Magio box motorola

Otázka

• 0

Ahojte, mam nanovo zriadenu službu magio TV kde nam prisiel magio box motorola vip1216s nahravanim, ktory po zapojení do el.zasuvky a naslednom zapnutí je hlucny. To sme ako tak vyriesili vypodlozenim magio boxu ale on aj po vypnuti ovladacom este chvilku huci a po niekolkych minutach sa ako keby znova nastartuje ventilator a robi to po nejakych intervaloch aj v noci. Box mame prepojeny cez powerline, ale zapojime ho cez kabel, lebo nam seka obraz. Máte niekto takuto skusenost s magio boxom. 

Dakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

11 odpovedí na túto otázku

• 0

@bosoracik1 tie boxy su repasovane, je mozne, ze mas nejaky vadny kus, zavolaj na technicku podporu, oni to vedia preverit a vymenit 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bosoracik1 ahoj, aj náš magio box to robí... nie je to ventilátor, ale pevný disk ktorý sa otáča a vydáva pri tom zvuk (rovnako ako v PC). Ak je to moč hlučné, skúste sa na to opýtať, ale podľa mňa to bude robiť každý :( neviem prečo to robí, keďže v PC a notebookoch je pevný disk oveľa tichší. Tiež sa nám stáva, že aj pri vypnutom boxe a žiadnom nahrávaní (ani plánovanom) sa sám disk z ničoho nič spustí, čo taktiež nechápem.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Presne tento istý problém mám aj ja.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dakujem za vase odpovede, skusim toho technika ale nech sa nehnevaju, sestra ma magio a uplne v pohode ale ja mam podkrovný byt, nizky strop, tak to je dost hlucne. A za sluzbu sa dost plati, tak nech je aj box na poriadku.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ahoj ja ho tiez mam a je uplne tichucky ziadny problem s nim nemam

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chybu sme nahlasili a poslali technika s novym magio boxom 

daj vedieť ako na tom je ten druhý box :)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@bosoracik1 tiez som zvedavy, daj nam potom vediet 

Ahojte, ten druhý je super, je to sto a jedno :-) 

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar