História SMS brána

Otázka

• 1

"Zlepšením" funkcií portálu ste zrušili SMS archív, takže teraz keď pošlem SMS tak neviem čo a komu som poslal ani či to dostal. Tomu hovorím skutočne vylepšovanie služieb! Gratulujem. 

O tom otrasnom prepínaní z nového systému do ako keby fragmentov starého kódu radšej pomlčím, to nestojí ani za komentár!

Otras

odpoveď sa páči : 2 osobám

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

Ahoj @hubajaro,

v súčasnosti pracujeme na nových funkcionalitách a vylepšeniach. Budeme o nich včas informovať.

Pekný deň

Matej 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Cela SMS brana je na dve veci.... ako pisal hubajaro , archiv je uz nenavratne vo vecnosti.

Ale to, ze neviem uplne jednoducho si dobit kredit, ako sa to robilo  uplne jednoducho v minulej verzi, to je fakt uchvatne.  Napisal by som Vam tak od srdca, ale by som porusil pravidla fora.  Hlavne ze vam jest chuti, vy potomkovia Vladimira Uljanova ....

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

No zatiaľ okrem skomplikovania a novšieho kabátu žiadne vylepšenia nebadám, iba ste okresali a zhoršili funkcionalitu. Aj to, čo fungovalo, ste zhoršili. Neviem či vás zamestnávateľ platí za pekné obrázky webu ale ako užívateľ by som radšej robil v jednoduchej grafike ale s funkčným kódom a dobrými funkciami!

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz