Magio Go je nestabilná a nedorobená služba

Otázka

• 0

Jednoducho Magio Go si funguje ako chce, raz áno raz nie, takže ma nikto nepresvedčí, že problém je v mojom PC. Je to podľa mňa jedna nedorobená a nestabilná služba a je to hanba na takú firmu ako je Telekom. A žiaden pokrok ani po roku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

7 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @MarianA9666,

Magio Go nefunguje v individuálnych prípadoch, kedy zákazník používa ROOT-nuté zariadenie. Z pohľadu DRM totiž nie je možné na takýchto zariadeniach sprístupniť vysielanie. V prípade záujmu mi pošli do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a ja preverím nefunkčnosť.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Drahy Matey, v tom pripade si aj ja prosim skontrolovat nefunkcnost na lenove vibe p1m a notebooku taktiez lenovo. Verim, ze dovod nefunkcnosti nie je znacka. Presne to je tak. Raz to ide , raz nie. Raz sa mam prihlasit, potom no data, potom stream nenacitany, potom device registration a skace si to ako chce. Ja ako bezny pouzivatel, nie IT-ckar, navyse baba, uz aj tak travim dost casu citanim fora ako si to rozbehat. Nemozem povedat , ze som genius, ale nie som ani hlupa, takze to co pisem vas ziadam napravit. Platim za sluzbu, kt. nefunguje a to je okradanie. Verim, ze to date doporiadku. Dakujem za porozumenie.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @ZuziS,

pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a ja to preverím.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@ZuziS ja mam tiež lenovo vibe p1m a žiadnu nefunkčnosť som nezaznamenal , asi fakt ako píše @Matey ide o individuálne prípad. NTB mam ACER a tam mi to šlape stále :) 

Pošli mu číslo ak si tak ešte nespravila, appka si myslím, že je dobre spracovaná až na malé chybičky, ale to je aj pri iných appkach. Asi nemá zmysel ich tu rozpisovať :):):)

Pekné si to napísala :) "Drahy Matey" :x

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No skvele, po 2 tyzdnoch som chcel vyuzit Magio Go aj na tablete a dozvedel som sa ze ho mam Rootnuty. Hlavne ze pred milion aktualizaciami mi to slapalo v pohode..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dozvedel si sa? niekto sa ti hackol na mobil a spravil root? :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ha ha ha :) nie, je to tablet, ktorý bol kupovaný asi 2 mesiace dozadu a je minimálne využívaný...všetko na nom v pohode šlo a teraz nič..aspoň, že na tom PC to už ide

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar