HUAWEI-HG8245H

Otázka

• 0

Dobry den,

vcera mi prisiel HUAWEI-HG8245H optik wifi router. Zapojil som ho do pc pomocou lan kabla a vsetko som zapojil podla navodu ale internet ani wifi mi nechce nabehnut. Wifi mi ukazuje, ale ked sa pripojim tak mi nefunguje. Viete mi poradit co s tym?Bez názvu.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ak ti nejde internet alebo mas problem s jeho nastavenim volaj 0800 123 777, co sa tyka WIFI tak tu mozes nato hned zabudnut.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

v prípade, že máte úplne nové ONT zariadenie, je potrebné overenie. Zavolajte na 0800 123 777, požiadajte o aktiváciu nového ONT zariadenia a následne Vám príde SMS správa o úspešnej aktivácií zariadenia a následne by sa mal spustiť aj internet. Wifi si môžete potom nakonfigurovať.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

možte mi niekto prosím poradit....internet funguje iba cez širokopásmové pripojenie....wifi nejde,do nastavenia routera zadaní IP som sa ani nedostal,volal som aj na 0800123777 ale tam sa dovolat....neviem načo maju vlastne tuto linku....prosím o radu...dakujem velmi

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj janicek1977, akú máš značku routra? Máš všetko dobre pozapajané? Pozrel si návod k tomu routru? V prípade, že ti ide širokopásmové pripojenie internet ti ide v poriadku a už len to nastavenie samotného smerovača. Radi ti pomôžeme, len potrebujeme podrobnejšie informácie. 

Pekný deň. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar