nefunkcný internet

Otázka

• 0

Bez upozornienia je dneska 28.09.2016  od rana  cca 05.00 nefunkcný internet 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

14 odpovedí na túto otázku

• 0

Bez upozornienia je dneska 28.09.2016  od rana  cca 05.00 nefunkcný internet 

Presne ako rozumiem ze prebiehaju nejake upravy internetu ale dsl a nebolo pisane ze aj mobilneho niekedy sa aj zide upozornit trebarz sms-kou ved su od toho a mimochodomniekedy je internet aj potrebny ak ide o zdravie vasich klientov . 

Dakujem a poprosim aj za ostatnych si myslim zevak nahodou skuste nam poslat nejaku info sms pred dalsimi vypadkami.

Este raz dakujem prijemny den prajem Martin:)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

6:30 - stále bez internetu.

Chápem, že výpadok (prípadne odstávka) sa môže samozrejme udiať, ale naozaj nechápem, prečo na túto skutočnosť telekom neupozorní. V prípade odstávky dopredu, v prípade výpadku o jeho príčinách a predpokladanom vyriešení situácie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Aha tak preto mi  na telephone napísalo že zlyhala PDP autentifikácia ? mám Iphone 7 .ˇDík za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne to tiez od rana nejde, skusal som vypnut/zapnut mobilne data, restart telefonu, vypnutie/zapnutie..a potom som narazil na toto forum, tak som rad, ze chyba nie je u mna.... tiez by telekom mohol informmovat o odstavkach.. ale je mozne, ze sa jedna o poruchu, kazdopadne, ani teraz - 7:50 mi to v Bratislave stale nefunguje....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aktualne - internet uz funguje, lokalita: Bratislava Karlovka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

mne to tiez od rana nejde, skusal som vypnut/zapnut mobilne data, restart telefonu, vypnutie/zapnutie..a potom som narazil na toto forum, tak som rad, ze chyba nie je u mna.... tiez by telekom mohol informmovat o odstavkach.. ale je mozne, ze sa jedna o poruchu, kazdopadne, ani teraz - 7:50 mi to v Bratislave stale nefunguje....

8:03 Bratislava - prave mi internet nabehol, snad to tak aj vydrzi :)...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

To snáď nemyslíte vážne!!!! Čo tak zaslať sms o tom že plánujete odstávku mobilnej siete?? Aspoň by som sa vedel zariadiť inak a nie na pracovnom stretnutí sedieť ak puk a čítať debilnú hlášku o nefunkčnej sieti! Čím ďalej tým horšie a horšie služby.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

a čo bola príčina, nepísali v tej hláške?
lebo u nás raz zhorelo chladenie jedného vysielača a 2 dni sme boli 1 mesto a tri okolité dediny bez internetu (signál šiel) tak možno tiež mali nejakú poruchu.. ale žeby od Karlovky po Mochovce? :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar