Magio GO neustale NEFUNGUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Otázka

• 0

Ako vidim na tomto fore tak očividne nemam problem ja s mojim PC ale problem pri magio GO treba hladat asi niekde inde. Je toto normalne? Za čo si platíme? Neustale nefunguje, vypadáva , problemy s prihlasenim a samovolne odhlasuje. Nehovoriac o tom že "podpora" je akurat tak pre Mozillu - čo nemusí každému vyhovovať, a ked si už človek povie BUDIŠ ved stiahnem si mozillu aby som mohol pozerať a ono to čo? no nejde!!!! Ešte raz sa opytam, za toto si platime? Prosim spravte s tým niečo

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

Ahojte,

v súčasnosti je viacero vecí, ktoré riešime v rámci aplikácie a ktoré sú kľúčové na to, aby bola aplikácia plne funkčná. Aktivity s tým spojené sú častokrát náročnejšie (časovo, procesne), ako sa na prvý pohľad zdá. Všetky Vaše podnety ale evidujeme a zdieľame s kolegami, ktorí riešia technické pozadie aplikácie. 

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ono najhorsie je to, ze sa pravdivo nevyjadria zastupcovia telekomu k tomu, ze to nejde !!!!  tu na fore niekto napisal, ze mu technik napisal, ze maju vacsi problem a ze si s tym ani oni nevedia rady

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

jednoducho amaterizmus spojeny zo zavadzanim na vsetkych stranach ked clovek chce dostat nejake vysvetlenie..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

v súčasnosti je viacero vecí, ktoré riešime v rámci aplikácie a ktoré sú kľúčové na to, aby bola aplikácia plne funkčná. Aktivity s tým spojené sú častokrát náročnejšie (časovo, procesne), ako sa na prvý pohľad zdá. Všetky Vaše podnety ale evidujeme a zdieľame s kolegami, ktorí riešia technické pozadie aplikácie. 

Pekný deň

Matej 

Jednoducho Magio Go je nestabilná služba, raz ma pripojí, raz nie, odpája kedy chce. Je to hanba na takú firmu, už minimálne pol roka bez najmenšieho pokroku. O posúvaní programu dozadu ani nehovorím. Hanba, nič iné.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar