reklamacia puzdra na telefon

Otázka

• 0

Dobry den, dna 16.7.2016 som si vo Vasej pobocke v Eurovee na Pribinovej 10, u BC.Anezky Vojtkovej,/velmi ochotnej a milej pracovnicky/  kupila novy telefon coolpad a k nemu aj  puzdro UNI FLIPOVE puzdro NUVO XL ruzove. Po 2 mesiacoch sa mi stalo, ze lepidlo asi nedrzalo, pretoze pri telefonovani mi mobil ostaval v ruke a puzdro mi spadlo na zem. Podotykam, ze som nikdy nemala dovod telefon od puzdra odlepovat. Teraz mam nefunkcne puzdro za 16.99€. Kedze byvam v Novom Meste nad Vahom, isla som tu do predajne Telekomu, kde mi ale povedali, ze si ho musim ist vymenit do Bratislavy, nakolko oni mi ho nepredali. Proste mam ist reklamovat tam, kde som ho kupila. Nechce sa mi to verit, nakolko mate vela pobociek a ste jedna firma. Vraj je to kus za kus. Pretoze uz mam 68 rokov,  chcela by som si puzdro vymenit v NMNV. Mozete mi poradit, ci maju tu v Telekome pravdu a ja musim cestovat do Bratislavy, alebo mi ho mozu vymenit v NMNV?  Dakujem za info. Riecka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

podaj oficialnu reklamaciu s tym , ze nech ti povola vymenu puzdra v predajni kde chces, ako sa k tomu vyjadria. Ja viem, ze tieto prislusenstva sa fakt reklamuju takto ako ti ona povedala, ale vyskusas aspon

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar