Neseriozny Pristup pri predlzeni pausalu pre Vernych klientov.

Otázka

• 0

Na vianoce mi skoncil pausal ktory som mal s 50% zlavou a novym mobilom..

Minuly rok a tento rok mi tato spolocnost ponukla 6% zlavu co je traaapne a navyse maju velmi predrazene mobily.

Som velmi sklamany z tejto spolocnosti a smutne je to ze u  telekomu je aj moja rodina , ktora nemoze uverit ake trapne ponuky maju.

Uz sa vobec necudujem ze vsetci idu k ich konkurencii..

Zaujima ma teda ci uz ste na tom tak zle a ze ci krachujete .

odpoveď sa páči : 18 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

197 odpovedí na túto otázku

• 0

@Xfilesgreen 

Ahoj, urcite nie sme idealni, ale z nasej strany je snaha priniest zakaznikom zaujimave a vyhodne ponuky. Nepozname detaily ohladom tvojho predosleho ani sucasneho pausalu. Vernym zakaznikom (teda tym, ktori si predlzia zmluvu alebo prejdu na pausal z predplatenej karty) ponukame nielen zlavy za vernost, ale aj dalsie vyhody, ake povedzme este prednedavnom v ponuke neboli (platene premium aplikacie zadarmo, pausal pre blizkeho za polovicu, dva telefony za cenu jedneho atd.).

Rado

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Suhlasim,bolo to tak isto neseriozne ako pausal so zlavou alebo gratis.

Dal sa uplatnit iba na nove cislo a iba na toho kto zlavovy kupon dostal pri predlzenie zmluvy.Ak ste ho chceli niekomu podarovat a uplatnit ho museli ten niekto prepisat pausal na mna  [4 eura polatok] a az potom som dostal pausal ktory ponukali.

Cize pausal uziva niekto komu som ho daroval ale platim ho ja lebo je regitrovany na mna a spetny prepis nie je mozny.

Telekom dakujem a sme radi ze to uz komlikovanejsie neslo urobit a vobec neviem za akym ucelom to bolo takto vymyslene.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@jooo 

Ahoj, v prípade kupónu išlo primárne o benefit do rodiny, niekto teda mohol darovať paušál svojim deťom, manželke a pod. Nemyslíme si, že niekomu zo zákazníkov prekážalo, že takto darovaný paušál je napísaný naňho, skôr naopak. Naše opatrenia mali za úlohu minimalizovať možnosť manipulácií a zneužitia kupónov.

Pekný deň,

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Podla mna tiez tato akcia je super a ak by tie kupony bolo mozne pouzivat na iných ludi,bolo by to zneuzite. Za predl.zmluvy na internet+tv som dostala kupon na Deezer a za predl.zmluvy na 2pausal zadarmo ktory chcem podarovat mame. A je uplne jedno ci sa to bude platit pod mojim uctom. Je super ze Tcom vymysla akcie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nesuhlasim s  stymto nazorom.Nechapem preco to obmedzenie pre toho kto ten kupon dostal.

Nech sa rozhodne majitel kuponu co s nim spravi a komu ho venuje alebo trebars aj preda...

Chcete mi povedat ze peniaze od rodinneho prislusnika su ine peniaze ako od toho kto by ten kupon pouzil.

Vam ,ako telekomu to mohlo byt uplne jedno,svoje penieze by ste dostali tak ci tak a mali by ste zaplatene.

odpoveď sa páči : 3 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim, taky sem pridám svoj názor na vernosť.

Vyše 10 rokov mám paušál a ponuka okrem vernostnej zľavy žiadna.

Vysvetlím ja len volám preto mám XL volania, nepotrebujem SMS ( cca 2 za mesiac pošlem), internet som myslím len raz náhodne prekročil za dva roky inak som málokedy minul čo i len polovicu.

pesničky nemám kedy počúvať a ak áno tak nie z mobilu( vždy je niečo lepsie poruke noťas, rádio alebo niečo iné).

A vaše výhody pre rodiny su fajn ale nie pre mňa zatial bez rodiny vlastnej a rodičia, surodenci majú vlastné čísla a aj ked je možnosť nikdo nechce nové číslo a staré zahodiť.

To celé znamená, že telekom nemá pre mňa nič podstatné a to môžem byť v  O2 alebo v orange tam aspoň za prenesenie čísla dostanem akciu lepšiu ako u vás.

PS: porovnávanie cien telefonov u vas a v obchodoch je dosť tragické z vašej strany u niektorých mobiloch som natrafil na až na 70 eurový rozdiel v cene a áno u vas bol drahší a to som len pár vybraných mobilov pozrel.

Zhrniem to chcem pre seba cenovo vyhodný  paušál na hlavne na volania a zľavu na telefon.

Momentálne sa mi viac oplatí prestupiť ku konkurencii je tam zľava na mobil a paušál ale nemám rád zmeny a hlavne chcem vám dať šancu pred mojím odchodom (predľžením).

odpoveď sa páči : 11 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @medikino 

Dakujeme za vernost. Nasi pracovnici ta budu coskoro kontaktovat. Verim, ze najdete to spravne riesenie pre teba.

Pekny den.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nerada by som sa stazovala lebo to nemam vo zvyku, ale v poslednej dobe mam dilemu ci zotrvat, alebo zmenit operatora.

ale uz ked som natrafila na taku ,,krasnu,,temu, tak by som sa chcela podelit o doterajsie skusenosti s telekomom aj ja. nebude to nic pozitivne, co je smutne, pretoze som v telekome uz vyse10rokov a nemam na svoje meno jeden pausal, ale viacero (momentalne 3). do dnesneho dna mi od vas nikto nikdy nevolal, nenapisal ani mail, ci som spokojna. o zlave alebo nejakej vyhodnejsej ponuke vzhladom na to, ze nejaky ten piatok uz som zakaznikom telekomu ani nehovorim. je to smutne lebo od znamych pocuvam ake vyhody maju u konkurencie za to, ze po rokoch neprestupili a su verni. vo februari mi konci jeden pausal na jedno cislo a v maji na druhe a velmi silno uvazujem, ze to budu posledne mesiace stravene v tejto spolocnosti. ked si da namahu konkurencia aby ma kontaktovala a vedia mi dat taku ponuku, ze u vas taku nevyskladam co pozeram na vasej stranke aj ked odratam tych stedrych 10% za vernost, ze sa mi chce smiat lebo plakat sa neoplati. jedna vec je ista a to, ze nemam chut ani cas menit operatora, avsak nikde nie je napisane, ze sa tak nestane. chystam sa k vam na pobocku a navsteva asi rozhodne. 

Prajem prijmny zvysok vecera.

Jana

odpoveď sa páči : 6 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mam 2 mobily, bol som dlhorocnym zakaznikom Telekomu (nejakych 6-7 rokov) ale uz niesom.

Omodral som a spravil som dobre. Namiesto 50 eurovej faktury  za oba telefony mam teraz od 5 do 10eur a na druhom mobile 15eur a k tomu novy telefon bez ziadneho mesacneho splacania. Fantazia.

Najlepsie bolo, ked som poziadal o prenos cisla a zrazu z 6% zlavy pre dlhorocneho zakaznika mi potom volali a dokazali mi ponuknut 40 az 50% (nepamatam si presne) zlavu s cim sa v podstate dorovnali konkurencii ale preniesol som aj tak, pretoze tu by som si musel mobil mesacne splacat a tam som ho dostal a nieje to ziadny kšunt. Ked tecie do topanok, zrazu sa vsetko da :-)

Bohuzial mily Telekom, som sklamany...nemal som v plane prestupovat ale nedalo sa inak.

Dovi

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

""Ahoj @medikino

Dakujeme za vernost. Nasi pracovnici ta budu coskoro kontaktovat. Verim, ze najdete to spravne riesenie pre teba.

Pekny den.""

Vidim, ze system ostava ten isty.

Ked som pred dvoma rokmi chcel pausal a telefon z e-shopu, vsetci od chatu na stranke po predajcov na predajni ma uistovali, ze sa to neda, lebo som nemal cislo pod t-mobile.

Ked som poslal na centralu mail, kde som spocital, o kolko pridu o dva roky, ked si nebudem platit pausal, telefon, plus magio TV a internet, ktore uz boli, tak na dalsi pracovny den mi volali z centraly ze na ktoru pobocku je mi najlepsie ist podpisat zmluvu.

Teraz ked mi pausal konci, opakuje sa zas to iste. To co chcete to sa neda. Tutaj, mozete si vziat toto. Je to sice 2x drahsie, ale komu to vadi. Asi zbalim saky a paky a prezleciem sa do modreho alebo oranzoveho. Tam mi, kupodivu, nemaju problem ponuknut to co chem, bez toho aby som musel platit 2x tolko za veci co nechcem.

Alebo budem teraz ocakavat opat telefonat ktory mi potvrdi, ze sa to odrazu da?

odpoveď sa páči : 17 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Kontaktovali ma, nedohodli sme sa.

Samozrejme, že nemôžem pokračovať v programe, ktorý je pre mňa ideálny, lebo ho už neponúkaju.

Miesto toho mi ponúkli Happy , ktorý je maximálne nevýhodný a predražený ,ale dostal by som vernostnú zlavu z paušálu vo výške 0.80€, ale novým zakazníkom už nie je problém dať bonus až 100€.

A zahovárať to akciami ako zľava na druhý paušál  a aplikácie zdarma, ktoré nevyužijem a nepotrebujem je na smiech.

Ďakujem ,odchádzam.

odpoveď sa páči : 33 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mne to prekažalo a dost ! Čudujem sa prečo ste to takto vymysleli ,veed vam to mohlo bt jedno na koho to bude napisane ,alebo dat aspon aj druhu moznost. Ved pointa celeho bola prilakat  noveho zakaznika. Alebo nie ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je tak, telekom a verni zakaznici..

zacinal som s eurotelom a po asi 18rokoch ma tak telekom vytocil, ze az klince by som plul z toho aky maju pristup.

Po asi 5-6 rokoch mi volali, ze moj pausal sa uz neda a neda a nebude a neda sa atd..ze si mam vybrat nejaky druhy..samozrejme mi ponukli nejaky zakladny program, vo vsetkych parametroch absolutne horsi. Nechapem, ze sa vobec nehanbia nieco take ponuknut..dokonca ani len naznak, zeby dali nejaku zlavu..proste mi ponukli uplne bezny tabulkovy pausal a dovi dopo. Nic som nevybral, nic som nedpodpisal..a zrazu mi vcera prisla faktura skoro 3x vyssia ako je bezne!!!!! To mi tri dni predtym volali z telekomu, ze mi pride faktura 22e(samozrejme prisla o dalsiu tretinu vyssia)..Kedze ma neupozornili ze mi zmenili pausal a dozvedel som sa to az z faktury, takze uz teraz tusim co mi zase zauctuju za prebiehajuci mesiac.. A to som pritom klient, ktory z pausalu (minuty a internet) minie mozno tak stvrtinu za mesiac.

Proste ma po dlhych rokoch prinutili zmenit operatora (v pondelok pride kurier z orange so zmluvou a ziadostou o zmenu operatora).

Tak Vam teda telekom dakujem.

odpoveď sa páči : 8 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@marian.kana 

Ahoj, mrzí nás tvoja skúsenosť, možno by stálo zato napriek všetkému zistiť, kde sa stala chyba. Ak máš podobný názor, pošli nám, prosím, do súkromnej správy svoje údaje a preveríme, kde mohlo prísť k prípadnému pochybeniu.

Ďakujeme,

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj najhoršie je na tom to, že všetko chcete robiť až ked je neskoro

odpoveď sa páči : 6 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
ake vyhodne ponuky mate na mysli?? Ked mate len jeden druh pausalu a zrusili ste telefony kupovat v hotovosti

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mám takú istú skúsenosť , ponúkajú mi niečo o čo nemám záujem, paušál o 100-200 % drahší a vernostnú zľavu po zhruba 15-tich rokoch asi 1 euro; takisto uvažujem, že to zabalím.... za takýchto podmienok môžem získať paušál u ktoréhokoľvek operátora bez toho, aby mi ponúkal nejaké výhody

odpoveď sa páči : 5 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Ludmila Borošová 

Ahoj, podľa našich informácií ťa kontaktovali naši kolegovia a dohodli ste sa na riešení, čo nás teší. 

Pekný deň,

Rado

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Áno, je to pre mňa časovo obmedzené riešenie, do ukončenia platnosti zmluvy, viackrát na podobné podmienky nepristúpim. Nájdem si to, čo mi bude naozaj vyhovovať obsahom aj formou.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som tiez v telekome cca 9 rokov  cez vianoce som mal moznost predlzit svoj pausal ale taktiez som ako verny zakaznik chcel zlavu.Stacilo napisat do telekomu co si asi predstavujem a asi za tyzden mi volali z telekomu a ponukli mi zlavu.Konkretne som potreboval pausal happy XL (prevolam cca 1000 minut mesacne a spotrebujem cca 2-3 GB net) povodna cena 39,99 a dohodli sme sa na 5 eurovej zlave pocas 24 mesiacov.K pausalu som chcel Samsung galaxy note 4 kde bola kontacia 50 eur a mesacna splatka 18 eur tam mi dali zlavu 50 eur s akontacie.Ked som to porovnal s konkurenciou tak orange by mi mohol ponuknut pantera za 45 eur co je o 10 eur drahsie ako pausal v telekome nehovoriac o telefone za ktory by som musel vysolit minimalne 500 eur v hotovosti ( neviem presne kolko vtedy stal NOTE 4). V O2 by som si mohol zobrat platinovy pausla za 45 eur.Co sa telefonu v O2 tyka neviem aka tam bola vtedy zlava a kolko presne stal ale nebude to mat daleko od cca 450-500 eur.Ano za prenos cisla by som dostal nejaku zlavu s pausalu neviem ci to bolo 100 alebo 150 eur ale ani to by nedorovnalo cenu za pausal ktoru mi ponukol telekom nehovoriac o tom ze by som musel za telefon zaplatit velku ciastku v hotovosti a takto to mam za 18eur mesacne co nieje take strasne. Ako sa hovori 100 ludi 100 chuti preto mame na slovensku 3 operatorov aby si kazdy mohol vybrat to co mu najviac vyhovuje.Je to nieco ako obchodne retazce aj tam si ludia vyberaju kde nakupuju,kto ma lepsie ceny,prijemnejsi personal,lepsiu kvalitu potravin atd.Chcem tym povedat ze ani jeden operator nemoze vyhoviet kazdemu no mne telekom vyhovuje hlavne moznost telefon splacat co je velka vyhoda pri drahsich telefonoch

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
A to este nevies, ze telefon nesplacas - vid dnesna relacia na STV1 :) Platis nejaku nejasnu sluzbu. A keby sa ti telefon pokazil vratili by ti len skutocnu kupnu cenu a to co udajne splacas, kedze nieje splatka za mobil by si nechali . Mas pravdu - 100ludi, sto chuti.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0
Nevytratil, ale priamym linkom to nefunguje. Treba vyhladat manualne relaciu obcan za dverami , 22.03.2015

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar