Krásne zrýchlený internet

Otázka

• 0

Zdravím,

Mesiac sa hovorí o tom ako sa ide zrýchlovať internet. Len nechápem jednej veci prečo mi posledný týždeň ide ešte pomalšie ako pred tým? Máte niekto podobný problém?

Ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

8 odpovedí na túto otázku

• 0

Zrýchlovanie nie je také, že naraz v jeden deň všetkým zvýšia rýchlosť, zvyšujú to v určitých termínoch v určitých krajoch slovesnka. Tu nájdeš aktuálne termíny ktoré sa posunuli ževraj kvôli počasiu: http://www.zive.sk/clanok/118201/telekom-zrychlovanie-internetu-sme-posunuli-kvoli-pocasiu .

Ak ti ide pomalšie ako by mal ísť tak kontaktuj technickú podporu na číslo: 0800 123 777 kde ti preveria rýchlosť.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Raz ide normálne potom zas to padne do sr*čiek. Ale ďakujem za info :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridal (editované)

No mne sa zase stalo že teraz v dobe zrýchlovania som mal poruchu.Podla technika to bola na vedení po štyroch dňoch konecne opravené ale včera som zistil že namiesto 40/4 ako som to mal doteraz to zrazu ide ledva 10/1

Tak som volal na 0800122777 a tam mi povedali ze je tam zadana poziadavka na zmenu programu od technika.

Pôvodnú službu som mal vdsl XL a teraz mi tam chcú dať vdsl M.

Nechapem prečo a k....va by ma zaujmalo čo to bola za porucha.To som mohol zostať rovno na tom dsl a nemusel som investovať do zariadenia.

Takto Solídne pristupuje telekom k starým verným zákazníkom.

Podľa mňa niekoho pripojili na moju linku a rozdelili nám ju.

Tak veľmi pekne ďakujem telekomu za zrýchlovania ešte že maju toľko reklám na to 

Začínajú sa prejavovať naozaj ako MONOPOL.

EŠTE RAZ VEĽKÁ VĎAKA 

Editoval/-a nitrosvk

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mne sa zase stalo že teraz v dobe zrýchlovania som mal poruchu.Podla technika to bola na vedení po štyroch dňoch konecne opravené ale včera som zistil že namiesto 40/4 ako som to mal doteraz to zrazu ide ledva 10/1

Tak som volal na 0800122777 a tam mi povedali ze je tam zadana poziadavka na zmenu programu od technika.

Pôvodnú službu som mal vdsl XL a teraz mi tam chcú dať vdsl M.

Nechapem prečo a k....va by ma zaujmalo čo to bola za porucha.To som mohol zostať rovno na tom dsl a nemusel som investovať do zariadenia.

Takto Solídne pristupuje telekom k starým verným zákazníkom.

Podľa mňa niekoho pripojili na moju linku a rozdelili nám ju.

Tak veľmi pekne ďakujem telekomu za zrýchlovania ešte že maju toľko reklám na to 

Začínajú sa prejavovať naozaj ako MONOPOL.

EŠTE RAZ VEĽKÁ VĎAKA 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

nitrosvk mne spravili to isté momentálne,ale riešim to ja sa ni mi odbyť nenechám len tak. napíšem ti viac priamo napíš do pokecu emial . nick mirki.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mirukr ja som to uz poriesil aspon na L.

Napísal som komentár na ich facebook a zrasu sa dalo niečo riešiť. Nechce sa mi s nimi naťahovať o to xl lebo potrebujem net aspoň 20/2 kvôli práci. A je zjavné  že ma prepojili na iný kábel keďže dosiahnuteľná rýchlosť sa zmenila z47/5  na 27/4.

Ak chceš môžeme popísať  cez messenger

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar