevnu linku, televiziu, internet. A kazdy rok musim doslova bojovat o nejake vyhody. Aspon take, ake maju novy zakaznici. Co je uplne mimo :)  Aj teraz som bol na predajni a hlava sa mi zakrutila z tych "vyhod".  Pomaly ale iste zacinam uvazovat, ze cele "portfolio" skusim ponuknut inde...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ludia. ozvali sa mi tzv z retencneho. teraz platim 20e za Mko s 2GB dat. ako bonus mi dali ze pre "verneho" ten isty pausal za 18e. ako ake vyhody co? a ze ak si zoberem telefon tak tych 2GB mi snebudu moct dat tak ze budem mat 500MB ale zlavu na mobil 100e. ako neskutocne vydieracstvo teda. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

4.11. mi bude koncit viazanost na jeden pausal a 6.12. na druhy. Preto som sa zaujimal o najnovsiu ponuku pausalov. Mal som alebo este mam jednoduchy pausal 50 minut, 3 cisla pre bezplatne volania a 2 GB data. Hladal som podobny pausal, no ... vela minut a hlavne malo dat. Mal som zaujem rozsirit objem dat v pausale Happy M na 2 GB, no pracovnicka hotline mi povedala, ze to nie je mozne. Tak som sa zaujimal o Happy L, ale okrem vernostnej zlavy 12% mi prislubila este - 2 E, co by prestavovalo cca 22 E. Keď som si to spocital, tak po dobu viazanosti by som dostal este zlavu 48 E - 20 E(internet), co je celkovo 12% + 28 E. A to by som platil za volania (350 m) a SMS/MMS, ktore by som ani nevyuzil. Tak som si pozrel ine ponuky a veru 7.12. som pripraveny skoncit s Telekomom v mobilnej komunikacii, tak ako som pred niekolkymi rokmi skoncil s internetom, pretoze mi mesiac nevedeli zabezpecit ponukany router s WiFi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ja podobne.... Chcem len pausal so 150 minutami do vsetkych sieti s 2GB dat ako som mal v starom pausaly za 10E. Nevedia mi to ponuknut.... Pri zmienke o odchode z T asi len pokrcenie plecom... Sice mi vedia dat Happy S za 10E, ale len s 200MB. Nechapem, preco sa T tak strani tych dat. Ako tu citam na fore, radsej davaju prisproste SMSky ako data.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar