+421 903 903 903

Otázka

• 0

Dobrý deň,

po prekročení hraníc ČR mi z hore uvedeného čísla prišla SMSka s textom: "V Ceskej Republike volate a esemeskujete v ramci volnych minut/SMS. Po ich vycerpani platite ceny ako v SR. Nudzove volanie 112." Ďalej mi z toho čísla prišli správy o dôležitých číslach na SK úrady, možnosti internetu v zahraničí a nejaké cestovné poistenie. Tieto informácie som bral za pravdivé a telefón bez obmedzenia používal na volanie a SMS. Avšak prišla mi faktúra, v ktorej bola každá SMS odoslaná v ČR resp. do ČR spoplatnená. Chcem sa opýtať, že kde sa stala chyba a či sa to nedá nejakým spôsobom vyriešiť. Normálne platím mesačne 15,98 a teraz mi prišla faktúra 40,76 €. Ďakujem za odpoveď

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

1 odpoveď na túto otázku

• 0

V cenníku má Telekom uvedené, že ak máš program Happy s voľnými SMS/MMS tak zasielanie správ je bezplatné, ale ak ich z Čiech posielaš na Slovensko. Ak si správy posielal na české čísla, tie ti podľa cenníka boli  spoplatnené. Ak v programe nemáš voľné SMS/MMS správy tak tie ti boli účtované. Myslím si, že SMS, ktorá ti bola z čisla 0903903903 poslaná je všeobecná pre všetkých zákazníkov a nerozlišuje či máš v programe voľné SMS/MMS alebo nie. Jediné čo môžeš urobiť je podať reklamáciu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

Vytvor si účet alebo sa prihlás, ak chceš komentovať

Musíš byť členom, aby si mohol pridať komentár

Vytvoriť účet

Zaregistrujte si nový účet v našej komunite. Je to ľahké!

Registrácia nového účtu

Prihlásiť sa

Máš už účet? Prihlás sa tu.

Prihlásiť sa teraz

sidebar