Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

Na vianoce mi skoncil pausal ktory som mal s 50% zlavou a novym mobilom..

Minuly rok a tento rok mi tato spolocnost ponukla 6% zlavu co je traaapne a navyse maju velmi predrazene mobily.

Som velmi sklamany z tejto spolocnosti a smutne je to ze u  telekomu je aj moja rodina , ktora nemoze uverit ake trapne ponuky maju.

Uz sa vobec necudujem ze vsetci idu k ich konkurencii..

Zaujima ma teda ci uz ste na tom tak zle a ze ci krachujete .

odpoveď sa páči : 18 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

197 odpovedí na túto otázku

• 0

chod a uvidis.. daj si tu namahu a precitaj si moje predosle prispevky... 

za skusenie nic nedas, tak ako som nedal ja...len som ziskal.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ale prezrad co ti ponukli . Aby som vedel apelovat na to .

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No dnes 28.05.2015 som sa opäť zastavil v predajni telekomu v Avione a čuduj sa svete bol som milo prekvapený, keď som vysvetlil mňa obsluhujucej pracovničke ,že ako verný zákazník by som prijal inú cenu ako klasicky akciovú cenu pre mobilný internet,tak pracovníčka sa sama chytila iniciatívy a začala vyvolávať a po skončení telefonátu my oznámyla,že budem mať lepšiu cenu ako je pôvodná akciová cena čo ma milo prekvapila a nakoľko som k novému internetu potreboval aj nové zariadenie ta ho veľmy iniciatývne začala zháňať po celej Bratislave a nakoniec jedno zariadenie aké ja potrebujem k internetu aj našla na centrále a hňeď my ho aj rezervovala a napísala pre kolegiňu odkaz ohľadom mojej zľavy.Tak som sa potešil,že není až tak jedno ani takej veľkej spoločnosti ako je Telekom,že či ich zákazník je spokojný alebo nie a musím priznať,že do predajni Telekomu v Avione som vždy nerád chodil ale po dnešku som zistil,že tam prišlo tiež k veľkým zmenám čo sa týka postoja obsluhujúceho personalu k zákazníkom.A keď som došiel domov a nevedel som si rady s novím zariadením na internet a zavolal som si na technicku linku pomoci tak ten pán čo sa ozval ma veľmy trpezlivo a pomaly navadzal ako si mam nastaviť zariadenie. Som nadmieru spokojný lebo internet my teraz ide podľa mojích predstav a to všetko s profesionálnym prístupom kompetentných pracovníkov Telekomu.Ďakujem  Brinarovský

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

#tonoGe 

nejde o to co mi ponukli, isiel som tam s tym ze viem co chcem.... a dostal som to. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ale nám tu čo to čítajú ide o to.Vedieť kde je max. Pokiaľ možme ísť. A nie len napísať že som spokojný. Pod horšie ako som mal nepôjdem ide o princíp že som mal zľavu 50% a núkajú mi 6% a ešte budem splácať predraženy telefón čo som ho mal zadarmo predtým. A to mi na pobočke hoc akej nedajú nemajú takú moc. tak čo mám riešiť ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@tonoGe tak tu na fore nevyriesis skutocne nic. Bol som na tom presne ako ty, 50percetna zlava na podla seba 7, 10/06/15 mi koncila viazanost - tiez som tu vypisoval ako sa s tym nic neda robit, isiel som na predajnu a odchadzal som spokojny...  staci ti to takto ? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Mal som trošku problém sa tu prihlásiť neviem komu lezie na nervy. Matúš to ti nedajú určite ja radšej zmením operátora a mám aspoň 150 euro a ešte ďalších 150 môj Bratislava ako pár šupiek od telekomu za vernosť!!! NOVÝM DAJÚ 150EURO A NA VERNÝCH KAŠĽU. A Peppo bol som v telekome a ponúkli mi tých 6% tak to tu dookola nevypisuj že tam mam ísť. Možno po tomto komente prídem a zrazu sa pohnu ľady.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Chcel som napísať že môj brat a nie Bratislava :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
12 rokov s ruzovymi okuliarmi. Mám Happy L. Prevolam cca 80 min, 350 SMS net cca 4GB ( za ktoré po 2GB si musím doplatiť). Chcem veľa ak chcem 40€ platiť mesačné paušál +iPhone6 64GB bez jednorazového doplatku? Je zbytočné mi platiť za zvyšné nevyuzite minúty. Zatiaľ som bol so seckym spokojný, pokrytie, 4G sieť, riešenie 3 reklamácií za 12 rokov. Nerád by som ak by to po takej dobe stroskotalo na tejto veci.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Aj mňa to zarazilo. Beries viac a platis viac. V obchodných vzťahoch sa dávajú väčšie úľavy ak beries viac vecí od niekoho.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
tonoGe
Vieš aspoň, čo by si chcel? Ja mám tiež 50% zľavu a bolo mi jasbé už pred rokom, že s ňou nebudem môcť pokračovať. Ale mám už teraz jasno v tom, čo budem chcieť. A poviem to asi takto: mne je JEDNO, či mám zľavu 50 či 6%. Mne ide o to, KOĽKO budem v konečnom dôsledku platiť a hlavne ZA ČO. Ak mi bude paušál za 20E vyhovovať, potom mi bude jedno, či tých 20E bude plná cena, alebo po 50% zľave. Nie si na tom rovnako?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Ok nechod tam, neries to a prejdi k inemu operatorovy

Mal som snahu ti pomoct ale evidentne sa ti pomoct neda

Nemyslis snad ze ti poviem kde je to max co mozes ziadat a co som dostal ja... Kazdy ma to co si vykomunikuje

Ak si myslis ze som spokojny odisiel zo 6% tak si na omyle

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Prístup pracovníkov telekomu je úžasný. Ked som sa pýtal čo mi môžu ponúknuť, tak po 18 ročnom využívani služieb ( a neplatili sme málo za hovory ) mi ponúkli 2 € ako zľavu. Trápne, arogantné a nízke.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridám svoj pohľad ako "nového" zákazníka.

Dlhé roky som bol klientom Orange no keďže viac výhod má nový ako starý, tak som prišiel k Vám.

Končí mi 2 ročná viazanosť a neskutočne ma sklamali 2 veci!

1. Váš aktívny telemarketing mi do telefónu trvdil že svoj paušál L využívam na maximum a navrhol mi paušál XL aj napriek tomu že pošlem 1 sms za 3 mesiace a volám tak 10 minút za mesiac. Jediné čo používam na max. je internet v mobile.

2. Chodia mi sms-ky už 4-tý mesiac nech si zoberiem LG F60 s tabletom k paušálu XL, kt. je drahší a nepotrebujem ho! Ponúkate mi telefón, kt. bol vydaný v septembri 2014 k drahšiemu paušálu! Však Vy si robíte úplny výsmech z klienta. Obdobie keď si ľudia brali vysoké paušáli kvôli predraženým mobilom je už pomali za nami. Teraz ten Vás mobil kúpim za facku na heuréke. Paušál pri aktuálne spotrebe budem mať o 60% lacnejší ako neviazaný program. Máte neskutočný odber mobilných zariadení od dodávateľom a aj tak si tam napráskate o 100% vyššiu maržu ako má aj tak predražená alza. Takže odchádzam a prajem Vám aby sa Vaše vedenie zobudilo kým má ešte celkom slušný cashflow z klientov...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiež ma celkom vytáča že nový zákazník má lepšie a väčšie výhody ako jestvujúci.

Sledujem si spotrebu, paušál L využívam tak na 50% (100-150min z 250min) a keď som sa bol v t-come informovať o aktuálnych paušáloch a podobne, kedže mi končí viazanosť tak mi povedali že ho využívam >250min... Ponuka ktorú som dostal bola viac než smiešna, ale tak čo už. Sú aj iný operátori. zrejme prejdem k inému..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdieľam ten istý názor...po 18 rokoch odbiť verného zákazníka a potom napísať, že Vás kontaktovali a všetko sa doriešilo mi príde..."skúsime" možno to výjde, je to smutné, práve takýchto zákazníkov by ste si mali držať a nie odbíjať...tiež si myslím, že pracovníci by mali byť viac školení, aby boli rozhliadenejší a vedeli zákazníkovi promtne pomôcť, poradiť, vyriešiť...ešte verný zákazník

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň - mám otázočku a nechcem zakladať novú tému tak snáď to tu niekto číta....začiatkom mája mi skončila viazanosť na paušál (využíval som M)...tak nejak sa nikto z telecomu nezaujímal či vôbec mám záujem využívať naďalej vaše služby a nič podobné až po mojej iniciatíve, kde som zareagoval na vašu super kampaň magenta 1 - kde ale ponúkate supervýhodné paušály data xl alebo volania xl - teda alebo môžem vykecávať do oblbnutia s 500 mb dát (na smiech) alebo mi ponúknete (v horizonte dvoch rokov na ktoré sa zaviažem - tak v tej dobe už  bežný) objem dát 3gb...mal som záujem aj o vašu tv ale to tu riešiť nejdem...proste - telefonát s operátorkou či kto to tam vlastne bol, ktorá mi ponúkla neuveriteľný vernostný bonus 1,56 eura mesačne (pre porovnanie - kolegyňa k vám prenášala číslo a ako nová zákazníčka dostala tuším 5 eur mesačne - ja som u vás cca 7 rokov)....je teda takto nastavená politika a mám požiadať o prenesenie čísla aby niekto kompetentný aj zareagoval, že vám uteká ďalšia "duša"? alebo mi niekto dá aj relevantnú ponuku? nepotrebujem kupóny na xy zariadení - ideálne by bolo keby som si zariadenie kúpil vlastné a vy mi dáte za to adekvátny bonus...nepotrebujem zľavu pre moju rodinu - budem si platiť paušál za seba a sám - tak chcem výhody pre seba...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

pokračujem (málo miesta:)) ...preto to tu píšem, lebo fakt som bol z viacerých strán upozornený, že v telecome si všimnú odchádzajúceho zákazníka až po prenesení čísla - bohužiaľ, vtedy je to už neskoro...totižto - ak si ja dám teraz tú námahu a začnem porovnávať paušály a možnosti u vašej konkurencie, stratím tým svoj čas a v prípade že nadobudnem presvedčenie, že konkurencia mi v čomsi dá viac ako vaša spoločnosť, nebudem sa už pozerať späť....takže by som chcel ušetriť svoj čas a skúsim to touto formou....v zásade mi je jedno, kto zabezpečuje moje hovory a dáta, ide mi o to aby som to mal čo najlacnejšie...tak sa asi chová dnes každý...takže ak to došlo do stavu že po 7 rokoch budem musieť zmeniť - zmením...prajem pekný deň (a ospravedlňujem sa ostatným účastníkom fóra - možno toto tak priamo do fóra nepatrí - len - vážne som už nemal síl komunikovať s ďalším fundovaným operátorom, čo má naučenú vetičku a nič nové sa nedozviem)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne pred rokom koncil pausal Podla seba NAJ 3 a platil som myslim 13 eur so zlavovym kuponom. Ked ma otravovali s tym aby som u nich ostal a ponukali mi neviem ake happy za neuveritelne peniaze, tak som jednoducho povedal, ze chcem to iste ako mam teraz a za tu istu cenu ako platim teraz. To mi vyhovuje. Cize 100min, nekonecne sms, nekonecny (2gb) internet za  tyz 13 eur. Volala mi jedna pani, potom druha, a nakoniec do tretice pan, ktory mi povedal, ze mi predlzia moj pausal podla seba NAJ 3, ale ze to budem mat este aj lacnejsie, nie za 13 eur, ale za 9,90 eur. Takze ja sa stazovat naozaj nemozem. Som dlhorocnym zakaznikom, ale zatial som spokojny. O necely rok mi bude koncit opat tento pausal, tak som zvedavy ako dopadnem :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak to ti celkom zavidim... mne sice volali, ze mi skoncila viazanost ale, ze moj pausal "Podla seba" uz nie je v ponuke a presviedcali ma na "Happy"... ale ak by som chcel platit tolko co teraz (50% zlava na posledne 2 roky), ten novy pausal je pre mna absolutne nevyhodny :( ...o cenach telefonov a ich "mesacnom splacani" je asi aj zbytocne cokolvek pisat... 

Nic sa neda robit... asi prisiel cas na zmenu po 15 rokoch...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj, nerozumiem preco vsetci placu za tym co bolo. Ved doba sa meni, s nou aj moje naroky. Mne Happy vyhovuju. Ved tam mam neobmedzeny telekom, kopec volnych minut, ktore minam na volania do inych sieti alebo na volania do EU a net vyuzivam v 4G. To som v starom Podla seba nemala. Za chlieb a mlieko dnes platim viac, ale  nic navyse nedostanem...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahojte, preco sa niekto nezamysli nad zakupenim telefonu v plnej sume???  ja mam tiez pausal, ale telefon som si kupila za plnu cenu a zlava z pausalu bez telefonu mi vyhovuje viac a pokryje cast nakladov na telefon. dokonca ho mam lacnejsi, ako keby som ho kupila na pausal. myslim si, ze operator je na to, aby nam poskytoval vyhodne volanie, nie zabezpecoval, aby sme mali drahe telefony za facku... skuste si porovnat, kolko sme pred 10-15 rokmi platili mesacne za pausal a kolko bolo v nich volnych minut a kolko platime teraz ... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak porovnávať služby (paušál) s konzumným tovarom (pečivo) som ešte nevidel...

Keď môže mať telekom o 100% drahšie programi (porovnanie služba/cena) oproti programom starým 4 roky dozadu a 200% maržu na každom mobilnom zariadený, kt. k paušálu predáva tak je to akože v poriadku, áno? (chápem ak by inflácia bola zohľadnená v raste programu alebo mobilného zariadenia nie na obidvoch súčasne). V neposlednom rade inflácia na SR je zaposledné 4 roky niekde na úrovni 3,5 %. Ale služby vzrástli o 100%. Buď sú vo fin. problémoch (čo je pravdepodobnejšie) , alebo narástli náklady na mzdy ich zamestnancov 100-násobne.

Problém je v tom, že ak chce klient veľký objem dát v paušále (čo je rastúci trend vo všetkých krajinách) tak si musí priplatiť drahý balík alebo zobrať drahý paušál. Nemôže si vyskladať lacný program (minimum sms a volaní) a nasekať si tam vysoké dáta by ho to vyšlo max do 15€ mesačne. Takže musí ísť do O2 alebo do Orange kde mu túto možnosť poskytnú a má ešte zľavu za prenos čísla.

Pravda je taká, že ten čo ostane u operátora aj potom čo mu skončil bonus za prenos dopláca cenou svojhou paušálu na zľavu niekomu inému. Celý koncept happy paušálov je kravina

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar