AMC

Otázka

• 0

Pri prezeráni pošty som našiel nemilú vec . Kanál AMC v bezplatnom balíku končí 9.9.2016. To snad nie je možné ,chcete vziať další filmový kanál. Akú veľmi žiadanú a vysoko sledovanú stanicu nám dáte ako náhradu. Dalších 10 madarských programov. Matej bud chlap a napíš ako to bude.Doteraz si len mlžíl.  Strácam všetky iluzie čo som o Telekome mal.Ani všetky Digy športy to nezachránia.

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

ja lajkujem tvoju otázku @Matey čo vy na to?
A dodatočne sa chcem spýtať, prešli sme z ADSL na Optiku (trojbalík - NET L, TV L, TEL M)  a nejdú digisporty HD (nie že by ich u nás niekto pozeral :D) len sa chcem spýtať či je to chyba, alebo boli v HD len do nejakého obdobia? SD verzie idú... predtým na DSLku šli aj HD (prešli sme 2. septembra)

Editoval/-a Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

digisporty boli cez leto zadarmo pre vsetkych v HD aj SD, akurat sa mi zda ze do 1.9

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @lucivaty, @Matej,

kanál AMC sme sprístupnili všetkým zákazníkom bezplatne v rámci špeciálnej akcie, ktorá trvala od polovice augusta. Kanál sme zároveň v týchto dňoch presunuli z voliteľného balíčka voľný čas do filmového balíčka, ktorý je pre tento kanál vhodnejší z pohľadu zamerania. Ak má zákazník záujem sledovať tento kanál aj naďalej, v menu Magio televízie si môže vymeniť balíček voľný čas za filmový. Výmena sa dá realizovať aj cez chat, telefonicky prípadne osobne na pobočke.

Pekný deň

Matej  

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar