nahlásená porucha internetu

Otázka

• 0

Dňa 22.08.2016 som nahlásil poruchu služby, ktorá bola zaevidovaná pod číslom 0007192667. Po 3 dňoch som bol informovaný, že porucha je v riešení technickými zložkami. Je to presne už 7 dní od nahlásenia poruchy a nič sa nerieši. Kde mám adresovať sťažnosť za liknavé riešenie problému? Za dobu nefunkčnosti služby mi bude znížený mesačný poplatok?

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Zdieľať na iných stránkach

5 odpovedí na túto otázku

• 0

ako vies, ze sa nic neriesi? Mne keby nieco neslo, dokola volam na technicku podporu a pytam sa ako to riesia a ci

Mozes poziadat o znizeny poplatok kedze sluzbu nevyuzivas

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

@Win308tak ako pise nadomnou, necakaj na nic a pravidelne volaj 0800 123 777. Aj boch stvoril svet za sest dni a nie ze nejaky Telekom sedem dni nic neriesi.

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

ja mám podobný problém. ja už čakám na opravu 2 týždne... skoro 3 týždne... a nič... stále mi hovoria že je to v štádiu riešenia, na pobočke mi povedali že k nám pošlú technika a stále nič... mám sto chutí zrušiť zmluvy s telekomom a prejsť do inej spoločnosti...

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
  • 0

https://www.telekom.sk/wiki/ostatne/reklamacie

3 týždne sú veľa každopádne zrejme ešte stále v lehote kedy vám neostáva nič iné len urgovať vašu reklamáciu. Po uplynutí 30 dnovej lehoty buď sťažnosť na Úrad pre reguláciu elektronických komunikácií a poštových služieb alebo odstúpenie od zmluvy. V takom prípade Vám nemôže byť fakturovana zmluvná pokuta nakoľko došlo k nedodržaniu zmluvy zo strany Telekomu. Každopádne aj po vyriešení problému by som požadoval zníženie mesačnej platby za obdobie keď vám nešiel internet. (Toto všetko platí pokiaľ bol problém zo strany Telekomu)

Zdieľať tento príspevok

Odkaz na príspevok
Hosť
Táto téma je teraz uzamknutá pre ďalšie odpovede.

sidebar