Juraj Bóna na tému Magenta 1

Otázka

• 0

Ahojte všetci,

pripravili sme pre vás na fóre ďalšiu Hodinu otázok s manažmentom Telekomu. Tentokrát na tému Magenta 1

Magenta 1 je balík služieb pre vás a vašich blízkych, vďaka ktorému môžete všetci získať viac výhod a ušetriť. Balík služieb si môžete namixovať podľa seba: Paušály Happy, Easy kartu, Magio TV, internet či pevnú linku.

v piatok 9. 9. o 10.30 hod. vám náš riaditeľ  pre produkty a služby Juraj Bóna odpovie na vaše otázky o Magente 1.  Bude tu celú hodinu iba pre vás :) Využite túto jedinečnú príležitosť  a spýtajte sa ho na čokoľvek, čo vás o službe Magenta 1 zaujíma.

Ak v piatok nebudete môcť, môžete zanechať otázku aj vopred a bude zodpovedaná v piatok.

Tešíme sa  :)

Ako položiť otázku:
Ak ste už registrovaní na fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí iba napísať vašu otázku do okienka pod diskusiou a odoslať ju. 

hodina-otazok_650x220.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

38 odpovedí na túto otázku

• 1

ahojte

ja by som sa chcel spytat ci planujete zvysit magenta cloud z 5giga na viac (idealne apson 10)

Dakujem

Editoval bu2ckland
-

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Otázka od @merymery:

Dobrý deň od Telekomu vlastním internet XL, televíziu L, a mobilný paušál Happy XL volania ale keď sa chcem prihlásiť do 
https://www.telekom.sk/magenta1-skupina/

po zadaní telefónneho čísla a kódu mi napíše že mám prístup zamietnutý prečo?

odpoveď sa páči : 1 osobe

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

ahojte

ja by som sa chcel spytat ci planujete zvysit magenta cloud z 5giga na viac (idealne apson 10)

Dakujem

Ahoj @bu2ckland sledujeme záujem zákazníkov pri MagentaCloud a pri väčšom využívaní objemu dát budeme hľadať riešenie aj pre zvýšenie objemu. Zatiaľ tento objem stačí, ale chápeme, že dátové nároky postupne rastú. A v novej Magenta 1 môže rodina využívať už 25 GB, t.j 5x5 GB, t.j. pridali sme využívanie aj pre piateho člena v skupine.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

este by som sa chcel opytat, v magente mozem ziskat zo zlavou telefon Samsung A3 ... myslite aj na iphonistov? 

veľmi radi by sme dali aj špeciálne ponuky pre iPhone, ale dodávateľ je v tomto smere veľmi striktný voči operátorom. Preto sme radi, keď iní partneri prídu za nami s atraktivnými ponukami a prinesieme vám aj iné modely za výhodnejších podmienok v Magente 1

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte, chcela by som sa opýtať či plánujete zvyšovať počet členov v skupine. Zaujíma ma to, lebo sme viacčlenná rodina a už mám 5 členov v skupine. ďakujem

@Lienka  pre túto chvíľu počet členov zvyšovať neplánujeme, naposledy sme zvýšili počet zo 4 na 5. Sme však radi, že ste už naplno využili Magentu 1 so všetkými 5 členmi :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ahojte, viete mi prosím napísať aké zľavy a výhody viem získať ak sa pridám do magenty? Prijala by som aj nejakú výhodnú zľavu na mobil avšak máte v ponuke zľavu len na 1 typ telefónu??? Prečo nie na všetky? ďakujem

@Suzi,  v Magente 1 máme napr. tieto výhody:

- už 2 členovia s produktom Happy M a vyšším môžu volať, posielať SMS/MMS, medzi sebou neobmedzene.
- Zároveň, ak je v skupine aj produkt pevnej siete, získate nárok aj na MagentaCloud (5 GB na 1 člena) a službu podpory Pôjde.to light.
- Ešte získate aj zľavy na mobilné paušály, kde sa uplatňuje postup "čím viac služieb, tým väčšie výhody"
- vždy máme ešte vybraný aj jeden telefón z rady obľúbených alebo štýlových za špeciálnu cenu 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 1

Ďakujem všetkým za dobré otázky a som rád za všetky otázky k Magenta 1, fungovaniu skupín či tipy na benefity a zľavy pre členov skupiny. S Magenta 1 budeme ďalej pracovať, veľkú časť noviniek sme predstavili začiatkom leta a určite budeme pokračovať. Teším sa na ďalšie digitálne stretnutie a zaujímavé témy :-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

este by som sa chcel opytat, v magente mozem ziskat zo zlavou telefon Samsung A3 ... myslite aj na iphonistov? 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, chcela by som sa opýtať či plánujete zvyšovať počet členov v skupine. Zaujíma ma to, lebo sme viacčlenná rodina a už mám 5 členov v skupine. ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte všetci,

pripravili sme pre vás na fóre ďalšiu Hodinu otázok s manažmentom Telekomu. Tentokrát na tému Magenta 1

Magenta 1 je balík služieb pre vás a vašich blízkych, vďaka ktorému môžete všetci získať viac výhod a ušetriť. Balík služieb si môžete namixovať podľa seba: Paušály Happy, Easy kartu, Magio TV, internet či pevnú linku.

v piatok 9. 9. o 10.30 hod. vám náš riaditeľ  pre produkty a služby Juraj Bóna odpovie na vaše otázky o Magente 1.  Bude tu celú hodinu iba pre vás :) Využite túto jedinečnú príležitosť  a spýtajte sa ho na čokoľvek, čo vás o službe Magenta 1 zaujíma.

Ak v piatok nebudete môcť, môžete zanechať otázku aj vopred a bude zodpovedaná v piatok.

Tešíme sa  :)

Ako položiť otázku:
Ak ste už registrovaní na fóre alebo v Môj Telekom, stačí sa prihlásiť. Ak ešte účet nemáte, zaregistrujte sa do fóra pár klikmi. Potom už stačí iba napísať vašu otázku do okienka pod diskusiou a odoslať ju. 

hodina-otazok_650x220.png

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte, viete mi prosím napísať aké zľavy a výhody viem získať ak sa pridám do magenty? Prijala by som aj nejakú výhodnú zľavu na mobil avšak máte v ponuke zľavu len na 1 typ telefónu??? Prečo nie na všetky? ďakujem

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Už som členom jednej skupiny, možem sa  pripojiť do ďalšej?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Chcem sa opýtať, či uvažujete nad tým, že by si iní členovia v skupine mohli priradiť do Magenty svoje pevné služby (teraz môže mať 1 člen).

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Pridanie zakaznika s pevnou sluzbou by malo byt nezavisle na tom, ci vlastni pevnu linku. Internet je mozne vlastnit aj bez pevnej linky, takisto Magio TV. Mam znamych bez pevnej linky, s internetom a TV, ale nie je mozne ich do skupiny pridat, lebo jedina moznost je zadanie telefonneho cisla. Skuste toto rozsirit ;-). A takisto by bolo dobre, keby sa dal zvysit pocet clenov skupiny :-). Dakujem za pripadnu odpoved k mojmu dotazu ;-)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den , chcel by som sa opytat kedy bude v Bratislave Podunajskych Biskupiciach , ulica Druzobna funkcny aspon DSL internet? Nefunguje tu kvoli nekvalitnym drotom a vzdialenosti od DSLslamu  ani 3Mbit/s , co s tym chcete robit? Toto ma zaujima.

Dakujem

Robert

Editoval lotusrg

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Ahojte,

otázka od @Meeeeedo:

Dobry den,

chcem sa opytat - kedze v skupine magenta1 mozu byt aj pevne aj mobilne sluzby....tak preco sa vsetky vyhody tej skupiny vztahuju iba na mobilne sluzby ? napr pokial je v skupine cislo co vyuziva aj pevny internet, preco nie je zlava aj na tuto sluzbu ? Alebo pokial niekto vyuziva magio televiziu - pokial je v magenta1 skupine co takto im dat sluzbu magio archiv zdarma ? U inych operatorov to je standardna sluzba za ktoru sa nedoplaca.

Sluzba magenta1 je dobry napad, ale stale je tam co doladovat.

Vopred dakujem za odpoved.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

kedy zvysite ten vas super neobmedzeny internet v mobile s 2gb aspon na 5gb? 2gb je v dnesnej dobe strasne malo...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobry den, uvital by som poriadny datovy balik 10GB/15GB kludne aj s viazanostou na 12/24 mesiacov.

Daniel

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Uvazuje sa o baliku s minimom volnych minut a SMS a s datami aspon 6 - 8 GB. Smartfony, doba a hlavne mladez si to ziada. Samozrejme v rozumnej cene.

Dakujem,

Peter

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

otázka od @Dukla1-ekonomka:

Nemáme Magio TV a internet. Aj tak sa môžeme zapojiť do Magenta 1 ?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Mňa by zaujímalo, či sa budú ešte nejako rozširovať výhody pre členov skupiny Magenta 1. Tiež by ma zaujímalo, či máte pripravené aj nejaké zaujímavé ponuky pre zákazníkov, ktorí si nevedia vo svojom okolí vytvoriť vlastnú skupinu.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Po prepise čísla z IČO na RČ sa nedá pridať do skupiny nový člen, ktorý má služby na IČO, hoci je to po prepise vlastníka Magenty jediné IČO v skupine. Museli sme zrušiť pôvodnú skupinu a vytvoriť novú. Plánujete zosúladenie prepisu s Magentou?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Otázka od @Marian Relovsky:

Chcem sa opytat ci neplanujete zaviest pre easy co sme v Magenta 1 aj 100 bonusoveho kreditu za kazde dobitie to bi bolo super tesco mobile takuto sluzbu ponuka 

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

Dobrý deň,

pri prenose čísla som založil Magentu 1 na vašu sim kartu /dočasne číslo/ pri prenose čísla sa Magenta1 na dočasne číslo nedá zrušiť, riešite to od 15.08.2016.

Do dnešného dňa ste nič nevyriešili. Čo s tým?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

chcel by som dať návrh či sa pri prečepaní dat na mobilných internetoch nedá zvýšiť rýchlosť na 128kb/s

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar