stream nedostupny

Otázka

• 0

Dobry den,

na magio go pouzivam dve zariadenia, obe su android (v 4.4.2 & v 5.0.1). Doteraz nebol problem ani z jednym, viac menej to fungovalo. Teraz mi vsak jedno zariadenie hlasi, ze stream je nedostupny aj napriek tomu, ze ten isty stream je mozne spustit na druhom zariadeni. V sietovej konektivite nie je problem, vsetko ostatne na spominanom zariadeni funguje. Viete mi povedat, kde moze byt problem? ako je mozne, ze ten isty stream na jedno zariadeni funguje a na druhom nie? 

Dakujem za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

52 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahojte,

ospravedlňujeme sa za dočasný výpadok. Chybu spôsobuje bug v playeri na niektorých konkrétnych typoch zariadení. V priebehu tohto týždňa bude v Google Play store dostupná opravná verzia aplikácie s novým playerom. 

Ak máte Android aplikáciu Magio GO a od zhruba utorka Vám nefunguje stream, alebo je blackscreen, zasielam dočasné riešenie:

1. Na adrese https://www.magiogo.sk/go.apk je inštalačný súbor aplikácie. 

2. Otvoríte ho na android zaradení v browseri, stiahnete súbor a otvortíte ho

3. Spustí sa inštalácia a môžu nastať 2 prípady: buď máte povolenú inštaláciu súborov mimo Google Play, alebo ju nemáte povolenú

a.       Máte povolené inštalovanie – aplikácia sa nainštaluje
b.      Nemáte povolené inštalovanie – buď sa Vám zobrazí ponuka, kde vyberiete možnosť „odblokovať a inštalovať“, alebo v nastaveniach zabezpečenia si túto možnosť dočasne zapnete. Hneď po nainštalovaní v nastaveniach blokovanie znova zapnúť .

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja mam magio go na androide na sencor 9002 a dnes vecer stale len stream nedostupny a nejde tiez nic prehrat ani to co som si dal vcera nahrat... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Skúste ten stream vyskúšať neskôr ak nepôjde tak applikaciu odinštalujte a znovu nainštalujte a ak by vám to nešlo napíšte mi SZ a nejak to poriešime

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravim,

Ja mam ten isty problem na androide , po spusteni stale nacitava a nakoniec mi napise ze strem nedostupny skuste neskor. Skusam to uz asi treti den a stale nic aj som aplikaciu odinstaloval a nainstaloval a stale nic. Predtym vsetko fungovalo dobre a zrazu toto. Mozete mi stym pomoct ?  Dakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Zdravím, úplne rovnaký problém. Už pár dni nefunguje stream na jednom zo zariadení..len dúfam,ze sa k tomu vyjadrí aj niekto z Telekomu resp.ze s tým niečo spravia. Nepomáha predinštalované aplikácie ani celého zariadenia..

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to je ako naschval, ak neratam jeden den co to islo tak kazdy den poobede, vecer ked chcem nieco pozerat stale stream nedostupny.

Nie je to nahodou platena sluzba Telekom? Tym padom ked sa za to plati by to malo asi fungovat a nie to riesit najhlupejsou moznostou preinstalujte si apku.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Neviem ako u ostatnych, ale u mna tento vas apk package nic nezmenil. Situacia je stale rovnaka, stream je nedostupny. Je tu niekto, komu sa to instalaciou toho apk rozbehlo?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No ziadna zmena, to co islo (jedna nahravka z magio go) to ide aj po instalacii. Live program ale nic, bud apl. uplne padne :) alebo to skonci rovnako ako predtym. Teda ziadna zmena (testovane na Snecor 9002 Pro, Android 4.4)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

zdravim..

ja mam rovnaky problem ale na jednom mac pocitaci. ale tiez je to zahada, pretoze na druhom mac-u mi stream ide..

ten ktory nejde, vo firefoxe pise chybu "nepodarilo sa načitať stream.VCAS No Key"

odinštalovanie toho right pluginu nepomaha. stream robi to iste aj v inych prehliadacoch.

neviete kde moze byt problem? vdaka

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ja som mal tuto istú chybu nepodarilo sa načitať stream.VCAS No Key a práve dnes som prišiel na to ako sa u mna toho zbaviť. Ak niekto poznáte stránku Výskumy.sk tak ona má taký program ktorí sa volá TNS odmenovač čiže za surfovanie na internete dostávate body a keď som tento spomínaný odmenovač vypol tak MagioGo ožilo a všetko šlape na Firefoxe ako má. Dúfam že som niekomu pomohol.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Nefunguje to ani po rade od Mateya..zaujímavé je, že na inom zariadení to funguje..Tuna treba hľadať koreň problému.. Že na novom tablete to fungovalo asi mesiac a odvtedy už nie.. Čo sa stalo zrazu v Telekom v nastaveniach? Prosím zamyslite sa nad tým, snáď sa dôvod problému nájde..vdaka za to!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

tak same to fungovat neprestane, isto Telekom nieco pomenil. Co vedia len oni ale zjavne to nikoho s kompetentnych nezajima. Mozno az vtedy zacne ak zacnu ludia rusit magio pri takejto podopore, teda ziadnej. Spravju sa ako by to bola sluzba zadarmo.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tak ja mám ten problém v noteboku...najrv prestal fungovať v opere   odkazovalo  na firefox a už nefunguje ani  tam...odkazuje stiahnuť pluing....no bez výsledného efektu

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

no na FF som to ja raz rozbehal tak ze som musel nainstalovat uplne staru verziu nejaku 13 ci 14 aby to nehlasilo to co pises, na najnovsej to vobec nejde. Vravim podpora horsia ako na akukolvek free vec :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Trosku mi to pili už nervy. Čakám na tu ... Aplikáciu ze sa aktualizuje,super,s natesenim ju zapinam a co mi nevypise:  systémová chyba. Načítava stream a sup ho systémová chyba. Odinštalovala som,nainstalovala,restartovala mt a co sa udialo? Veľké.. NIČ!!  Človeče, toto je choré. Chcú od nás všetky možné kody,prihlasovania a každú hovadinu, plat všetko na čas a co z tohto mame? No nefunkčné magio Go. A vraj..aj na cestách. Pobavili ste ma,fakt. Aký bonus mam z toho ze platím a nič nejde? -50% z faktúry?? Robte s tým do slaka nieco už konečne!!!!!!!!!!! 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No mam pocit, ze tu sa asi odpovede nedockame. Najhorsie je na tom to, ze telekom si vlastne priznal chybu tym, ze nam odporucil stiahnut si nejaku neoficialnu verziu, ktora aj tak nefunguje. A ani nie su schopny reagovat a odpisat tu nejake stanovisko... 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Tiez mi to nefunguje ... Ani po novom nainstalovani. Je to trapne. Za co mam platit? Hanba.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ráno to išlo ale teď opeť nejde... Zaslúžime si od odpovede veď sme zákazníci....PLATÍCI???

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Vsak to, nik sa ale nejako dlhsie neobratzuje. Po dnesnej aktualizacii sa ale nieco zmenilo, uz pise chybu "systemova chyba" :D

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ano. Este 3 aktualizacie a rok cakania.. a potom tu niekto oslavne napise, ze problem je fixnuty a aj tak to nepojde. 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Na tablete android 4.2.2 tiez systemova chyba. Na fone system 6.0.1 vsetko slape. V com je teda hacik? Go podporuje vsetky android OS verzie 4+ ci?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

ospravedlňujeme sa za dočasný výpadok. Chybu spôsobuje bug v playeri na niektorých konkrétnych typoch zariadení. V priebehu tohto týždňa bude v Google Play store dostupná opravná verzia aplikácie s novým playerom. 

Ak máte Android aplikáciu Magio GO a od zhruba utorka Vám nefunguje stream, alebo je blackscreen, zasielam dočasné riešenie:

1. Na adrese https://www.magiogo.sk/go.apk je inštalačný súbor aplikácie. 

2. Otvoríte ho na android zaradení v browseri, stiahnete súbor a otvortíte ho

3. Spustí sa inštalácia a môžu nastať 2 prípady: buď máte povolenú inštaláciu súborov mimo Google Play, alebo ju nemáte povolenú

a.       Máte povolené inštalovanie – aplikácia sa nainštaluje
b.      Nemáte povolené inštalovanie – buď sa Vám zobrazí ponuka, kde vyberiete možnosť „odblokovať a inštalovať“, alebo v nastaveniach zabezpečenia si túto možnosť dočasne zapnete. Hneď po nainštalovaní v nastaveniach blokovanie znova zapnúť .

Pekný deň

Matej 

V akom je stave Magio GO na Androide? Okrem toho ze tu na to nik nereaguje, hlavne z kompetentnych tak to stale nefunguje. Alebo inak povedane  pise len systemovu chybu a to je vsetko.  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @mtmike,

Magio GO na Androide by malo ísť bez problémov - nefunguje iba na rootnotých zariadeniach. V prípade, že Ti TV GO nefunguje, pošli mi prosím do súkromnej správy Tvoje telefónne číslo a ja sa na to pozriem.

Pekný deň

Matej  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@mtmike mne to na android 5.0.2 na Lenovo s60-a funguje. Používam klasickú appku z google play store

@Matey aký je v tej appke pre android pod hodnotami kvality ( super nízka, nízka, vysoká atď.) bitrate a rozlíšenie? Lebo človek potom nevie na čo to má prepnúť, keď je na mobilných dátach, aby mu to nezožralo celé dáta za minútu. Ďakujem :)

Editoval Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz