bytový poskoci

Otázka

• 0

chcem sa opýtat stále k nám vyzvánaju mladý a vnucuju nám nasilu telekom služby dokonca jeden bol taký drzí že ked som mu povedal že máme od telekom,pevnu linku,magio,internet tak chcel vidiet zmluvy od služieb  a to bol vrchol slušne som ho poslal kade lahšie a moja otázka znie aké právo má nejaký váš poskok pýtat a prezerat moje zmluvy od služieb ktoré mam kde sa nachádzaju moje osobné udaje???? myslel som si si že ste seriozny ale posielate takéto tkzv hieny čo sa vnucuju do sukromia iného a ešte drzo pýtaju papiere či mam naozaj vaše služby?? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

tu ich mas vsetkych aj s kontaktmi na nich. Mozes sa na neho stazovat ked vies ktory to bol 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

to nemá zmysel stažovat sa premlčí to a za mesiac budu zvonit znova a príde iní expert ... proste v tom nevidím zmysel načo niekomu vnucovat nasilu niečo ked chce zobrat dačo objedná cez web alebo osobne na pobočke... ja mam v telekome 3 služby ale už rozmýšlam že pojdem inam lebo sa mi to nepáči ako maju marketing a to niesom sám 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahoj @deemonpeklo,

odpoveď od @bu2ckland som označil ako riešenie. Môže tak pomôcť aj ostatným s rovnakou otázkou ako si mal Ty. 

V budúcnosti tak môžeš pokojne spraviť aj Ty, ak Ti niektorá z odpovedí pomôže :)

Prajem pekný deň

Matej

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar