Nemôžem sa prihlásiť do routru

Otázka

• 0

Dobrý deň ... vlastním router w8961NB (aktualizovaný) ... keď sa chcem prihlásiť na službu internet nejde to ... keď som pustil wifi tak mi to nešlo , jedine mi to ide tak že som nastavil v pc niečo takéto ...  a to tiež ide len tak tak ... vypadáva , skáče a pod ... môžete mi poradiť ? popr. kde kúpim nový modem ? (na telekom ADSL) lebo všetko čo som pozeral tak sú len na ten hrubší kábel RJ45 ... ja potrebujem RJ11

Bez názvu.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

@w8maxx skús ešte do routra sa dostať a zadať tam niekde v sekcii "WAN" alebo "Internet connection" nastaviť PPPoE tvoje meno a heslo ktoré máš v zmluve, možno bude chyba v tom... alebo skús v PC nastaviť jeden DNS server na 8.8.8.8

a musíš hľadať ADSL/VDSL routre, niektoré tie majú vstup RJ-11 :)  ethernet routre majú v99% len ethernet vstup

Editoval/-a Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked zadavas prihlasovacie udaje aby si sa dostal do routra tak nejde ?... skus do zadu routra pichnut ihlu alebo spendik uplne ho vyresetovat a nastavit odznova

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už mi to ide ... no mám iný problém , nejdú mi spustiť niektoré aplikácie a hry ... proste mi to napíše vo vačšine prípadov error.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar