TD-W8980B

Otázka

• 0

Dobry den,

mam adsl basic pripojenie a k nemu som dostal modem ADB VV3212. Kedze siet na wifi casto vypadavala a ani extender nepomohol, tak som sa rozhodol, ze dam moznost inemu modemu+router od TP-LINKu. Model: TD-W8980B.

Po prvotnom setupe mi ide TV (tiez od telekomu) ale nie WiFi, resp. na mobilnych zariadeniach mi nenacita ziadne stranky ani mail.

Ked vymazem vo WAN settings bridge ktory je tam by default, tak mi Wifi uz funguje, ale zase mi nejde TV. Viete mi poradit spravne nastavenie, aby mi isli oboje? Wired siet ide stale bez problemov v oboch pripadoch.

Dakujem pekne za pomoc,

Vladis

wan settings.jpg

Editoval Horebez

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

4 odpovede na túto otázku

• 0

@Horebez uz to tu bolo viac krat rozoberane, ak mas TV a internet, tak musis mat ich zariadenie. Volaju to HAG. Ak si tam zapojis ine, tak telka ti sice pojde ale nemala by, resp vobac to negarantuju . Na tp linku je to nastavene tak, ze mas profil 8,35a dokazes pripojit tv. 

Pointa - musis pouzit ich zariadenie, lebo sice ten tp link vie spravit vsetko ale moze ti zablokovat pripojenie na wifi, nakolko vedia len modulovat signal, dostavaju dns od iptv a tym padom to nefunguje 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

alebo skús zapojiť tp-link za ADB a z neho spraviť wifi...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chapem, dufal som, ze sa to bude dat nejako spojazdnit. Tym padom radsej vratim tento modem+router lebo na klasicky router je to dost penazi.

Kazdopadne velmi pekne dakujem za odpoved.

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar