Neustale poruchy na 04743-25051

Otázka

• 0

Uvedene telefonne cislo 0474325051 je neustale - kazde 3 dni poruchove. Myslym si, ze je nevyhnutne prmerat linky, ktore su urcite nevyhovujuce a nahradit ich novymi. Doteraz pomaha restartovanie routera, ktory je instalovany kvoli internetu. Neverim, ze pri zodpovednom pristupe nedokaze Telekom uviest jednu pevnu linku a jeden router do takeho stavu, aby bol tento Service bezporuchovy a trvale dostupny.

Na tuto temu som zu nespocetnekrat diskutoval v Hotline Telekomu, zial tento support nedokaze vyriesit pricinu poruchy - ktora v poslednom case vystupuje skoro pravidelne kazde 3-4 dni. Navyse tuto linku pouzivaju dvaja stari ludia, ktorych existencia je zavisla na dostupnosti tejto pevnej linky. V pripade zdravotnych problemov a potreby rychlej zdravotnej pomoci nemaju k dispozicii ziaden iny telefon.

Pokial nebol na linke zaveseny router, bola frekvencia poruch ovela prijatelnejsia.

S Pozdravom Frantisek Zboray

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahoj @Zboray,

pošli mi prosím do súkromnej správy telefónne číslo na ktorom Ťa môžeme kontaktovať. Preverím danú situáciu.

Matej  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Zboray,

viac krát sme sa s Tebou včera pokúšali spojiť, no žiaľ - neúspešne. Pošli mi preto prosím do súkromnej správy čas, kedy sa s Tebou vieme skontaktovať.

Ďakujem

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zial nikto ma nekontaktoval v poslednom tyzdni. Ale ten osobny kontakt nie je ani taky dolezity ako odstranenie PRICIN poruchovosti tejto linky

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar