stream nedostupny

Otázka

• 0

Dobry den,

na magio go pouzivam dve zariadenia, obe su android (v 4.4.2 & v 5.0.1). Doteraz nebol problem ani z jednym, viac menej to fungovalo. Teraz mi vsak jedno zariadenie hlasi, ze stream je nedostupny aj napriek tomu, ze ten isty stream je mozne spustit na druhom zariadeni. V sietovej konektivite nie je problem, vsetko ostatne na spominanom zariadeni funguje. Viete mi povedat, kde moze byt problem? ako je mozne, ze ten isty stream na jedno zariadeni funguje a na druhom nie? 

Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

52 odpovedí na túto otázku

• 0

@Matey mne to na androide  4.4.2 nefunguje, a co ma akoze znamenat, ze to nefunguje na rootnotych zariadeniach? aj ked to moje nie je, je tam default system od vyroby. Nejako tomu nerozumiem, rootnem si zariadenie a nahram si tam napr.  CyanogenMod a tym padom uz nemozem pouzivat GO appku? poprosim blizsie vysvetlenie

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

aj ja mam klasicku apku z play, akurat to mam na zariadeni sencor smp 9002, kde to bez problemov fungovalo, akruat tie cca 3 tyzdne dozadu pretsalo a od vtedy sa to nerozbehlo, jew tam android 4.4.2

dnes sa to aktualizovalo a zase pise len systemovu chybu ked dam nieco otvarat, teraz ze systemova chyba DRM

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Matej,

kvalita

bitrate  kbps

najnižšia

250

nízka

500

stredná

1000

vysoká

1500

najvyššia

2600

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Zar3ek,

Magio GO nefunguje v individuálnych prípadoch, kedy zákazník používa ROOT-nuté zariadenie. Z pohľadu DRM totiž nie je možné na takýchto zariadeniach sprístupniť vysielanie. To, že si rootneš mobil Ti teda môže priniesť výhody, na aj nevýhody, ktoré sa nemusia týkať iba aplikácie Magio GO.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mne MAGIO GO funguje (nemám ROOT)

Nerootujte si mobil a nemáte problém,  viacero aplikácií nefunguje po rootnutí, je to zásah, kedy vám padá aj možnosť reklamácie.

Je to ako keď si stiahneš 40 GB hru, cracneš ju a potom ti ju nezapne :D:):) každé obídenie systému ma aj nevýhody 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Pepsi root zas nie je úplne obídenie systému.. aj keď si kúpiš notebook s predinštalovaným Windows 7, nikto ti nezakazuje preinštalovať si to na iný OS :) škoda že len tá podpora tých zariadení je potom taká ako sa píše... že veľa appiek nejde :/

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No az na to ze mne to nefunguje a root tam urobeny nie je.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Matej neporovnával by som PC s androidom, aj keď všetko patrí do skupiny software stále ide o dve rozdielne OS

@mtmike teraz sa skúsim len spýtať preinštaloval si appku ? @Matey nerobili sa nejaké zmeny, ktoré po novom nepodporujú iné ako mobilné zariadenia ? 

Bratovi táto appka funguje na android TV čiže tu môže ísť o nejaký mini detail, tak ako pri root zariadeniach. Cez google play mu to nešlo stiahnuť ale našiel nejakú štrbinku v systéme :D:D:D napíšem mu a prepošlem ti to ten súbor :) (najskôr zajtra )

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pepsi mam tusenie, ze ked to zacalo blbnut, som to pri nejakej prilezitosti aj cele preinstaloval, vcera som dal len aktualiazciu co play ponukal No ak zistis nieco posli :), mozno pomoze a sa to rozbehne konecne :). 

Editoval/-a mtmike

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @Pepsi,

nie, takéto zmeny sme nerobili. 

Pekný deň

Matej 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

daj potom vedieť :)

noo funguje to, diki,  sice jeden program o co islo najviac nejde ale ostatne prevazne hej

uvidi sa dokedy zase :))

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@mtmike

aj by som ti napísal aby si kontaktoval technickú podporu ale oni ti hneď povedia aby si appku aktualizoval ... čo sa týka toho programu ti už neviem pomôcť 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zaklad - nemat root, aktualna verzia magio go, aktualna verzia OS - stale pri kazdej appke

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja by som chcel vediet, ci nemate niekto problem sa pripojit cez PC (Win10, Win 8, Win7). Na server sa neda pripojit... internet konektivita funguje, dokazem pingnut vsetko okrem magiogo.sk.)..po 150 refreshnuti stranka naskoci, ale nasledne si stream aj tak nepozriem lebo to opat padne.

aaa.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Magio GO na zariadeniach s ROOTom. (Odskusane na Androide 4.3 - funguje)

- z GooglePlay nainstalovat aplikaciu RootCloakPlus a CydiaSubstrate

- Spustit RootcloakPlus, vybrat aplikaciu Magio Go

- restarovat telefon

- Magio GO stream funguje

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

už asi mesiac mi nefunguju na Magio Go športové programy. Športový balík mám zahrnutý v mojom balíku. Pri spustení športových programov mi vypíše nasledujúcu hlášku "Nepodarilo sa načítať stream.VCAS No Key". Na mobilnom zariadení všetko funguje normálne. Chyba je len na počítači.

Ďakujem za radu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ako dočasný workaround fuguje:
1.       Zmazať si po prihlásení na web v nastaveniach aktuálne používané zariadenie (typicky je to „Browser“ alebo „Firefox“ alebo „PC“),  prípadne pre istotu zmazať všetky zariadenia.
2.       Preinštalovať ViewrightWebPlayer

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

ďakujem za radu a ešte by som sa chcel spýtať kedy plánujete zlepšiť kvalitu obrazu na magio go. Takáto kvalita v dnešnej dobe je neakceptovateľná.

Ďakujem za odpoveď.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím

Ja svoj telefon rootnutý nemám Lenovo P70 (kúpený z obchodu nie od ruky), do času mi magio go bežalo v poriadku a teraz niektoré programy nefungujú. Napr. konkrétne pri Discovery mám blackscreen s hláškou Systémová chyba (DRM)!    Na začiatku aj Discovery fungovalo, takže tvrdenie, že to nejde lebo telefon je rootnutý je pekná sprostosť, navyše ak väčšina programov funguje bez problémov. Ak by to bola pravda, nefungovalo by to od začiatku, takže ste museli niečo zmeniť v nastaveniach.

Editoval/-a jozef165

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

skus preinstalovat appku, pripadne im volaj na 0800 123 777

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar