zrušenie paušalu

Otázka

• 0

Dobrý den, chcela by som sa opýtať. 1.12.2016 mi končí viazanosť. Vychadza mi teraz najvyhodnejšie zobrať si novy pausal XSmini...jedine čo ja potrebujem je par minut kludne aj 30 a na 3čísla volania zdarma. Doteraz som mala happy xs ale vychadza 9,99..a happy xsmini 5,99 (len s tym že musím číslo zrušiť a zobrať si druhé). nevedeli by ste mi dať nejakú lepšiu cenu na môj paušal aby som zbytočne nemusela rušiť jeden paušal a brať druhý dakujem....a kedy musím požiadať o zrušenie čísla keby k tomu došlo? da sa telefonicky či musím zajst na predajnu?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

áno viem, ale nedostanem k nemu 3čísla zdarma, ale za príplatok 5,99€....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nie je pravda ze musite zrusit svoje cislo. Po uplnom skonceni viazanosti, po 1.12. mozete na XS Mini prejst napr. aj priamo cez web https://www.telekom.sk/objednavka/-/scenario/e-shop/happy-xs-mini . Cena pausalu bez telefonu je 4,99, o euro viac je to s telefonom na splatky.

áno viem, ale kedže nepôjde o nové číslo, nedostanem k nemu volania na 3 čísla zdarma, ale za príplatok 5,99

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zmluvnná pokuta: 

zakaznikovi ked konci paušal, može si ho požiadať o predlžneie služby. ked bi nechcel a nekonči mu viazanosť je povinný zaplatit zvišok paušalu a to zmluvnu pokutu, ktore je prepočitana v službe, podla toho o aki paušal ide. ked mu konči viazanosť na paušale je možne odstupit a vihnut sa dalšim poplatkom respektive faktur.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar