Otázka

• 0

dobry den pri zviseni rychlosti internetu mi zacali rast crc chyby prikladam obrazok ci mam volat technicku podporu a ci nie ci mi zostane rychlost 15/1 alebo sa mi znizi internet ide v pohode dakujem za vase odpovede

Line.jpg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 2

Ahoj @Pavol Sýkora,

takýto počet chybových sekúnd je zanedbateľný a nemal by mať vplyv na rýchlosť internetu. Je to akceptovateľné číslo.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cez den/ noc mas ake hodnoty SNR downstream?  Nepada ti cez den / noc linka ? lebo mas hranicnu hodnotu 6.2 dB. Skusal si restartovat router ci ti nenabehla vyssia hodnota ? Ak nie vyskusaj mozno ti SNR vyskoci o par dB hore. Tie CRC chyby,  mas ich tam malicko, a ked si hovoril ze net ti ide v pohode tak zaitial by som to moc neriesil. Napriklad ja som mal CRC 2299  a to mam o 4,6 dB vyssiu hodnotu SNR a linka mi nepadá . Takze vyskusaj restartnut router  ci ti nenabehne lepsia hodnota. Ak by ti padala linka tak potom by som to riesil telefonatom na technicku podporu.

Ak by ti linka zacala padat tak by ti znizili profil, co sa prejavi vyssim  SNR tak by si mal o cosi stabilnejsiu linku.

Editoval filipec12
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

cez den a noc su hodnoti tie iste skusal som aj ine routre a SNR je stale rovnake CRC je preto male lebo bol to screen po vipnuti a zapnuti meni som aj splitter ked som mal 10/1 ta SNR som mal 23.2 a MAX RATE 23900Kbps a DATE RATE 11520Kbps skusal som aj resetovat router,obnovit povodne nastavenie to iste viskusal som ASUS DSL N17U ,ZTE II ,NETGEAR ,D-LINK hodnoti sa nezmenili dakujem aj tak za odpoved

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ked tam mas zapojeny aj splitter tak ho odtial vyhod, a ten kabel zo zasuvky daj priamo do DSL line konektora, avsak neviem ci to funguje aj na inych routroch (ASUS), alebo iba na  tych ktore dodava k sluzbe Telekom. Po odstraneni splittera by ti tiez malo o cosi SNR ist hore

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

dakujem vsetkym za rady zakupil so na skusku tp-link a je to to iste takze to uz neriesim internet ide stabilne ping 38ms 14,40/ 0,90Mbps  este ras dakujem setkym

Editoval Pavol Sýkora
odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.