Moje otazky

Otázka

  • 0

Dobry den,

Chcem sa spytat kedy zlacnite hovory pre Easy a Happy do krajin mimo EU aj roamingove ? Kedz mimo EU mate drahe volania, sms  a mms. Tak ako to ma napriklad T-Mobile USA. Ktory ponuka roamingove volania v ramci sveta za  20 americkych centov a baliky hovorov do zahranicia.

Zvacsite  objem dat v dat v pausaloch pre pausaly Happy ? Kedze na dnesnu dobu su smiesne. Kedze propagujete Magio GO, LTE siet.

Budu vacsie baliky dat pre Pausaly Happy , Easy a karta Juro ?  4Ka , Funfon alebo aj O2 ponukaju lepsie baliky dat kazdy pre svoju cielovku.

Co tak pre pausaly zaviest denny internet ako je pre EASY  ? napriklad 40 eurocentov za 300 MB . Myslim ze vela zakaznikov by to uvitalo. Kedze baliky na obnovenie plnej rychlosti internetu bez moznosti prenosu dat do dalsieho zuctovacieho obdobia su neatraktivne.

Planujete spustit LTE450 , byvala siet Flash-OFDM ?

Navrh na vylepsenie mapy pokrytia. Co tak do mapy zaznacit lokality kde planujete zlepsenie pokritia mobilnej siete (LTE, GSM, UMTS) alebo je mobilna siet v testovacej prevadzke  ?  Tak ako to mate pri pevnej siete.

Dalsich navrh zaznacit  do mapy pokrytia kde ste zlepsili  mobilnu a pevnu siet (GSM, UMTS ,LTE , DSL a optika ) ? 

 

Zdieľať tento príspevok


Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!


Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.


Prihlásiť sa teraz