Záujem o vybudovanie optickej siete - petícia

Otázka

• 0

Dobrý deň,
mám záujem o zavedenie optickej siete v Malackách. Ako odpoveď od Telekomu som dostal možnosť na spísanie petície. Preto by som sa Vás chcel spýtať, či nemá niekto s niečím podobným skúsenosť? A ako je to s financovaním vybudovania tejto siete?
Dakujem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

3 odpovede na túto otázku

• 0

moji znamy zadavali podnet na zlepsenie pokrytia kde im aj napisali co dalej, pripadne potom napisali na marketing@telekom.sk , ale realne peticiu nerobil nikto, ale na tej mailovej adrese by s tym mali vediet pomoct

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Podnetov na zlepšenie pokrytia som zadával už x-krát, no odpoveď je stále rovnaká - neplánujeme. V prípade ak chcete, môžte spísať petíciu... Hoci nedávno pokrývali ul. J. Kalinčiaka a S. Chalúpku, ktoré sú blízko vyznačenej oblasti (oválna kružnica). Taktiež zadávali podnet aj susedia, takže nie som jediný, ktorí má záujem o optiku, čiže klientov by tu mali dosť. Tiež mi nie je jasné, prečo nás "preskočili" pri budovaní FTTH siete na ďalších uliciach a nepokryli aj nás, nakoľko podnetov mali od nás neúrekom?? Že by tu nebýval nikto známy, alebo, že by sme boli menej dôležitý ľudia (zákazníci)?? Vedel by mi prosím niekto poradiť, ako z tejto situácie? Kedže zadávanie podnetov nepomáha (okolité ulice pokrývajú, resp. už pokryté sú, no na našej ul. a okolí sa im nejako pokrývať nechce). Alebo je to tak, že čím viac ľudí zadá podnetov, tak tým pomalšie (dlhšie) trvá pokrytie. A odpovede typu, neoplatí sa to, nedostatok zákazníkov a pod. nie sú pravdivé, nakoľko záujemcov a tým pádom aj zákazníkov (nových alebo existujúcich) tu je dosť, tak isto, keď sa im oplatí nás (preskočiť) a pokrývať ďalšie ulice, tak sa im oplatí pokryť aj danú oblasť (ovál). Je možné získať odpoveď od niekoho kompetentného? Hlavne by ma zaujímalo prečo nás "preskočili" a aké sú ich kritéria na pokrývanie lokalít FTTH sieťou?

Ďakujem

Telekom_Malacky_FTTH.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

toto je forum, oficialne vyjadrenie si vyziadaj emailom marketing@telekom.sk alebo postou , na zaklade coho to pokryvaju ti nik neda

nie je tam konknurencia, dala samosprava suhlas atd ..... dovodov moze byt vela 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar