Ponuka Telekomu - dostali aj viaceri?

Otázka

• 0

Prave som dostal ponuku od Telekomu na pausal Happy XL s Lumiou 950 za 4 Eura mesacne + ponukaju datovu simkartu na dva roky zdarma ... Ma niekto nieco podobne alebo je to jednorazova akcia pre par ludi (myslim, ze je to hromadny email ...)

Zaujimava ponuka az na tu cenu pausalu .... v plnej vyske 39,99 Euro/mesiac. Po 18 rokoch vernosti :-) A nehovoriac o cene akcie, ktora mi konci za par dni, kde su mesacne platby za rovnaky program podstatne nizsie ...

Asi sa skoncili casy, ked si Telekom vazil dlhodobych zakaznikov.

Mozno je treba ist na vzduch pre kyslikove bublinky...

Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

6 odpovedí na túto otázku

• 0
  • Dobrý deň treba sa informovať na jednej z roznych pobočiek telekomu alebo na 0800123456 alebo na chate

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

• Dobrý deň treba sa informovať na jednej z roznych pobočiek telekomu alebo na 0800123456 alebo na chate

No mna prave zaujimalo to, ci to dostali aj viaceri...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna nezaujimaju osobne ani tak tie ceny pausalov skor poriadny telefon za rozumnu cenu a nie za prehnanu pricom mobil je uz pomaly vybehovi typ u vyrobcu vlastna skusenost s mobilom ktory ked som bral bol u telekomu vip typ a ked sa po 3mesiacoch pokazil tak zo servisu znackoveho  prisla odpoved ze na dany model uz vyrobca nic nedodava lebo ten model sa uz asi  rok nevyraba 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mna nezaujimaju osobne ani tak tie ceny pausalov skor poriadny telefon za rozumnu cenu a nie za prehnanu pricom mobil je uz pomaly vybehovi typ u vyrobcu vlastna skusenost s mobilom ktory ked som bral bol u telekomu vip typ a ked sa po 3mesiacoch pokazil tak zo servisu znackoveho  prisla odpoved ze na dany model uz vyrobca nic nedodava lebo ten model sa uz asi  rok nevyraba 

Niekedy som vyuzil ponuku operatora na kupu mobilu ale windows uz nie... staci na PC.... mam vlastne zdroje na mobily takze nehladam to ... ale 40 euro za mesiac, ked viem o 50% zlavach pre "mladsich" zakaznikov, tak tomu nerozumiem ... vlastne asi podla hesla, ze ked doteraz si platil tak mozes aj nadalej. Momentalne mam slusnu akciu na pausal ale konci mi viazanost a ceny sa vratia k povodnym 40 euro/mesiac ... a to konkurencia za podobne (alebo aj lepsie) podmienky ma lepsiu cenu...stacilo sa spytat operatora. Nakoniec citam tu mnohe podobne reakcie inych uzivatelov a je to velmi podobne ako moja skusenost. Keby cena ostala nadalej aj bez viazanosti taka ako som mal pocas akcie tak budem urcite spokojnejsi, najme ze skonci viazanost a mozem sa rozhodovat podla svojej vole a potrieb.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vies mne ide skor o ten mobil aby som mal kazde 2r novy a hlavne dobry a nie tie druhorade kvality ale ak sa operatorovy vidi zakaznik ktory mu mesacne da skoro 300eur a je u neho uz 15r nie lukrativny ako taky ktory kazde 2ci 4r meni operatora je pre neho lepsii tak uz nemam co povedat 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Staci poziadat o prenos čísla u a hned sa ti ozvu z retencneho. Treba vyskusat , urcite to zafunguje.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar