Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

Na vianoce mi skoncil pausal ktory som mal s 50% zlavou a novym mobilom..

Minuly rok a tento rok mi tato spolocnost ponukla 6% zlavu co je traaapne a navyse maju velmi predrazene mobily.

Som velmi sklamany z tejto spolocnosti a smutne je to ze u  telekomu je aj moja rodina , ktora nemoze uverit ake trapne ponuky maju.

Uz sa vobec necudujem ze vsetci idu k ich konkurencii..

Zaujima ma teda ci uz ste na tom tak zle a ze ci krachujete .

odpoveď sa páči : 18 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

197 odpovedí na túto otázku

• 0

Rád by som sa podelil aj so svojou skúsenosťou. Sme malá firma, v súčastnosti zákazník telekomu, máme 2 paušále a 1 mobilný internet. Platím za toto všetko cca 55 eur mesačne. Pri uzatváraní zmluvy sme brali 2 telefóny (také šroty že až -  jeden je už v koší). Tak som sa rozhodol od Telekomu žiadať teraz viac. V máji mi končí viazanosť na všetky tieto produkty.  Moje požiadavka bola jasná: predĺženie všetkých paušálov tak ako sú, mesačne nech sa to zmestí do 60 eur a k tomu Lumia 830 a Lumia 930.. Namiesto toho, aby sme sa seriózne dohodli na predĺžení zmluvy, milá pani s ktorou som telefonoval dvíhala na mňa hlas a arogantne sa so mnou rozprávala. To by som ešte prežral, ale ponuka s ktorou prišla bola smiešna: nakoľko sú to drahé telefóny (na internete sa dajú kúpiť 830 za 220 eur a 930 za cca 280 eur - posúďte sami pri výške paušálu či je to drahé), môžu mi ponúknuť akurát tak najlacnejší tablet plus predĺženie programov za 55 eur mesačne. Smiešne, keď doteraz som platil 55 a splácal som ešte 2 telefóny. Čiže k ničomu sme sa nedopracovali. Chvala bohu, že mi táto viazanosť končí, smer Orange Slovensko. A s trápnymi ponukami na zvýšenie paušálu (napr. minúty do EÚ ktoré ani nepotrebujem) idú na mňa už 2 mesiace. Neustále SMS, pošta a podobne. Keď sme prichádzali ako noví zákazníci tak bolo všetko v pohode a po skončení 2 ročnej viazanosti sme dostali ako darček za vernosť vyššiu cenu na paušál a nič k tomu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

len do toho, v Orange sa ti pacit bude.. :) a uz len pre to lebo si myslis ze ano... ale nebudes si to uznat ze Telekom je lepsi. ja som rad ze som sa zbavil vsetkych kariet co som mal od Očkovcov... a Lumia 930nestoji 270€, mozno v tych eshopoch ktore neexistuju, alebo priamo si objednaju z ciny, cakas na to mesiac, a nedaj boze aby sa ti to pokazilo, lebo nemas to kde reklamovat. :) ale ak nie si spokojny, mohol by si reklamovat, vsetky hovory su nahrate, a ked bola arogantna ta osoba, urcite sa da dohodnut stale... ako aj nejaky iny kolega to pisal hore vyssie... :)

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj ked nerad ale aj ja sa pridavam k neserioznemu pristupu k svojim vernym zakaznikom. ja som uz 12rokom a co mi ponukli teraz to je ponizujuci vysmech do oci a to som chcel zobrat este jedno cislo na pausal teraz cakam na koniec pasalu ktory mi konci za mesiac prestupim k druhemu operatorovi z orange uz mi dali ponuku este sa pojdem pozret do O2 a rozhodnem sa . PS:ze zaujimave ze ide sa da dohodnut ale telekom ma iba svoje a hotovo 

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Milý Telekom,
chcem sa podeliť o svoju skúsenosť (bohuzial negatívnu). Včera (21.4.) som navštívila martinsku pobočku.
Uz vo februári som sa informala v Žiline ze si môžem zobrat telefon kedze mi bude koncit v aprili paušál.
Som nenáročný používatel, mam polodotykový telefon, nikdy som nemala Smartfon a ani som nikdy nevyužívala internet v mobile. Tento mesiac mi prisla sms citujem: "TERAZ VAM DAME 2 SMARTFONY pri predlžení zmluvy s pušálom HAPPY S! SONY XPERIA M2 za 5eur/ mes a další 4G Smartfon SONY XPERIA E3 ako bonus."Povedala som si tak dobre vezmem to a druhý telefon možem darovať. Podotýkam som Váš zákazník asi 10r, na paušál min. 5r. Prišla som včera na pobočku a hned ako som si sadla na stoličku bolo jasné že tu nie som vítaná. Pohrdavý výraz zamestnanca (mladý chalan) mi dal jasne najavo že asi očakával finančne zaujímavejsieho klienta. Ukazal mi katalog s mobilmi ale len veľmi odmerane. Po chvili som si vybrala LUMIA 635, isiel ju zobrat, ukazal mi ju a potom zrazu zahlásil (nieco si pozrel v PC): "Ale vy na toto vlastne nemate narok!" Pýtala som potom este na 2 mobily ale tiež neboli hodné "mojej úrovne". "Vy platíte veľmi málo na to aby sme vam dali takéto drahé zariadenie!" Aha, dobre vedieť :)
"Koľko vlastne mesačne platíte? Vy máte paušál HAPPY S a aby ste dostali 2 Smartfony musíte ist na HAPPY M alebo doplatiť 79,- !"

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pokračovanie: 

Nakoniec sme sa dostali k HUAWEI 550, ze teda na ten nárok mam, plus sa mi zvýši mesacne o 4eur a doplatím 1eur. Ked som sa pýtala na polodotykové telefony ze tie uz nie sú v ponuke lebo boli veľmi kazové.
Prezentujete sa ako Vam záleží na vernosti a ako máte prozákaznícky prístup...
HAHA! To nemyslíte vážne! Na tejto pobočke som sa uz davnejsie stretla s odmeraným prístupom ale včera ma to teda dosť prekvapilo. Neviem asi to ide s Vami dole vodou po vstupe 3. operatora alebo fakt neviem prečo je to takto.. Dobre vsak slnko svieti, nič sa nedeje ale tieto 2r budú moje posledné :)
Pekný den všetkým zamestnancom Telekomu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Konči my viazanosť s 50% zlavou a ked som sa informoval o novej akcii tak my v rozhovore ponukli 20 % zľavu, no SKLAMANIE bolo na papiery ked tam bola iba 17 % zľava.  A viac som volál na infolinku a urgoval som rozdiely medzi rozhovorom a papierovou zmluvou tak nieje schopna my zavolať dotyčna osoba, s ktorou som sa rozpraval po telefone.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Jo jo, 17% je naozaj málo. To napríklad ja som od elektrární, bytového družstva aj vodární atď.. dostal ako vernostnú zľavu ZVÝŠENIE mesačných poplatkov. Tomu hovorím odmena a nie nejakých 17%.. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ako to tak pozeram s Telekomom to asi ide dolu vodou.  Tiez na mna skusali 6% zlavu a ine blbovinky, ale v 2013 som este uspel a nechali mi moj povodny pausal s 50% zlavou. V decembri mi konci viazanost (50% zlava z pausalu) ale ak mi ponuktu to co skusaju na ostatnych po 18 rokoch zmenim operatora.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja mám paušál s 50% zľavou aj s telefónom. Podľa seba 7 za polovicu. Fajn program. Ale pokiaľ viem, za ROVNAKÚ cenu si známy vybavil nový a lepší paušál. Platí viac akurát za telefón, ale to neriešim. Na hotovosť na telefón kašlem a cez Quatro ho preplatím, takže ku paušálu dať 2-3E mesačne mi príde ako dobrý deal..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Dagmar Nižnanská 

Dobry den, mrzi nas vasa negativna skusenost. Podla nasich informacii sa uz s vami spojil nas predajca a vzniknute nedorozumenie s vami doriesil.  Verime, ze uz je vsetko v poriadku.

Prijemny den, 

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Veľmi zaujímavé. Pod pojmom administrátor, rozumiem pracovníka Telekomu. Neustále sa tu táto dotyčná osoba (Rado) vyjadruje, že niekoho problém už vyriešili a podarilo sa uzavrieť zmluvu. Pán administrátor, prečo nenapíšete aj to, že dnes som bol kontaktovaný Vašou pracovníčkou (ktorú môžem len pochváliť lebo bola nadovšetko slušná) a na môj paušál mi ponúkli zľavu 2%? Ako tu čítam, iní dostanú zľavu do výšky 50% pri nejakej vianočnej ponuke a ja dostanem zľavu 2%?? Pritom sme firma a mesačne platíme cca 55 eur (písal som už pred tým). Jednoznačne čo sa týka paušálou a mobilom k tomu, viac sa oplatí Orange len ich treba trošku pootravovať na ich zákazníckej linke. Ale aspoň sa nepropagujte v reklamách že nejaká vernosť sa vypláca a podobne, keď novému klientovi dáte lepšiu cenu ako tomu, ktorý je Váš "verný" zákazník... No coment

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez by som rad prispel. Poziadal som o konkretnu ponuku, nemyslim, ze velmi narocnu, mt som nechcel. Volala mi slecna, ktora mi natlacala Happy a ze ine mi ponuknut nevie, ja som ale stale hovoril, ze mi to nevyhovuje. Skusala rozne kombinacie a az ked pochopila, ze naozaj nechcem nic ine ako to, o com som poziadal, telefonat ukoncila s povzdychom v duchu "ok, (ale) ja som Vas kontaktovala", cize asi sa nemam co stazovat.. Tak nech sa im paci, ja zo svojich poziadaviek neustupim, uz len z principu a prejdem na easy alebo niekam inam a budu mat **piip**.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@nante123 

Ahoj, pri poskytovaní zliav pre zákazníkov vychádzame z pravidiel, ktoré nájdeš aj na tejto stránke https://www.telekom.sk/volania/happy (treba zoscrollovať do spodnej časti obrazovky), konkrétne podmienky ti vie potom nakombinovať náš operátor na základe viacerých kritérií.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Predpokladám, že keď si dostal 17-eurový paušýl za 10E, že ti to vyhovovalo. Príde ti málo, že máš za 10E neobmedzené volania v sieti a 100 minút do iných sietí (dá sa to nájsť na stránke, čo v tom paušály je)?? To ako fakt? Pomaly aby operátor platil tebe,nie? :)) Ale netráp sa, poznám ľudí, ktorí chcú ešte viac ;)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ja mám paušál podla seba 7 za polovicu,takže ma stojí mesačne necelých 20€ mám tam neobmedzený internet, volania na tri čísla ,1000sms...atd.Keď mi skončí paušál v marci, tak mi ponúknu volania l,xl za 30€ s obmedzeniami napr. internet,telefón na splátky(predražený) ,na ktorý som mal tiež zlavu a zobral som si slušný mobil vtedy za 130€ ,za podobný v dnešnej dobe dám minimálne 300 a budem so všetkými možnými benefitmi a zlavami na tom ovela horšie,takže už teraz pozerám konkurenčných operátorov.Mimochodom ten mobol ťa bude stáť 430€ takže "zľava"????? To neni ani len chuť a nie tak 100 chutí.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To je zaujímavé.. Mne povedali, že nebudme platiť viac, ale budem mať viac výhod. Asi som sa pýtal niekoho, kto sa veci rozumie :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim  mam dve cisla jedno 100viac so 75% zlavou a druhy 55viac s 50% zlavou.. na cisle kde mam 100viac mj konciobdobie cca o rok ale 55viac konci tento rok..dopocul som sa ze nepredlzujete tieto pausaly...pokial mi nebude ponukntute to iste v tej cene jednoducho odidem .. samozrejme to budem riesit aj s druhym cislom a aj tretim kreditnym ..  takto  to vasmu manazmentu vyhovuje..tak nech sa paci .. 

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@elfa

Mobilné telefóny sa v súčasnosti v Telekome už poskytujú neblokované. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ľuboš Ďuriak @riso2221

V súčasnosti sa už staré paušály neposkytujú, 

paušály Happy sú prispôsobené aktuálnych požiadavkam zakaznikov, t.j. hovory v rámci našich sietí, ale aj v rámci EÚ, sms/mms a internet v mobile, 

k Happy paušálom sa každému zakazníkovi uplatní výhodná vernostná zľava, poprípade iný druh zľavy. 

Určite konečný výsledok "program vs. cena" bude výhodnejší ako pri starom paušály. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahojte, tiez patrim medzi "stastnych" ktory mali 4 roky pausal za polovicu - tj. podla seba 7 za cenu 19,98€

V tejto sume mam neomedzene smsky, MMS nie ale tie aj tak nepouzivam a data 1500MB plnou rychlostou. 

Kedze moc nevolam, alebo ked tak iba do telekomu, pausal vacsinou neprekrocim, ak neratam DATA. 

Prvy "problem" s telekomo nastal pri ich slavnostnom spusteni 4G siete. Kedze som mal v tej dobe iphone 5S, ktory LTE podporuje, chcel som automaticky SIM kartu na 4G - a zrazu problem - k mojmu pausalu sa neda. Preco ? lebo je to iba k pausalom HAPPY. V tej dobe bolo LTE cize 4G iba za priplatok, ktory som bol ochotny akceptovat - nie neda sa. Po staznosti na telekom mi bol vynimocne ponuknuty pausal HAPPY na ktory sa predtym nedalo prejst, s ktorym by som mal ovela menej sluzieb, omedzene sluzby, ale mal by som LTE a platil viac. Tuto "vyhodnu" ponuku som odmietol. Dalej som neriesil

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

problem cislo 2 - 10.6.2015 mi konci viazanost - cca mesiac a pol dozadu mi volalo cislo 045/xxxxxx nejaky pan v obchodnom zastupeni telekom bla bla bla ,silny vychodnarsky akcent, hovorim si ok, a pan mal pre mna velmi """"""vyhodnu"""""""" ponuku. pausal v povodnej sume 27,9 len za 23,9 - samozrejme minuty dokopy nic, data nic, proste oproti podla seba 7 za polovicu to bola uplne zla ponuka. Povedal som mu ok, porozmyslam a nech mi zavola dalsi den. 

pozrem stranky O2, orange, telekom porovnavam. a na co som prisiel ? orange - zena ma cislo v orange - ak si predlzi pausal, bez telefonu - zlava 4€, ak pozve znameho kto si prenesie cislo 5€ mesacne na 30 mesiacov zlava - tj. uz 9€. Na moje cislo rovnaka zlava 5€ na 30 mesiacov a 4€ zlava na pausal bez telefonu na viazanost 15 mesiacov!!!!! - cize ako rodina usetrenych 18€ - volania vsade vsetkych zadarmo, sms mms zadarmo, a 6000MB plnou rychlostou v 4G sieti zadarmo, cize teoreticky som na sume  takmer rovnakej ako podla seba za polovicu ale mam viacej sluzieb. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mily telekom, bohuzial, ak ste si 4 roky hyckali zakaznika s pausalom s 50percentnou zlavou, pravdepodobne necakate ze bude suhlasit s podmienkami ake ponukate teraz pri pausaloch HAPPY, ale ok, takuto politiku si velka firma moze dovolit, radsej stratit 20€ euroveho zakaznika a ziskat novych na roznych zlavach....

osobne sa mi nepaci Vas pristup v ktorom bezny zakaznik nema moznosti volby - zakaznik chce pausal, dostane HAPPY, moj pausal podla seba 7 uz nieje mozne dalej predlzit na viazanost, jedine ze by som v nom pokracoval neviazane za povodnu sumu 39,9€ - co sa samozrejme neoplati, myslim ze takyto rezim "demokracie" a volby ma tato krajina uz za sebou a nemoznost volby skor ci neskor pocitite, aj ked vela ludi presvedcite aby boli aj oni HAPPY.... 

Takze radsej byt oranzovy ako stastny... 

setrite si kredit na novych zakaznikov a neponukajte mi cez telefon ziadne neodolatelne ponuky, myslim ze som sa vyssie vyjadril jasne a zrozumitelne.

S pozdravom

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ospravedlnujem sa za 3 prispevky, ale limit 2000 znakov na prispevok.

HAWK

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Len pre zaujímavosť: skús si na predajni vypýtať Happy M bez mobilu a s 2000MB dátami. Ako píšem: len pre zaujímavosť. To je totiž môj plán, keď mi skončí Podľa seba 7 s 50% zľavou. Potom mi daj vedieť, akú si dostal odpoveď ;)

JASTRAB

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar